Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Ikonki Forumowe - Page 2 Empty Re: Ikonki Forumowe Sro Maj 18, 2011 6:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh92 napisał:
Co miałem napisać to napisałem,z ikonami będę mógł pomóc. Reszta w rękach Pomarańczowych.
Mamy swoje pomysły, chwała Ci za to że Ty również masz pewne propozycje zmian dla forum. Jak napisałem wyżej, kiedy będę miał sprawnego neta, założę z czystej ciekawości temat dotyczący ikonek, by sprawdzić kto tak naprawdę się tym interesuje. Każdy pisze, ale nie wiem czy znajdą się chętni do pracy, sprawdzimy to :)
Btw. Jeżeli już startujemy z nowymi ikonkami, dam pewne wymagania jeżeli będę zakładał temat ich dotyczący. Po co zmieniać tylko postaci, kiedy można zmienić i tła na ciekawsze. Hm?
Jak już wczesniej wspomniałem ... ożna wykorzystać już stworzone postacie różnych użytkowników. Te brakujące dorobić ,dużo tego nie powinno byc. Co do mapek i teł ... chcesz ,aby wszystkie mapki w ikonach były zrobione od 0 przez użytkowników ARS?

27Ikonki Forumowe - Page 2 Empty Re: Ikonki Forumowe Sro Maj 18, 2011 6:55 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Może załóżcie forum wymieńcie się buttonami i przekonacie się dopiero wtedy że button nie zawsze równa się reklama. Dla waszej wiadomości wykupiliśmy dwie płatne reklamy na różnych serwisach.
To przeczytałem dlatego pisalem tez o przywolywaniu informacji ze stron w newsach. Wystarczy napisac do adminow zeby cos takiego przeprowadzili i samemu zrobic to samo. Wymiana to wymiana :P

Ja na razie będę czekał na Wasz ruch xD Jak cos wymysle to dam znać ^^

A skoro użytkownicy wiedzą,że konkurs na ikonki się odbędzie to mogą zacząć powoli pracować ^^

28Ikonki Forumowe - Page 2 Empty Re: Ikonki Forumowe Czw Maj 19, 2011 7:31 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Byłem zmęczony po powrocie, ale chciałem jeszcze ogarnąć forum.

Dzięki za rozśmieszenie, Maly. Aż zapomina się o zmęczeniu.

Nie muszę tu niczego więcej dodawać, czego by nie napisał Yoh i Feli.
A jeśli chodziłoby o te zarzuty kierowane pod moim adresem, naprawdę nie mam obowiązku wszystkich wyjaśnień każdemu podawać na tacy, bo zawsze zakładam, że nie jestem mądrzejszy od innych i każdy byłby w stanie po pewnym czasie (krótszym czy dłuższym, nieistotne) zrozumieć sytuację i wyciągnąć ewentualne wnioski.
Dlatego liczę, że i ty moich założeń nie złamiesz i sam wyciągniesz z tego wnioski, żebym nie musiał niczego mówić.

Tylko co do tego kapitana. Parę razy przez głupotę wielu userów, która robi się naprawdę nużąca, myślałem o odejściu z forum na zasadzie "chcecie się tak bawić? to bawcie się w gnojowisku". Najmocniejszym, co mnie trzyma na tym forum jest fakt, że jestem Head Adminem i czuję się za nie odpowiedzialny.
A gdybym tu się kreował na monarchę absolutnego, czy w ogóle powoływałbym adminów i modów? Może najwyżej modów, żeby ogarniali forum, ale panel wtedy bym zostawił jedynie sobie.

Tak mi się zebrało teraz na logiczne rozumowanie i pewne szczere wyznanie.
Znam niektórych, pewnie zaraz może się zacząć coś w stylu "napisał posta, ale nic w poruszonej sprawie", co wynika z lenistwa - ja mogłem przeczytać te posty teraz, a wy wymiękacie po połowie?... Zanim więc ktokolwiek spróbuje mi truć dupę, niech się zbierze i przeczyta ten cały temat. A, Maly. Twój foch robi się nudny.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.