Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Nie Lut 06, 2011 7:19 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra, wszystkie Drużyny są zapełnione, i mam nadzieje gotowe.

Turniej rozpocznie się w Sobotę(12.2.11) o 20:00, odbędą się mecze Drużyny1 z Drugą, oraz Drużyna3 z Drużyną4. W nagłówku o godzinie 20:00 pojawi się link do serwera w HaxBall, najpierw dla Drużyn 1-2, a potem 3-4. Widzów może być 12, nie więcej.

27HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Nie Lut 06, 2011 7:42 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Feli mam apel! Ja mam taki problem, że na większość serwerów wbić nie moge. Więc jak moja drużyna będzie grac serwer może postawić Diwan? Bo na jego serwy wbijam bez problemu. Bo i tak najczęściej gdy stawiający serwa nie gra są mega lagi.

28HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Pon Lut 07, 2011 7:07 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Ja mam propozycje aby ci co są w jednej drużynie przeprowadzili jakiś treningi?
albo testy czy HaxBall im działa i czy nie maja lagów bo niektórym się zacina itp. i co jak dojdzie do meczu i jedna osoba nie może wbić jak np Bercik albo mal agi jak np Shun?

29HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Pon Lut 07, 2011 8:09 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
To chyba oczywiste, prawda? Ale to każda drużyna powinna się dogadać sama między sobą i ćwiczyć. A propo tego... Wiem, że to może spowodować pewne komplikacje i pogorszenie stosunków między członkami drużyn, ale może powinniśmy przeprowadzić w drużynach eliminacje i wybrać najlepszego na kapitana?
Jak nie chcecie to nie, to tylko propozycja, w końcu to tak jakby piłka nożna.

30HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Pon Lut 07, 2011 8:32 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
P p p p.. po co ?
Przecież gra nie wymaga aby był jakiś lider. Zasady są proste zbieramy się i ustalonej godzinie, kogo nie będzie ten nie gra.

31HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Pią Lut 11, 2011 11:43 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
shorty zostal zbanowany wiec chyba nie bedzie grac 1 druzyna musi znalesc kogos nowego

32HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Sob Lut 12, 2011 2:16 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
HaxBall- Turniej! - Page 2 Gtfooo10
gtfo, poczekam aż się zorganizujecie i może wtedy zaczniemy Turniej. Dzisiejszy Turniej odwołany, brawa.

33HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Sob Lut 12, 2011 3:06 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
W sumie to problemu u nas już nie ma, bo ja nie miałem wczoraj cały dzień neta i nie byłem pewien, czy dziś będę miał, ale jednak mam, a za Filika miał grać miki :/

34HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Sob Lut 12, 2011 6:33 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
JA jestem w niemczech i narazie nie moge na skype wejsc i dowiedziec sie dokladnieba czy Bercik i Shun zagraja, ok to RAyem jest ale pozostali?
przy czym jesze np w moim teamie jest daniel af i z tego co widzialem to on ma ciagle lagi. Cos trzeba zrobic.

35HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Czw Lut 17, 2011 12:59 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Proponuję odwołanie turnieju ;p

36HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Czw Lut 17, 2011 3:25 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Zamiast niego można na interii zrobić turniej w billarda oczywiście nie wiem czy każdemu będzie się chciało rejestrować i wogóle najpierw tak jak są drużyny były by grupy potem z każdej grupy wyszło by 2 graczy oczywiście spotkania były by ustalone z 1 dniowym wyprzedzeniem wtedy ustalony zostaje pokój gracze się spotykają i tworzą stolik ale jak chcecie

37HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Czw Lut 17, 2011 4:34 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
a ja proponuje wznowic turniej tym razem 2 dni na zapisy 3 dzien juz gramy i glaszamy juz gotowe sklady po 5 osob w czym 1 staly bramkarz.
jezeli jestescie chetni to mozna tak zrobic jezeli nie to mozemy zrobic jakis room i poprostu od czasu do czasu zagrac sobie w gronie userow ars xd.

38HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Czw Lut 17, 2011 5:45 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
ja jestem za turniejem mimo iż mam lagi zgłaszam się do teamu 2 (po raz 2 ) jako stały bramkarz

39HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Czw Lut 17, 2011 6:25 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Tak, ja mogę zrobić zaraz folder z ligą ARS. Jeżeli ten turniej nie będzie wznowiony to zrobię ową ligę i mecze będą regularnie. Kto będzie miał 1 miejsce to postaram się mu ufundować jakąś ciekawą nagrodę. Może admini mnie poprą. Może nawet dzisiaj zrobię tabelkę. Miałem to zrobić po turnieju ale chyba zrobię przed :D.

40HaxBall- Turniej! - Page 2 Empty Re: HaxBall- Turniej! Pon Kwi 04, 2011 5:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na chwilę obecną turniej zostaje zawieszony.
Powód?
Brak chętnych do gry..?

Temat zamykam i kasuję z nagłówka, jeżeli Feli będzie chciał go wznowić wystarczy odblokować temat : )

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.