Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Wto Maj 31, 2011 11:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
(Nie rusza mnie krytyka egoistycznych leszczy którzy uważają się za "pro bożkóff" )
Hej. Heeeeeej, no...! To było kierowane do mnie, nie xd?

Nie wiem jakiego masz teraz skilla, jakie doświadczenie miałeś w tym kiedyś więc przejdę po prostu do konkretów.
Włosy musisz poprawić jeżeli chodzi o cieniowanie, kształt jest naprawdę ciekawy, jedynie miejscami zmieniłbym poszczególne kosmyki. Ale pieprzyć to.. Tensa Zangetsu mi się przypomniał oO' Tak więc, tylko cieniowanie na jakieś nieco ciekawsze. Cieniowanie twarzy w miarę. Nie rozumiem po co tam jeden pixel brązowy? Wystarczy nieco zmodyfikować paletę kolorów jeżeli przy kosmykach miałoby być ciemniej. Klatka piersiowa, a raczej coś co miało nią być koniecznie do poprawy. Bluza ciekawa, cieniowanie również nie najgorsze. Nie wiem czy stać Cię na coś więcej czy nie, więc olejmy ten element pracy. Na spodniach powinieneś użyć nieco innej palety kolorów, a samo cieniowanie porównując do bluzy może być zdecydowanie ciekawsze. Ogranicz ilość najciemniejszego odcienia do MINIMUM. Ogranicz również nieco ilość średniego odcienia po bokach. Najbardziej widoczny musi być najjaśniejszy odcień i jego też musisz dawać najwięcej. Taka mała rada na przyszłość ;d Buty jakie są takie są, nic ciekawego, a można było coś lepszego trochę wykonać.

Ogółem.. Nie uważam że praca jest słaba bo mimo wszystko porwałeś się na lekkiego Customa. Mimo to, miejscami cieniowanie mogłoby być lepsze, zwłaszcza na włosach czy spodniach. Wiem że zapewne uznasz moją ocenę za zbędny shit jednego z tych "pro boszkóf", ale spróbuj poprawić to co napisałem i sam oceń czy lepiej to wygląda po poprawieniu czy przed nim.
[Opar]Pepsiocha Traini
Btw. Ile siedzisz w LSW? Albo inaczej.. Kiedy zacząłeś i ile siedziałeś w tym wcześniej ;d?


KP: 3
/Feli

2[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Sro Cze 01, 2011 5:21 pm

Liftoni

avatar
Earthling
Earthling
Em pozwolę sobie odświeżyć temat,gdyż em nie ma chętnych do komentowania.
(czyżby to przez tekst napisany małą czcionką o.O )

Nowa praca.
Nie ma głębszego znaczenia kto to jest,jakoś tak przyszło mi do głowy podczas tworzenia.
[Opar]Pepsiocha Wystawa2

@Yoh - hmm ile w tym siedzę?
Zaczynałem od gifów jakoś 4 lata temu,wipki/oparki pół roku po gifach.
Yep,taki jest mój styl i raczej go nie zmienię xP może z czasem będzie lepszy.



Ostatnio zmieniony przez Liftoni dnia Czw Cze 02, 2011 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz

3[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Czw Cze 02, 2011 7:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Bez jaj, ludzie.. Jestem jedynym który stara się tu coś komentować >.>?

Ocenię na szybko nową kobietkę. Zrób większą głowę, mniejsze ciało. A właściwie, niższe. Imho, całość nie prezentuje się jakoś tragicznie, ale po prostu base na którym ją robiłeś, o ile robiłeś na base, było zbyt "długie" w talii. To przesądziło o takim, nie innym efekcie. Lewa noga jest cholernie dziwna przy bucie, a prawą dłoń przydałoby się poprawić. Do cieniowania nie mam zamiaru się dzisiaj przyczepiać bo może po prostu na więcej Cię nie stać i jest to twój jakby limit na chwilę obecną albo po prostu taki masz styl. Piersi nie zaznaczaj outline'm bo zwyczajnie niszczysz efekt.
W przypadku drugiej pozy, pomysł fajny, błędy podobne jak w przypadku pierwszej. Tu mogę się przyczepić do proporcji prawej ręki. W porównaniu do pierwszej wersji, tu jest zdecydowanie, ZDECYDOWANIE za krótka.

Ogółem.. Może być zapewne lepiej, ale nie mam czasu wypisywać błędu po błędzie w cieniowaniu, proporcjach i tak dalej.

[Opar]Pepsiocha Traini

KP: 2
/Feli

4[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Czw Cze 02, 2011 2:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
To jadziem, głowa jest ciut za mała, a raczej lekko nie proporcjonalna. Włosy, zbyt wiele porozrzucanych pixelków, ale ogólny kształt jest ok. O, teraz zauważyłem dziwne coś na oku, zamiast szarego jest różowy, to i tak chyba wiekszego znaczenia niema, c'nie ?
Dalej, cycuszki, zbyt mało kuliste, a raczej kwadratowe, zmień to jeśli możesz, nie okaleczaj jej XD
Ostatnia rzecz która mi tu nie pasuje, to nogi zbyt chude, a but zbyt "krzywy"(jej prawy).
Btw, świetny karabinek i ładnie zrobione łuski.

1kp

5[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Czw Cze 02, 2011 2:34 pm

Liftoni

avatar
Earthling
Earthling
Dzięki za komcie ( co do pani,nie przywiązywałem się do niej jakoś tak mocno xP)
A tutaj zwykła postać + spray,być może jeszcze wymyśle jakąś inną pozycje dotyczącą tej postaci,póki co wstrzymam się.
[Opar]Pepsiocha Wystawa3

6[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Sob Cze 04, 2011 7:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Aż dziwi że nikt nie skomentował jeszcze Twoich prac. Czy ja muszę wszystko robić sam?

Patrząc na pracę mam wrażenie jakbym patrzył się na dziecko. Całość wygląda nieco dziwnie, zważając na rozmiar i wielkość pracy. Tu od razu warto wspomnieć że za cholerę mi się to nie podoba. Próbowałem się przekonać, ale nie ma siły która by mnie do tego zmusiła.. (poza Haruhi-sama oczywiście!) Cieniowanie włosów mogłoby być ciekawsze, dalej w większości stosujesz Pillowing. Włosy ogólnie nie są jakieś złe. Przy innym cieniowaniu nawet taki kształt mógłby prezentować się naprawdę dobrze. Cóż.. Mniejsza o włosy, jeżeli nabierzesz skilla i nie odejdziesz znowu z LSW to jestem pewny że i zmienisz cieniowanie na lepsze. Przejdźmy do twar... Czy on ma pryszcza na lewym oku >.>?
[Opar]Pepsiocha 76048476
Nie mam pojęcia z czym mamy do czynienia, ale to może być zaraźliwe. Pozbądź się tego natychmiast!
A tak serio, zrób coś z tą wypukłością bo twarz przez to wygląda okropnie. Twarz jest cholernie mała, albo ja przez tego OPAR'a mam już jakieś zwidy. W każdym razie, ogranicz najciemniejszy odcień na outline'ie twarzy i nieco zmniejsz ilość średniego. Najważniejszy jest tu najjaśniejszy odcień, pamiętaj. Ciała nie mam co oceniać, cieniowanie na chwilę obecną nie jest jakoś cholernie złe, miejscami mógłbyś dać nieco więcej najjaśniejszego odcienia na bluzie. Nogi dziwnie pocieniowanie i ogólnie bardzo mi się tu nie podoba ten element. Możliwe że to wina kolorystyki, możliwe również że samej pozy. Przykładowo, but na prawej nodze OPAR'a jest większy niż sama noga ^^ Nie żeby od razu to był błąd, ale wygląda to po prostu dziwnie.

Ogółem.. Propozycja dla Ciebie - Wróć do Base.
Customy nie wychodzą Ci źle, ale nie masz odpowiedniego wyczucia jeżeli chodzi o proporcje. Jeżeli będziesz wykonywał prace na określonym Base, wczujesz się w jego proporcje, a później Customy same będą rysowały się z naprawdę zbliżonymi rozmiarami.
Nie jest źle, mam nadzieję że taka nieco surowa ocena Cię nie zrazi do tworzenia OPAR'ów. Cały czas próbowałem tu się dopasować pod Twój aktualny skill. Nie wiem czy wyszło dobrze czy jednak spieprzyłem to. W każdym razie..

[Opar]Pepsiocha Traini

3kp

7[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Sob Cze 04, 2011 8:11 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Praca wydaje mi się zbyt mała, włosy kształtem okey ale cieniowanie leży i prosi żeby je dobić. Pryscz na twarzy do usunięcia. Kurtko kamizelka przypomina mi tą Woogyego. Ale pocieniowana jest dość kiepsko. Spodenki nieproporcjonalne. Buty także jakieś takie dziwne.

Ogółem to ocenka bardzo króciutka al Yoh opisał ci wszystko dokładnie.
Musisz bardzo dopracować cieniowanie.

KP: 1
/Yoh

8[Opar]Pepsiocha Empty Re: [Opar]Pepsiocha Sob Cze 04, 2011 10:06 am

Liftoni

avatar
Earthling
Earthling
Hmm co do pryszcza miałem to zmienić wcześniej bo zauważyłem ten błąd,ale nie miałem okazji zmienić linka do obrazka więc mój fail.
Yosz nie wrócę do base,gdyż mi nie odpowiada,base jak dla mnie jest za niski a ja wolę trochę wyższe postacie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.