Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1War Empty War on Sob Sty 08, 2011 1:28 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Korzystam póki wolne i nie mam bana. No więc zaczęliśmy z Patysiem/Shunem wojnę. Ale bez publiki to nie to samo, ci na Skejpie są za tym kogo bardziej lubią a nie na poziom muzyki. Mówię od razu, ze jestem 100% amatorem co na pewno zauważycie. Możecie mnie jechać bo wiem, ze jestem dnem w hip hopie. Co do Patysia to zanim to zaczęliśmy miał 2 Dissy na Knapczyka i Nissa. Ale jego poziom jest jaki jest. Piszcie kto jest lepszy, i jaki poziom mamy(tak wiemy ze obaj do dupy). No więc zaczynamy od początku.

Norm:
https://www.youtube.com/watch?v=6u41tDGGHVU

Borg:
https://www.youtube.com/watch?v=caoThOTXltM

Norm:
https://www.youtube.com/watch?v=EkeOh_BFeUs

Borg:
https://www.youtube.com/watch?v=72mbPqMQZ4Q&feature=related


Obecnie jestem w fazie pisania odpowiedzi, prawie skończyłem a nagram ją w poniedziałek lub wtorek bo będzie wolna chata. Wypowiadajcie się. Możecie nas pojechać tylko powiedzcie kto jest lepszy(zróbcie to po przesłuchaniu wszystkich Dissów).

2War Empty Re: War on Nie Sty 09, 2011 9:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W pierwszym Dissie za bardzo nadganiałeś z refrenem, ale ogólnie dobrze.
W przypadku drugiego Dissa (twojego) mówiłeś odrobinę za cicho, jakby Ci się nie chciało nic mówić. W dodatku całości słuchało się dość dziwnie.

Shun w pierwszym dissie do 1:35(?) całkiem ładnie się wyrabiał. Ale później było zdecydowanie za głośno. W dodatku za mało rymów, za dużo wulgaryzmów.
Drugi diss, dziwne przedłużanie. "Oni Cię nie ooooobronią". Jakby w tym wypadku nie nadążał za ścieżką dźwiękową. W dodatku, dość dziwnie się tego słucha. Niekiedy brak rymów.

Póki co, nie miejcie mi za złe.. Choć uważam że takie dissowanie się jest odrobinę żałosne to Bercik póki co wygrywa.War Swfo1d War Ateam11 War Fteam10

War Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3War Empty Re: War on Nie Sty 09, 2011 11:51 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Obojecie non stop czytacie z kartki jak leci i to wyraźnie słychać ... i nie próbuj zaprzeczać. Poza tym jest niemożliwe ,żeby tak po prostu przez 3 minuty pieprzyć jakieś głupoty ( mimo ,że głupoty ) cały czas z bani. Rymy są mocno amatorskie ,z resztą sam to podkreśliłeś na samym początku ,ale mimo wszystko ... ,żeby gadać o jakimś kiwi ? No chyba ,że źle zrozumiałem. Brakuje mi tutaj także jakiejkolwiek wymiany argumentów - tak jak wspomniałem wcześniej ,pieprzenie o wszystkim i o niczym. Takie gadanie przez 3 minuty ,że się godoś wdepcze w tapczan ,czy tam chodnik lub ,że piosenka rywala jest denna ,jest krótko mówiąc słabe i nudne. U Ciebie Bercik brakuje mi także emocji. Chwilami powinieneś podnieść nieco tonację głosu ,innym razem nieco przyśpieszyć lub coś zaakcentować. Poza w Twoich dissach brak jest chociaż odrobiny złości ,zero emocji. Shun próbował już jakoś bardziej wszystko akcentować ,wyrażać emocje ,ale mimo to wyszło mu to także słabo. No przynajmniej nie jechał ( aż tak ) na pałe.

PS Zwycięzca ? Nie da się tutaj tego określić ,nie mam żadnego faworyta.

4War Empty Re: War on Nie Sty 09, 2011 12:08 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ogólnie bez urazy ale niektóre texty Shuna są bez sensu w ogóle się nie układają.

Bercik za to lepiej jak dla mnie.

Ogólnie Bercik...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.