Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Fraps 3.3.1 Empty Fraps 3.3.1 Nie Mar 06, 2011 3:35 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Wiec tak mam problem z programem fraps do nagrywania filmikow otoz chce zrobic seriie Minecraft ale o tym pozniej pobralem program fraps zainstalowalem ustawilem tak jak na filmiku i kiedy klikam f9(ustawilem na f9 start nagrywania)to filmiki nagrywajom sie po 30 sekund i niewiem czemu mam ustawione na 900sec czyli 15minut a nagrywa sie 30sec nawet jak ustawie 999999sec to i tak nagrywa sie 30sekund a to jest mi bardzo potrzebne a jezeli niewiecie co to jest to prosil bym o program sprawdzony do nagrywania filmikow (chcialbym zeby mial funkcje nagrywania glosu oraz mikrofonu)dziekuje z gury

2Fraps 3.3.1 Empty Re: Fraps 3.3.1 Nie Mar 06, 2011 3:49 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Polecam Camtasia Studio.Bardzo dobry program.Większość tutoriali jest właśnie kręcona tym porgramem.Ale to może też przez to,że chyba innymi programami nie da się nagrywać pulpitu.Ale tak jak mówię bardzo dobry program.Łatwy w obsłudze i sam go używam.Gorąco polecam.

3Fraps 3.3.1 Empty Re: Fraps 3.3.1 Nie Mar 06, 2011 4:59 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
wersja demo ma tylko do 30 sekunda inny program to zwykly hyper cam latwy w obsludze

4Fraps 3.3.1 Empty Re: Fraps 3.3.1 Nie Mar 06, 2011 10:46 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Słuchaj Studni sam CTSG(MinecraftPL) nim kręci filmiki, dodatkowo jest łatwy w obsłudze. Jest chyba płatny, ale to chyba nie problem ;').

5Fraps 3.3.1 Empty Re: Fraps 3.3.1 Pon Mar 07, 2011 2:40 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Jeżeli chodzi o serial number to nie problem.Podawałem w dziale bodajże Download stronke z serialami,ckrackami itp.

6Fraps 3.3.1 Empty Re: Fraps 3.3.1 Pon Mar 07, 2011 4:07 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Po co kolejna nudna seria, i z tego co widać masz jakieś 12 lat, więc nikt nie będzie oglądał + jest 100 razy fajniejszych serii od cb.

7Fraps 3.3.1 Empty Re: Fraps 3.3.1 Pon Mar 07, 2011 7:06 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Saske Twój post był bardzo nie na temat.Pitu prosił o podanie jakiegoś dobrego programu do kręcenia filmików,a nie o wycenienie jego szans na sukces w kręceniu serii "Zagrajmy w...".Jeżeli chcecie mogę dostać warna,bo mój post także nie wniósł nic sensownego do tematu,ale niech pan up także nie obejdzie się bez kary.

8Fraps 3.3.1 Empty Re: Fraps 3.3.1 Pon Mar 07, 2011 8:51 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Post Saska był poprostu chamski. Nie zważajmy uwagi na tak szczeniackie posty. Wracając do tematu oczywiście także polecam Cam Studio bo osobiście sam go używam i mnie nie zawodzi :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Fraps

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.