Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PxArt] by Pliszka Empty [PxArt] by Pliszka Sob Sty 08, 2011 10:11 pm

Pliszka

avatar
Earthling
Earthling
Witam, na początku chciałbym zaznaczyć, że nie wiem czy można to nazwać spritem. Wydaję mi się, że tak, zacząłem robić pracę i po 2 godzinach, zauważyłem, że będzie ona dość spora. Chciałbym także zaznaczyć, że to moja pierwsza tego typu praca i sam z siebie jestem zadowolony. Wiem, że twarz nie wyszła, ale nie umiem jej poprawić, żeby wyglądała bardziej podobnie do Cella. Proszę o oceny.
[PxArt] by Pliszka Celek2

Bym zapomniał, nie ma stóp, bo nie umiem ich zrobić. haha.

/Y

2[PxArt] by Pliszka Empty Re: [PxArt] by Pliszka Sob Sty 08, 2011 11:49 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Przenoszę do Pix Artu.

/Jak przenosisz to przenoś, a nie piszesz z zamkniętymi oczkami że to zrobisz i muszę to robić za Ciebie : P.
/Y


Ej, nie jedź mnie. Nie no na serio, byłem przekonany że przeniosłem. btw. nie raz ogłoszenie po tobie poprawiałem :awesomeface:.
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Nie Sty 09, 2011 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

3[PxArt] by Pliszka Empty Re: [PxArt] by Pliszka Nie Sty 09, 2011 8:37 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmieniłem nazwę tematu i przeniosłem do "Inna Twórczość", gdyż praca jest PxArtem, nie OPAR'em ; )

Jeżeli zaś chodzi o samą pracę, to jeżeli jest ona pierwszą tego typu pracą którą stworzyłeś to należą Ci się naprawdę porządne owacje :d
Twarz rzeczywiście nie wyszła, w wielu miejscach jest krzywa i ma złe proporcje. "Skrzydła" też przydałoby się poprawić. Ale reszta to cud, miód i orzeszki. Po prostu pięknie, ciekawy jestem ile czasu poświęciłeś na stworzenie tego Cell'a :d
Bo naprawdę, ale to naprawdę wspaniale wyszedł. W dodatku jeżeli to pierwsza praca jaką wykonałeś, to widzę że zapowiada się nam naprawdę wspaniały Spriter ^^ No, oczywiście o ile zostaniesz na forum.

KP: 1
/Feli

4[PxArt] by Pliszka Empty Re: [PxArt] by Pliszka Nie Sty 09, 2011 11:06 am

Pliszka

avatar
Earthling
Earthling
Poświęciłem na nią ok. 13 godzin ciągłego klikania myszką i poprawiania. Właśnie zabieram się za robienie kid buu.

5[PxArt] by Pliszka Empty Re: [PxArt] by Pliszka Nie Sty 09, 2011 11:27 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pixel art jeżeli 1 to rzeczywiście jest dobry ... ,ale jak na pierwszy. Jeżeli nim nie jest ( mimo tego co napisałeś ) to praca ma multum błędów i w porównaniu z innymi pixel artami ta praca jest po prostu cienka. Na tym forum nie ma pixel artowców ,więc przydałby się nam chociaż jeden ,a biorąc pod uwagę to ,że zaczynasz swoją historię z tą dziedziną grafiki tak dobrze ,to masz szanse ,żeby się jeszcze bardziej się rozwinąć. Niestety jak wcześniej wspomniał ze względu na brak prawdziwych pixel artowcow ,raczej Ci w tym nie pomożemy. Jeżeli chcesz się rozwijać to mogę podać Ci link na forum gdzie rzeczywiście będziesz mógł się rozwinąć.

KP: 1
Konkurencja?! :scouter:, nie no żartuję.
/Feli

6[PxArt] by Pliszka Empty Re: [PxArt] by Pliszka Nie Sty 09, 2011 11:32 am

Pliszka

avatar
Earthling
Earthling
Bardzo proszę, jest to na prawdę mój 1 pix art.

7[PxArt] by Pliszka Empty Re: [PxArt] by Pliszka Sro Sty 12, 2011 3:03 pm

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
Ogólnie praca mi się podoba , kolory ok tylko niewiem czemu nie ma stopy , i twarz taka dziwaczna ;>
8/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Pliszka
»  [PxArt's] Kaniego

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.