Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ehh... Empty Ehh... Sro Sty 12, 2011 4:19 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Nie wiem za co dostałem bana, za to że napisałem 2 słowa które nikogo nie obrażają ?
Ehh... 06973056055710719573

2Ehh... Empty Re: Ehh... Sro Sty 12, 2011 4:40 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Napływ emocji Seza zaczyna mnie przerażać o.O.
Co prawda... no w sumie Seza na forum nie należy już karać, bo w sumie, jak wiecie on już na swoje konto nie uczęszcza. Proponuję, jako iż zwykle jest spokojnym człowiekiem ostrzeżenie dla niego, zaś następnym razem.. zdjęcie ze stanowiska Moda?
Taa, był zbanowany przez bynajmniej kilka minut, gdyż widziałam jego nick na brązowo.

3Ehh... Empty Re: Ehh... Sro Sty 12, 2011 5:15 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
To prawda, Sezu przegina. Ostatnio nawet bawnował bez przerwy jednego z userów (zapomniałem, którego) a ja ciągle musiałem go odbanowywać. Jeżeli znajde screeny z tego przypadku to je tu wstawie... na razie zobaczymy co admini powiedzą na 1 post.

4Ehh... Empty Re: Ehh... Sro Sty 12, 2011 5:28 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
To mnie banował ;s Oj Sezu zaczynasz za dużo banować ;s

5Ehh... Empty Re: Ehh... Sro Sty 12, 2011 6:09 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Straszne, prawda? Pojawiłeś się w złym momencie, ze złym tekstem i w złym miejscu. Róbcie co chcecie, nie obchodzi mnie co tam się stanie bo to tylko Cb O.o i Forum.

@Dase
Wtedy akurat Yosz powiedział, że ja tu "rządzę" i mogę robić co chcę i on tego nie widzi bo był afk (Ale wyjebka na to). Więc? A, że akurat się napatoczył taki jeden to poszło wszystko na niego.

6Ehh... Empty Re: Ehh... Sro Sty 12, 2011 9:58 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
SEZU idzie w moje ślady zbanowaniem na cboxie! GRATZY! xdd Upomnienie mu wystarczy. ;>

7Ehh... Empty Re: Ehh... Sro Sty 12, 2011 10:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pisemne upomnienie.

Od tej pory, nie banujesz za byle gówna, a za złamanie regulaminu. Kolejna skarga na Twoją osobę zakończy się zabraniem Moderatora na CB na okres tygodnia. Później się zobaczy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.