Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#7 Replay Empty #7 Replay Wto Lut 01, 2011 8:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Kolejna edycja, kolejne kolekcjonowanie materiałów.

Oczywiście na nie czekam, proszę wysyłać je na PW z Dopiskiem #7Replay. Pamiętajcie że to wy tworzycie Replay, i od was zależy jak szybko powstanie, czym więcej materiału tym lepiej.
Przypominam: Najlepiej nagrywajcie Frapsem lub Tunerem TV jeśli chodzi o konsolę, następnie podczas wysyłania wiadomości musicie podać nazwę gry i ew. dopisek(jakiś cyniczny komentarz whatever, opcjonalnie).

2#7 Replay Empty Re: #7 Replay Sro Kwi 06, 2011 8:34 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ciągle zapraszam do udziału, ostatnio wyszło sporo ciekawych tytułów więc gier macie pod dostatkiem, potrzeba tylko chęci :awesomeface:.

3#7 Replay Empty Re: #7 Replay Czw Kwi 07, 2011 11:38 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Właśnie zaciupiłem Crysisa 2 więc na pewno ode mnie materiał dostaniesz, jak tylko znajdę troche czasu.

4#7 Replay Empty Re: #7 Replay Czw Lip 28, 2011 12:17 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra, wysłałem dwa Screeny. Jak wspomniałem w pw poszukam jeszcze tych filmików.

A wy ludzie? Wysyłacie materiały czy zapomnieliście? Do dzieła!

5#7 Replay Empty Re: #7 Replay Czw Lip 28, 2011 8:59 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
No dobra... Spróbuje coś z CS'a skroić. Może jak pojeżdżam Raya jak taczki z gnojem :<

6#7 Replay Empty Re: #7 Replay Czw Lip 28, 2011 9:43 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Dałem ss'y z Rusty Hearts online :) [Trzeba się chwalić, że na CB się dostałem tej epickiej gry :D ]


@down
Dołączam się do prośby :P



Ostatnio zmieniony przez Maly dnia Czw Lip 28, 2011 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

7#7 Replay Empty Re: #7 Replay Czw Lip 28, 2011 11:15 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Załatwcie mi programik dzięki któremu będę mógł nagrać grę a plik po nagraniu nie będzie ważył z 30 gb, jak już taki znajdziecie to nauczcie mnie się nim obsługiwać... to mógłbym nagrać jeden czy dwa filmiki.

8#7 Replay Empty Re: #7 Replay Czw Lip 28, 2011 3:57 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
@Up
Camtasia Studio 7. Obsługa jest naprawdę prosta. Klikasz żeby nagrywało, zapisujesz w programie i wysyłasz.

9#7 Replay Empty Re: #7 Replay Czw Lip 28, 2011 5:51 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki panowie, ale pamiętajcie trochę materiału potrzeba aby postawić kolejny odcinek. Ale lepsze to niż nic, mam nadzieje że wasza frekwencja nie zmaleje.

@Samek, można chyba też zrobić tak. Nagrywasz frapsem następnie wrzucasz ten filmik do programu VirtualDub i zapisujesz. Powinna waga pliku spaść.

10#7 Replay Empty Re: #7 Replay Sro Gru 21, 2011 9:47 am

LucarioPL

avatar
Earthling
Earthling
fajnie

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.