Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Minecraft Empty Minecraft Nie Lut 06, 2011 11:40 am

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Witam Otoz mam maly problem od 3dni poszukuje gry Minecraft pelnej wersji ale juz pisze o jakom wersje mi chodzi Alpha v1.2.2 Lub v1.2.1 bardzo prosze o pomoc bo bardzo spodobala mi sie ta gra odwdziecze sie








P.S Prosze piscie zeczy wez slownik idz do szkoly i tym podobnych komentazy poniewaz :
1.Niemam Polskich znakow.
2.Nie muwie juz dobrze po polsku wiec sie lekko zeszwabilem.
3.Jezeli jeszcze raz zobacze takom odpowiedz to odwiedzi was pan krzysztof jezyna ze szczecina:D

Tępe wymówki. Jak was w Szwabolandii czy gdziekolwiek jesteś stać na kompa i internet, ale nie na porządny słownik, to właśnie obserwujemy Porażkę Tygodnia.
Word jest, nakładki na Firefoxa są, trzeba tylko działającego rozumu, żeby zamiast rzucać głupimi wymówkami i jeszcze głupszymi groźbami, coś w tej kwestii zrobić.
Mogę ci równie dobrze dać teraz kolejnego warna za pisownię (czyt. za oznaki głupoty objawiającej się niezdolności pisania). Zrobię jednak tak: każdy następny post z taką ortografią będzie karany dwoma warnami. Zgadnij, co się stanie przy trzecim takim, skoro masz już 4 warny.

2Minecraft Empty Re: Minecraft Nie Lut 06, 2011 1:47 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
http://karanix.wrzuta.pl/plik/4SSK8DPIADp/minecraft_1.2.0_02_installer_cracked
Proszę bardzo.

3Minecraft Empty Re: Minecraft Nie Lut 06, 2011 2:05 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Wielkie dzieki a masz moze jeszcze jakoms stronke z Update??

4Minecraft Empty Re: Minecraft Nie Lut 06, 2011 3:54 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No skoro to jest 1.2_02 to jest najnowsza.. po co ci update ?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.