Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nagrywanie X360 Empty Nagrywanie X360 Pon Kwi 04, 2011 5:44 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Witam!A więc mam pytanie.Mianowicie:
Czy zna ktoś jakiś sposób,żeby nagrywać filmy z gier z Xboxa 360?Szukałem po Internecie i jedyny sposób jaki znalazłem to kupienie karty telewizyjnej.Jednak tamten tutaorial był do zwyklego X klocka,więc nie mam pewności czy będzie to działać na X360.Jednak może ktoś z Was zna jakiś program lub cokolwiek(oczywiście z wyjątkiem wspomnianej wcześniej karty i kamery TV) czym można nagrywać filmy z X360,a potem wrzucić na kompa,bo mam naprawdę dużo świetnych gier i chciałbym zrobić let's playe.

2Nagrywanie X360 Empty Re: Nagrywanie X360 Pon Kwi 04, 2011 6:31 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Nagrywarka DVD sam jej używam lecz moja może nagrywać tylko gry na 50 pal czyli takie gry jak cod mw2 odpadają ;f :disapp: nie wiem czy inne nagrywarki mogą nagrywać na 60

3Nagrywanie X360 Empty Re: Nagrywanie X360 Pon Kwi 04, 2011 6:56 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
A czy mógłbyś podać mi model Twojej nagrywarki i w granicach ilu zł kosztuje?Nie mam dużo forsy dlatego chciałbym ograniczyć wydatki do minimum.

4Nagrywanie X360 Empty Re: Nagrywanie X360 Pon Kwi 04, 2011 10:09 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Nie opłaca się kupno nowego DVD jest droższe od dobrego za 150 zł "Hybrid no-TVOnly" czyli karty telewizyjnej. W dodatku w DVD musiałbyś mieć płyte by nagrać, kolejny wydatek. Naprawdę, lepsza karta TV, sam mam i nie narzekam na jakość itd.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» nagrywanie dźwięku

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.