Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zmiany? Jeżeli tak, to jakie?

Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123a1023%Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123c10 23% [ 6 ]
Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123a1019%Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123c10 19% [ 5 ]
Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123a1031%Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123c10 31% [ 8 ]
Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123a1027%Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? 123c10 27% [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 26

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Czw Maj 19, 2011 6:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie jest to kolejna porcja niusów jaką mógłbym Was uraczyć.
Jak zapewne się domyślacie, my, tj. GTW, planujemy pewne zmiany na forum. Na temat większości z nich niestety nie mogę nic powiedzieć, natomiast jeżeli chodzi o inne, to chciałbym poznać zdanie Użytkowników i nie tylko.

Dlaczego "News", a nie "Sondy"? Bowiem tu zmiany są niemalże pewne i nie zamierzam sprawdzać co sądzicie na dany temat. Tu chcę poznać Wasze zdanie na konkretne propozycje.

Ankieta jest tu opcjonalna, ale zrobiłem ją dla zasady i potrwa ona 7 dni. Każdy głos się liczy dopiero kiedy napiszecie posta z komentarzem dotyczącym propozycji na którą zagłosowaliście.

1. Portal ARS - Anime & Manga
Propozycja: Administratorzy & Moderatorzy
Pomysł zaczerpnięty głównie z DBEvS gdzie część portalu była poświęcona Anime. Tutaj postanowiliśmy wprowadzić tą innowację ze względu na nazwę forum - "ANIME Revolution Sprites". Na portalu ogólnie planujemy umieszczać najnowsze odcinki anime, jeżeli znajdziemy czas i chęci, pisać również recenzje i nie tylko.
Teraz projekt stoi ze względu na to że już sami nie wiemy czy chcielibyście tu coś takiego widzieć czy nie za bardzo.

2. ARS - OTS
Propozycja: Administratorzy & Moderatorzy
Jak wskazuje sama nazwa, planowaliśmy stworzyć OTS'a. Tu nie trzeba wiele tłumaczyć. Dobra zabawa połączona z Waszym ulubionym forum. Mimo to, ostatnio pojawiają się pewne sprzeciwy dotyczące tego projektu.
Projekt jak portal A&M, również stoi w miejscu. Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat.

3. Ikonki działów
Propozycja: Sołtys
Propozycja jednego z użytkowników. Ogłaszamy podobny nabór co przy tworzeniu forumowych emotikonów, reszta jest zależna od chęci, czasu i umiejętności Użytkowników. Tu pytanie.. Czy chcielibyście zmienić ikonki forumowe? A może te które są teraz są dobre?

4. Logo
Propozycja: Administratorzy & Moderatorzy
Kolejny pomysł administracji, który można zrealizować gdy aktywność i zainteresowanie forum wzrośnie. Chciałbym wiedzieć co myślicie o zmianie loga. Zapewne, jak w pierwszym przypadku, tak również tutaj powstałaby specjalna edycja konkursu. Sądzicie że zmiana ta jest potrzebna? A może nowe loga mają po prostu wykonać nowi graficy zamiast rozwiązania konkursowego?

Klucz do aktywności?
Kogo jeżeli nie samych użytkowników najlepiej zapytać o to, co sprawi by aktywność na forum uległa poprawie. Propozycje takie jak więcej wymian czy umieszczenie forum na większej ilości toplist, odpadają. Tymi aktualnie się po prostu zajmujemy, jednak ustalamy coś jeszcze by było Nam prościej.

Jeżeli chodzi o resztę pomysłów, to pozostają one do ustalenia w gronie GTW. Dowiecie się o nich kiedy zajdzie taka potrzeba. A w tym krótkim i wyraźnie "innym" niusie, to wszystko. W kolejnych newsach spodziewajcie się nowych informacji na te i nieco ciekawsze tematy.

Pozdrawiam.

2Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Czw Maj 19, 2011 7:05 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
1. Powiem tak, na forum jest wielu użytkowników interesujących się anime a więc mogło by to być dla nich pewną formą urozmaicenia.
2.Ja tam nie mam nic przeciwko. Po trochu można go robić. I myślę że nikomu to nie będzie przeszkadzało.
3.Jaknajbardziej Tak. Będzie to pewne odświeżenie dla forum. Myślę ze zrobić temat taki jak z emotikonkami, czyli dodajemy swoje propozycje.
4.Mozna jednak gdy żadna praca nie będzie odpowiednio dobra logo zostanie taike jakie jest.

A na zwiekszenie aktywnosci nie ma żadnej recepty. Poprostu gdy się komuś chce to w chodzi i pisze.

3Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Czw Maj 19, 2011 7:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1. Pomysł bardzo mi się podoba. Pozostaje tylko kwestia czasu i rzetelnego wypełniania obowiązków. Zakładam, że po około miesiącu nie będzie wam się chciało i przestaniecie się wyrabiać i użytkownicy postanowią na własną rękę szukać nowych odcinków. A co do recenzji to mi się podoba. Tylko wiecie... spoilerowanie jest złe! Ale po obejrzeniu odcinka chętnie bym poczytał. Znalazłem tylko jedno ale...
jeżeli znajdziemy czas i chęci, pisać również recenzje

2. Niby fajnie by było zagrać ale dla mnie na nie. Znudzi się po chwili. W sumie, gdyby... zrobić sagi z pbf'a i questy. Przeciwnicy też ci z pbf'a. I do wyboru postaci, którymi sami gramy. No wiecie... Tak jak w DBL były sagi to tak by było na naszym ots'ie. I już są wymyślone, bo mi odpowiadają te z pbf'a. Ale i tak raczej jestem na nie. Ale się zagmatwałem, nie? xd

3. Zagłosowałem na to. Pamiętam jak na DBEvS była taka akcja. Starałem się pomóc. Dawałem pomysły, które zostały wcielone w życie. No i jest do tej pory jedna moja ikonka, którą sam zrobiłem. Ciekawe czy ktoś wie, która to.

4. Powinno być połączone z 3 bo prawie to samo. Jak najbardziej na tak.

4Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Czw Maj 19, 2011 7:27 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. Myślę, że taki portal byłby czymś ciekawym. Nie tylko dlatego, że temat forum jest "samo przez się" (jak to mówi nasz ksiądz) związany z Anime. No i ma to jeszcze 1 "+", a mianowicie nie trzeba będzie szukać odcinków anime po różnych stronkach Xd

2. OTS jest moim zdaniem zbędny. Nie mam nic do takich form rozrywki, gdyż sam nieraz grałem w WoDBO, DBKO, WoNO, czy Pokemony, jednak OTS to już raczej przesada. Możliwe, że zmieniłbym zdanie, gdybym coś wiedział na ten temat np. o grywalnych postaciach, ale obecnie jestem na "NIE".

3. W sumie to jest mi to obojętne. Obecne ikonki mi się podobają, bo mają charakter "spritowy", ale niektóre takie jak chociażby POKER FACE wymagałyby modernizacji. Zatem w tej sprawie fifty fifty.

4. Forum się zmienia - jego użytkownicy, skórka, panujące style postaci, czy sygnatur... Czemu więc i nie logo? Gdyby ogłoszono konkurs, jestem pewien, że zgłosiłoby swoje prace chociażby kilka osób. Ja co prawda odpadam, nie mam talentu do takich prac, ale niektórzy mogliby dać popis swoich umiejętności.

Ostatecznie stawiałbym na wszystko, prócz OTSa.

5Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Czw Maj 19, 2011 7:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. Jak na mój gust jest to zdecydowanie niepotrzebne. Jest pełno portalów z odcinkami poszczególnych anime ,więc po co robić znowu to samo ,jeżeli wszystko i tak jest już na wyciągnięcie ręki?
2. Fajnie by było gdyby powstał ,ale ... i tak jest tutaj wiele roboty z forum. Ponadto jest szkoła ,niektórzy już pracują ,więc tego typu wysiłek może być zgubny w przypadku gdy OTS będzie wymagał pracy nad nim po kilka godzin dziennie. Jasne zagrałbym sobie od czasu do czasu na OTS'ie ,ale nic na siłę.
3. Na zmianę ikonek czekam już od dłuższego czasu. Chciałbym zoabczyć tam wreszcie nasze własne ARS'owe prace ,a nie odpadki zebrane z różnych for i gier.
4. To aktualne logo znudziło mi się już dawno temu ,odświeżenie go byłoby fajnym urozmaiceniem. Jednak jeżeli wygrana praca będzie słaba ,to niech admini nie zmieniają loga ...

Co do aktywności użytkowników forum ,to nic na to się nie poradzi. Nie pobije się nikogo i nie każe komentować prace w dziale "Wasze prace" ,czy w ogóle udzielać się na forum ( nie licząc PBF'a i Hydeparku ). Użytkownicy są aktywni albo nie ,nic z tym nie zrobimy.

PS Bercik mogłeś zaznaczyć kilka punktów ,nie tylko jeden

6Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Czw Maj 19, 2011 7:37 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
1. Fajnie nie musieć szukać odcinków po necie :p Zwłaszcza z moim słabym netem. Wszystko w jednym miejscu-dla mnie bomba.

2. Ots= kaplica. Wystarczy zobaczyć co stało się po utworzeniu PBF'a. Po OTS'ie bedzie tylko gorzej.

3.Zmiana jest potrzebna. Drobne odświeżenie a przy okazji pokazanie,że jeszcze potrafimy :P.

4.Logo by się przydało. Lepsze ofc xD
Myślę,że konkurs będzie najlepszy. Graficy wezmą w nim tak czy siak udział ale userzy też mogliby się zabawić. A nóż widelec dojdzie nam nowy grafik?

Klucz do aktywności:

-Stała opłata za korzystanie z PBF'a.
Ludzie zwykle uzbierają 40 kp i tyle im starczy. 40kp co jakis czas rozwiązała by problem,

-Eventy. Są rózne swięta przecież i rózne okazje. 3 maj przeszedł bez echa. Wakacje niedługo :P
Na swiecie dzieją też się rózne rzeczy. Warto się odnieśc :P Oparki znanych z ostanich dni z tv ludzi. Scenki z sytuacji na świecie. Kombinacji mnostwo.

-Więcej konkursow i smoczych kul :D Wrocilem i chce przyzwac smoka. Nie ma bata. W otsach mozecie na mnie liczyc. Oczywiscie bez kosmicznych tematow. Na zwyklym robotniku mozna pokazac mnostwo umiejetnosci. Nie trzeba zadnych mega-kosmicznych postaci niewiadomo skad.

-Zmiana akcji na "Jestem Kreatywny",dawanie kp za zamieszczanie prac. Podniesienie o 10-30kp progu za nagrody. WALKA!

A tak kończąc...
Nie da się zrobic czegoś z tymi ogłoszeniami pod logiem? Zeby były na szerokosc okna przegladarki a nie ciągnęły się w dół w nieskonczoność.

konkursy Głosowania Walki
Opar tygodnia ostatni zwyciezcy

Cos takiego : d
Tyle. Jak cos wymysle to dam znac

7Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Pią Maj 20, 2011 1:36 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
1. Nie jestem za uploadowaniem odcinków na strone.
Powody ? Jest wiele stron które skupiają się GŁÓWNIE na tym. Mają wielkie bazy anime zuploadowane. LECZ jestem ZA recenzjami , opiniami i tym podobnym zabiegom. Myślę że rangi "redaktor" by powstały specialnie na potrzebe tego. Do tego konkurs , możliwość komentowania recenzji itd. Czyli zwiększona aktywność. Chyba że można by było oglądać od 10 postów czy coś. To nie było by ludzi rejestrujących się dla anime. W sumie + i -

2. Jestem na nie. Po prostu nie widze tego.

3 i 4. TO powinno być razem. I jestem na tak.

Co do poprawienia aktywności ?
Może użytkownik tygodnia ? Albo miesiąca. Ktoś kto najwiecej się udziela w danym tygodni. Dwie kategorie nawet bym na to znalazł. Czyli użytkownik który wrzuca dużo prac / wrzuca ciekawe prace. Użytkownik który najwięcej pisze , komentuje. I jakaś KONKRETNA nagroda za to.
-Zmiana akcji na "Jestem Kreatywny",dawanie kp za zamieszczanie prac.

8Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Sob Maj 21, 2011 5:48 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
1. Szczerze ? Mnie na tym nie zależy.Owszem, lubię (lubiłem) oglądać dobre anime, ale myślę, że w sieci jest już wystarczająco dużo treści na ich temat.
2. Zbliżają się wakacje. Czy na prawdę każdy chciałby je spędzić grając w coś co już się pewnie znudziło każdemu. Nie znam zdania innych, ale ja uważam, że powinniście sobie dać spokój. Chyba, że projekt jest na zaawansowanym stadium. Jeśli tak, może sprawdziłbym co z tego wyszło.
3. To i 4. tyczy się zmiany wizualnej forum, więc powinno być razem. Tak też będę się na ten temat wypowiadał. Tak - od jakiegoś czasu myślałem nad tym, aby napisać w propozycjach o zmianie ikonek. Najlepiej, jakby były robione przez jedną osobę, wtedy jakiś styl zostałby zachowany. To samo tyczy się bannera. Choć oczywiście zmiana na gorsze, nie ma sensu.

9Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Sob Maj 21, 2011 7:41 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Powiem tak zagłosowałem na wszystko prócz OTS'a ale co do anime to raczej dla tego, że jestem obojętny bo jest wiele stron o tej tematyce oraz powstają ciągle nowe i to na wykupionym hostingu a takiego trzeba przy robieniu takich stron.
Zacytuje siebie z innego tematu bo nie chce pisać tego 2 raz.
Jako, że forum jest poświęcone anime a nie tylko DB to
Np dodać coś z Darker than Black hmm np jak tam byli ludzie z mocami którym odpowiadały gwiazdy z kodem np BK-201 to użytkownicy robiący dobre prace mogli by dostawać takie numerki. Niby nic ale jest o co powalczyć. I oczywiście niech te numerki nie będą tylko dla osób robiących LSW tylko dla innych dziedzin również.
i
Kiedyś pisałem o propozycji działu pozwalającemu userom dowiedzieć się czegoś ciekawego ze świata grafiki itp. Gdzie wyznaczeniu userzy mogli by pisać jakieś porady dla tych słabszych.
Posty na forum to nie gazetka i jak nie będzie terminów to osoby wyznaczone przez GTW mogą czasami coś tam napisać ja jak bym dostał ten zaszczyt na pewno bym coś ciekawego umieścił.

Jest na forum factory shop może za wykonywanie prac dla kogoś dawać jakieś FP które też by dało się na coś wymienić ?

oraz pomysł Sołtysa który popieram

-Zmiana akcji na "Jestem Kreatywny",dawanie kp za zamieszczanie prac. Podniesienie o 10-30kp progu za nagrody. WALKA!
Nie znam się na OSW a w dziale grafika bardzo mało osób daje prace więc trudno jest mi zdobyć KP.

10Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Empty Re: Zmiany? Jeżeli tak, to jakie? Sob Maj 21, 2011 11:04 am

Death

Death
First Child
First Child
1.

To pomogłoby na 100%. Na nasz portal zaczęliby napływać fani anime, a więcej użytkowników przyczynia się do rozwoju strony.

2.

Ots przyciągnąłby graczy, lecz jednocześnie zaprzepaściłby szanse na rozwój LSW (Ludzie by maniaczyli, tak jak w DBL'a, grafiki byłoby tyle co na forum DBL'a w Fan Arts).

3 i 4

TO mogłoby pomóc, lecz przydałoby się zmienić całą szatę graficzną, tak by nawiązywała do Anime.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.