Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[VGIF] by Pan Pers Empty [VGIF] by Pan Pers Nie Lut 27, 2011 8:41 am

Pan Pers

avatar
Earthling
Earthling
Oto mój pierwszy gif proszę nie oceniać jakimiś głupimi komentami.

https://2img.net/r/ihimizer/i/dragoprzygoda.gif/

2[VGIF] by Pan Pers Empty Re: [VGIF] by Pan Pers Nie Lut 27, 2011 9:04 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
NIe jest najgorzej, ale to nie jest VGIF tylko GIF.... zauważyłem kilka przeskoków. POstacie w walce się nie dotykają, aura podczas muwienia się zatrzymała, nie uystawiaj tekstu podczas walki lub aury na wiecej sekund, pokaż tekst poprostu na większej ilości klatek. Błędów ort. raczej nie wyłapałem. No i najlepiej gybyś robił to na mapie :)
Jak narazie jet całkiem nieźle.

3[VGIF] by Pan Pers Empty Re: [VGIF] by Pan Pers Nie Lut 27, 2011 10:36 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Następnym razem zadbaj o bardziej rozwiniętą fabułę, bo trening->walka->koniec było tutaj przerabiane setki razy, ale rozumiem że to początki jednak chcę żebyś wiedział że fabułę można lepiej wyreżyserować.
Rzucają się w oczy też przeskoki spritów, i do tego nie postarałeś się przy walce gdyż sprity podczas konfliktu prawie się nie stykają, naprawdę to wygląda jakby uderzał go w ręce.
Płynność też nie powala, dużo twoich błędów możesz naprawić stosując się do Poradników których u nas nie brakuję. Pochwalić mogę dialogi, które są na poziomie i bez większych błędów, jednak gdy przeczytałem słowo 'ufoludki' to.. no sam wiesz.

Temat przenoszę.

4[VGIF] by Pan Pers Empty Re: [VGIF] by Pan Pers Nie Lut 27, 2011 2:18 pm

Pan Pers

avatar
Earthling
Earthling
Aha "ufoludki" xdd chyba nie będę wulgaryzmów większych używał ;P.
A co do stykania się podczas walki nie mogę do tego poradnika znaleźć; jakoś nie mogę tych postaci połączyć, aby to wyglądało realistycznie podczas walki.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.