Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] Diwan Reaktywejszyn Empty [O-S-W] Diwan Reaktywejszyn Nie Cze 05, 2011 6:29 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Jak w temacie (reaktywejszyn) wracam do robienia Oparów, na długo? na stałe? kto to wie, ważne, że wróciłem i tym razem mam zamiar być lepszym nawet od Yoh'a :|

Mój opar na powitanie nie jest zbyt dobry, ale pamiętajcie, że nigdy nie byłem zbyt dobry i na dodatek miałem miesięczną przerwę od painta =/

[O-S-W] Diwan Reaktywejszyn Dowysyaniac
Licze na długie i surowe komentarze!

Ps. Opar to Rin z anime AoNoExorcist.

2[O-S-W] Diwan Reaktywejszyn Empty Re: [O-S-W] Diwan Reaktywejszyn Nie Cze 05, 2011 6:58 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Abyś się nie przeliczył...

[O-S-W] Diwan Reaktywejszyn 85312361235796518929

Jedziemy po całości, co? Sorry, ale totalnie go zjebałeś. Jedynym w miarę dobrym elementem jest miecz i mundurek. Byłem pewien, ze zrobisz oparka o tej tematyce gdy pisałeś na CB, że powracasz.

[O-S-W] Diwan Reaktywejszyn 47904539219045164837
Włosy i ich cieniowanie... gdy to zobaczyłem wyglądałem tak jak Rin na obrazku wyżej. Rozumiem, że cie długo nie było, ale tak zjebać kształt włosów? Nie jest wcale podobny. Za cieniowanie masz rozgrzeszenie. Po części to rozumiem xd. Chory jestem, padło mi na oczy i nie chce mi się zapisywać tego na kompa aby odpalić w paincie ale mundurek nie wygląda aż tak tragicznie, chodzi mi o koszule. Cieniowanie marynarki totalnie zjebałeś. Spodnie odrobinę za szerokie... i cieniowanie fatalne. To samo tyczy się butów. Post może nie jest długi, ale moim zdaniem w miarę surowy. I tak nie chciałem cię na samym początku zniechęcać. W sumie, to wpadłem na dość fajny pomysł... Nieważne. Ćwicz dalej.

Ps. Wysłałem ci 8 odcinek na gg. Niestety to anime, które wysłąłem to nie Ao no Exorcist ale też jest fajne. O właśnie wbiłeś na Skype jak to pisze, więc pewnie otrzymałeś link.

KP: 3
/Feli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.