Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] By amks1212 Empty [O-S-W] By amks1212 Pon Mar 28, 2011 11:58 am

amks1212

avatar
Namekian
Namekian
Panie i panowie, oto odsłona mojego pierwszego opara*:


Oparcio

Oceniajcie i mieszajcie mnie z błotem i dokładnie mówcie co mam poprawic

*Parę miesięcy temu robiłem opary (chyba 3) ale dopiero teraz biorę się za to na serio



Ostatnio zmieniony przez amks1212 dnia Pon Mar 28, 2011 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W] By amks1212 Empty Re: [O-S-W] By amks1212 Pon Mar 28, 2011 2:57 pm

amks1212

avatar
Namekian
Namekian
Tutaj troszeczkę inne cienie
Maxior inne cienie

I weźcie oceniajcie, chce z niego robic sprita

3[O-S-W] By amks1212 Empty Re: [O-S-W] By amks1212 Wto Mar 29, 2011 9:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dziwne ale poprzednie cienie mi jakoś bardziej przypadły do gustu :P Ogólnie opar jest dobry z wyglądu. Włoski oczywiście do poprawy, bo ten kształt nie jest fajny. Bluza nie leży tak jak powinna, popraw to, na koszulce nie podobają mi się cienie. Ja nie mówię, że ja idealnie cieniuje, bo tak nie jest, ale to mi się nie podoba. Spodnie jak spodnie, kolor dobry, za to cienie nie :P. Buty standard, a base pasuje :D. Ogólnie jesteś na dobrej drodze.

1kp

4[O-S-W] By amks1212 Empty Re: [O-S-W] By amks1212 Czw Mar 31, 2011 10:15 am

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Cześć
od czego by tu zacząć.Już wiem od włosów o ile sam je zrobiłeś to nawet ci wyszły,ale są trochę zbyt chaotyczne.Popraw to!!!koszula mi się nie podoba dziwnie leży.Ale kolorystyka fajna.spodnie jak spodnie normalne tylko dziury dorobiłeś.buty standard, aa i popraw cienie bo ci nie wyszły za dobrze.
Fuck yea.

KP: 1
/Yoh

5[O-S-W] By amks1212 Empty Re: [O-S-W] By amks1212 Pią Kwi 01, 2011 10:05 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Pierwsze co mi wpadło w oko to cienie na spodniach i bluzce..słabe i dziwne.
Skóra jak dla mnie jest ok a włosy mogą być choć nie lubię tego typu cieniowania ;f Dziwna jest trochę kurtka a przynajmniej jej ułożenie plus jeszcze buty..popoprawiaj i ulepszaj nim zrobisz sprita ;f

KP: 1
/Yoh

6[O-S-W] By amks1212 Empty Re: [O-S-W] By amks1212 Sro Maj 25, 2011 5:54 pm

amks1212

avatar
Namekian
Namekian
Po problemach z netem (cholerna neostrada!) i z nauką (je**c szkołe AH, EVIL. ) wróciłem! Tym razem trochę zmieniony i bez creditów mój opar
Opar

Credits:
SmokuXD - base.

Cenzura.
I jeszcze raz skasujesz to co napisałem w edycji, a gwarantuję Ci że dostaniesz ostrzeżenie.
/Yoh

Edit: Yoh, wcale nie skasowałem tego co napisałeś w edit. Po prostu nie pokazywał mi się link do opara i zedytowałem post od nowa. Jak coś to sory :oczy:

Wtedy zedytowałem post tak by pokazywał się obraz OPAR'a, ale go skasowałeś xP Wraz z moją edycją.
/Yoh

7[O-S-W] By amks1212 Empty Re: [O-S-W] By amks1212 Nie Maj 29, 2011 11:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Myślałem że ktoś Ci skomentuje prace, ale cóż.. Jesteś początkujący, dlatego postaram się dostosować ocenę do Twoich możliwości, zgoda?

Włosy jeżeli chodzi o kształt nie są złe, pobaw się trochę z nieco z ich kształtem jeżeli chodzi o tył głowy. Myślę że skoro już zacząłeś robić własne włosy, powoli poprawianie ich nie będzie wielkim problemem. Cieniowanie do poprawy, nie stosuj na włosach Pillowingu bo wygląda to okropnie. Odsyłam tu do poradników umieszczonych na portalu, a dokładniej serii "Krok po kroku". Jeżeli chodzi o twarz, to lewe oko, a raczej czarny pixel informujący o jego obecności opuść o jeden pixel w dół. Zmień również paletę kolorów jeżeli chodzi o twarz. Odcienie są zbyt słabe i zbyt jasne by ze sobą ciekawie współpracować. Zapożycz od kogoś paletę kolorów, ale pamiętaj o creditach i w przypadku podpisu pod pracą "Don't use without permission!", zapytaj się jej autora o zgodę. Kurteczka wygląda w miarę, w miarę, ale lekko przyciemnij najciemniejszy odcień i nieco mocniej przyciemnij średni. Efekt powinien być ciekawszy. Staraj się ograniczać ilość najciemniejszego odcienia do minimum, ale nie znaczy to "Nie używaj go w ogóle", okey? W przypadku tej czarnej podkoszulki, zmień nieco cieniowanie. Paleta jest dobra, przejścia między odcieniami też nie byłyby przy innym cieniowaniu prawdopodobnie złe. Ręka bez mięśni i najciemniejszego odcienia, do poprawy. W przypadku spodni wystarczyłyby trzy odcienie, nie cztery. Najjaśniejsze odcienie zostaw, na lewej nogawce OPAR'a (JEGO LEWEJ!) używaj tylko najciemniejszego i średniego odcienia. Samo cieniowanie przez dosyć dużą liczbę kolorów jest dosyć słabe, popraw je. Buty ujdą, dodaj jakieś cienie na tych białych elementach : ) Ręce i głowa mają dwa różne odcienie, częsty błąd nowych. Uważaj na to.

Jak na początki, nie jest źle. Miło że w ogóle chcesz coś robić, a to rzadkość, ZWŁASZCZA NA TYM FORUM (n/c). Nie dodawaj w każdym elemencie czarnego outline'u bo nie wygląda to fajnie, np. na bandażu na prawej ręce czy opasce na lewej.

Pamiętaj o creditach bo za ich brak lecą warny.

[O-S-W] By amks1212 Traini

Byłbym wdzięczny za krótki komentarz dotyczący pracy w moim O-S-W ; )


KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» [O-S-W] By amks1212
» amks1212

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.