Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Nie Kwi 08, 2018 2:53 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Yoh napisał:Różni spriterzy, różne efekty i różne wizje.
Twoja to płomień, który prezentuje się nieźle zarówno z daleka, jak i bliska.
Skoro byle jak zrobiona aura prezentuje się nieźle, to chyba faktycznie "nie jest jakoś wybitnie trudne w wykonaniu" XDD

Jakoś prawie z miesiąc spóźniona z wrzuceniem, ale jest:
[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Super_saiyan_3_triple_threat_by_rayemviper-dc88ufd
C4 dla Yoha (z oczywistych względów) oraz qsab101 (za efekt Smoczej Pięści oraz błyskawic).

Zanim Bercik albo ktoś inny się uczepi, że Ray znowu tylko stoi... Gunwo mnie to obchodzi, tak miało być - miał stać i straszyć spojrzeniem. Więc pierdolta się z hejtem :P Jeśli komuś nie chce się zbytnio rozpisywać, to zapraszam napisać chociaż dwa słowa na dA.

27[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Nie Kwi 22, 2018 1:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Miałem Ci skomentować te grafiki wcześniej ale jakoś nie było czasu lub chęci do pisania. Teraz mam chwilę wolną i warto przeznaczyć ją właśnie na pewne dwa tematy na forum.
[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Hqdefault
Przede wszystkim, ogromny plus za wykonanie dwóch customowych póz dla Son Goku i Yoha. Nawet pomimo tego, że Rayem po prostu sobie stoi to dzięki pozostałej dwójce całokształt prezentuje się naprawdę dobrze. Wykonanie poszczególnych postaci też nie jest złe - nie widzę, żeby w cieniowaniu były jakieś niedociągnięcia. Na upartego mógłbym się czepiać detali ale przypuszczam, że byłaby to po prostu kwestia gustu, a nie rzeczywiste błędy ;)
Odwaliłeś kawał dobrej roboty i widać, że nie stoisz w miejscu jeżeli chodzi o grafikę. Czekam na więcej!

28[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Pon Kwi 23, 2018 7:29 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie pamiętam kiedy ostatni raz oceniałem...
Tak szczerze, to kozak praca i weź się czegoś przyczep.
Bardzo podoba mi się ta poza kamehamehy, już widzę jak to w animacji zastosować :D
Szkoda, że tylko jeden prawdziwy saiyanin (z ogonem).
Fajnie wygląda twarz bez czarnej kreski nad okiem.
Jednak znalazłem coś, może się tylko głupio czepiam, ale wyprostowana ręka goku ma biceps na zgięciu ręki. Wydaje mi się, że powinien wystawać po prostu trochę z rękawa.
Ogólnie postacie i te efekty tworzą razem super pracę.

29[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Pon Kwi 23, 2018 7:20 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ja tam widzę trochę rzeczy, które można by wykonać lepiej, ale cóż, to już nie na moje obecne umiejętności. Nie jestem zadowolony np. z wykonania ramienia Yoha, ale nic już z tym nie potrafiłem zrobić. Co do bicka Goku, to sam nie wiem. Moim zdaniem wyszło nawet nieźle, ale może faktycznie niezbyt się wykazałem przy tym detalu. Btw. ogon nie jest nawet saiyański. Uruka faktycznie jest w połowie saiyaninem, ale jego ogon reprezentuje inną rasę. Nie jest jego słabym punktem, może się nim wspomagać podczas walki lub używać go np. jak haka podczas poruszania. Taka ciekawostka :P

Cóś nowego, niekoniecznie przekokszonego jak poprzednia praca:
[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Niewdz10
Yoh, masz mnie i Bercikowi zrobić z tego rangę! Niewdzięcznik jeb**y, czy jakoś tak. Masz tu nawet wersję z tłem, bo wiem, że pewnie nie będzie Ci się chciało szukać backgrounda. Dam ci nawet kod z kolorkiem do rangi, o proszę, taki jestem dobry - #f4c2c2 albo taki #f653a6.

No dobra, żarty na bok, faktyczna praca wygląda tak:
[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Badass11
Leniwych zapraszam do zostawienia komentarza na dA, wystarczą choćby dwa słowa, że ch*jowe czy coś ;)

30[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Wto Kwi 24, 2018 11:50 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Duży plus za pozę Raymonda, świetna.
Długo byłem nieobecny, ale jeszcze nie widziałem pozy z założonymi rękoma, gdzie wewnętrzna wystawała na drugą, bardzo ładnie :)
Przyglądałem się po przybliżeniu dłuższy czas, ale nie mogę nic znaleźć, co mi się nie podoba, ale... Ale po stopniowym oddalaniu Twojej pracy rzuciła mi się w oczy ręka Raymonda (ta z częściowo wyprostowaną dłonią) i tak myślę, że powinna wychodzić trochę bardziej z lewej strony ciała. Jakby wychodziła częściowo z klatki zamiast z ramienia.


Ogólnie super prace, zastanawiam się czy nie chciałbyś pewnego wyzwania. Jedna poza, tak jak przedstawione u Ciebie postacie. Wygląd musiałbyś wyobrazić sobie bazując na opisie. Daj znać, jak masz ochotę i czas na taką prace :)

31[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Wto Kwi 24, 2018 5:50 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Pozy i cieniowanie bazuję głównie na tym, co znajdę w necie. Jeśli Cię to interesuje, to zgoogluj sobie ulsw albo ultimate lsw. Jest mnóstwo prac w podobnym stylu do tego, którego używam, z naprawdę różnorodnymi pozami, gdy ma się szczęście do szukania. Ogółem polecam dA Que, gość ma naprawdę świetne prace, w tym sprity. Sporo się na nim wzoruję.

Co do wyzwania, to możesz rzucić co tam masz. Wiedz tylko, że mam wolne jakieś dwa (góra trzy) dni w tygodniu i niekoniecznie ochotę na otwieranie Painta. Spróbować coś zrobić mogę, ale nie gwarantuję, że efekty ujrzysz zbyt szybko :P

32[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Wto Kwi 24, 2018 7:39 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Spoko.
Postać łysa, na czole/głowie znak jakiś magiczny. Postać nie walczy sama, jest takim "supportem". Wspomaga innych używając swoich mocy, które pozyskuje z artefaktów/specjalnych przedmiotów. Jego własną mocą jest wchłanianie energii, przedmiotów i wykorzystywanie ich na własne potrzeby. Ubranie luźne, jasne. Długie rękawy z szerokim zakończeniem, kaptur szeroki, pas szeroki z kryształem.
Jedna poza ze zdjętym kapturem, druga z nałożonym Please :)

33[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Sro Kwi 25, 2018 12:09 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray Blue vs. Jiren
[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Rayver10

Nie wiem, nie mogłem spać, nudziło mi się, nie pytajcie. Zrevampowałem Jirena, którego znalazłem w google grafice, ale nie mam pojęcia, kto jest jego twórcą, dlatego na chwilę obecną nie credituję nikogo.

Czyli chcesz, żebym Ci zrobił jakiegoś Aladyna, ta? No spoko, zobaczę, co da się zrobić, choć nie wiem, ile to zajmie ;) Póki co, naciesz się innym łysolem :P

34[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Sro Kwi 25, 2018 9:11 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No nie miałem na myśli Aladyna, ale zobaczymy jaki obraz postaci Ci się w głowie ułożył  :)
Co do innego łysego:
Jedyne do czego się mogę przyczepić, to chyba mięśnie jego prawej nogi. Chociaż chyba nie, nie...
Ha! Mam. Nie podoba mi się jego prawa dłoń, nie odwzorowuje to tak dobrze dłoni, jak to widać u Raymonda.
Oko chyba jest źle, bo powinno być kolorystycznie tak:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Hawk_eye.jpg
Oczywiście środek czarny, nie niebieski. Czyli szaro-czarne, nie czarno-białe, jak jest w Twojej pracy :P

35[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Wto Maj 01, 2018 4:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, sporo się tutaj tych grafik zebrało. Ostatnio też mam ochotę na otwieranie Painta - to chyba dobry znak xd

Raymond w bazowej postaci wygląda całkiem dobrze. Najbardziej podoba mi się cieniowanie spodni oraz włosów. Te dwa elementy ostatnimi czasy przypadają mi do gustu w Twoich grafikach. Przyczepiłbym się natomiast do wykonania łapek Raya. O ile zamysł miałeś fajny i lewa ręka prezentuje się całkiem dobrze, tak nie bardzo widać co się dzieje z lewą - rozumiem, że to dłoń ale wykonana została raczej troszkę słabo. Reszta "niedopieszczeń" to raczej detale, do których nie ma sensu się przyczepiać.
W przypadku Shigeru plusy masz praktycznie takie same jak w powyższym komentarzu. Nie widzę też jakichś większych błędów, chociaż w oczy troszkę rzuca się cieniowanie mordki zarówno z bliska, jak i daleka. Chociaż... może tylko mi to troszkę nie pasuje? xd

Rayema w formie Super Saiya-jin Blue nie chce mi się komentować ;c
Jiren natomiast prezentuje się bardzo fajnie. Podoba mi się ten styl. Co można byłoby zmienić? Na pewno odrobinę wykonanie nóżek - zarówno pod kątem cieniowania, jak i samego outline. Średnio podoba mi się to wystające kolano. Za bardzo rzuca się w oczy. To samo dotyczy jego prawej ręki - w pewnym momencie staje się jakby zbyt... sztywna? Tak, to chyba dobre określenie. Druga sprawa to cieniowanie - dłoń i rękawiczkę zostawiłeś ciemniejszą, ale całej ręki już niekoniecznie. Mógłbyś pobawić się tam dwoma odcieniami, ewentualnie po prostu nieco przyciemnić paletę kolorów. Do mordki się nie czepiam - wygląda dobrze. Na tak małej skali i tak uzyskałeś fajny efekt ;)

To chyba tyle. Ostatnio wrzucasz naprawdę dobre grafiki - widać, że idziesz do przodu ze skillem. Czekam więc na więcej! :)

36[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Sro Lip 11, 2018 11:22 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Dzięki za komentarze. Cholewka, przepraszam, Maximus, zapomniałem zupełnie o Twoim wyzwaniu Oh, oops... Nawet niczego z nim związanego nie zacząłem... Jak mi nie wyleci z głowy, to się za tego maga wezmę, a póki co... cóż, naszła mnie ostatnio ochota, więc machnąłem coś na rozgrzewkę:
DB Legends OC - Shallot
[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Dragon_ball_legends_oc___shallot_by_rayemviper-dcgy9n4
Credity dla Que oraz Suten94, użytkowników dA. Tak, wiem, łapki i nogi są dziwne. Starałem się. W ogóle, robiąc tą postać zauważyłem, że Shallot ma taki sam kolor włosów jak Ray Uruka, dlatego ich paleta jest identyczna. Ot, taka ciekawostka.

37[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Sro Lip 18, 2018 3:36 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Zapowiadałem podwójny duet, więc macie podwójny duet:

Clash of Gods
(czyli Rosé Goku Black & Vegetto Blue feat. Ray Uruka)

[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Waltz_of_chaos_by_rayemviper-dchkwss

[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Heroic_onslaught_by_rayemviper-dchkwtn

Od razu przyznaję, że kosy samemu nie zrobiłem, bo za dużo roboty z tym cholerstwem. Miałem co prawda zrobić im jeszcze aury - ot tak, dla efektu - ale już mi się nie chciało.
Credit dla Que, użytkownika dA.

38[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Sro Lip 18, 2018 8:13 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Rose Goku Black, Vegetto Blue, Golden Frieza... Czy mi się zdaje czy te nazwy wymyśla im Nintendo? Czekam na Fire Red Vegetę.

Praca wygląda fajnie, troszkę szkoda ze kosa nie jest Twojego autorstwa, ale wiem co czujesz :P Nie wiem też czy Twoje, ale podoba mi się barwa energii Rose Black Teamu. I w sumie nie wiem co mógłbym więcej powiedzieć, nie mam chyba żadnych zastrzeżeń. Może na włosach trochę najciemniejszy cień bym przyciemnił... Tak. Właśnie. Ale chyba wiesz ocb xd

Ogólnie git malina opary, polecam.

39[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Czw Lip 19, 2018 5:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czekam na Fire Red Vegetę.
Zremasterowali nie tą wersję, co chciałeś - mamy już Royal Blue Vegetę i God Red Goku. W tym roku ma wychodzić jeszcze Legendary Green Broly. Jeżeli natomiast chodzi o graficzki... Krótki komentarz wystawiłem już na dA - tutaj więc polecę z troszkę dłuższym wywodem.
Bardzo podoba mi się sposób w jaki cieniujesz od jakiegoś czasu swoje postacie. Dodatkowego efektu "wow" dodają temu wszystkiemu custome pose, które w Twoich ostatnich pracach są na porządku dziennym. Za to masz ogromnego plusa bo sprawia to, że OPARki wyglądają znacznie dynamiczniej! Co może mi się więc nie podobać? Detale i odrobinę Twoje lenistwo xd
Zacznę od detali. O ile można sobie wyobrazić, że Black unosi się w powietrzu to brakuje mi tutaj jednak troszkę drugiej nóżki. W przypadku cieniowania włosów bohaterów DBS mogę rzec, iż jest sztos - nie widać jednak tego tak bardzo po Rayemie. Tutaj również mogłeś nieco poeksperymentować ale raczej nie będę się tego czepiał, jeżeli uznałeś, iż jest to wystarczający efekt. A skąd lenistwo? Nie nazywasz się King, nie jesteś Królem Wróżek Harlequin ale jestem cholernie ciekawy, które włosy wykonałeś pierwsze i dla której postaci je nieco zmodyfikowałeś - tak, mam tutaj na myśli Black Goku i Vegetto Blue xd

40[O-S-W] by RayemViper - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by RayemViper Czw Lip 19, 2018 12:58 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Jatapon napisał:Może na włosach trochę najciemniejszy cień bym przyciemnił... Tak. Właśnie. Ale chyba wiesz ocb xd
Chodzi o paletę Teamu Blue czy Teamu Rosé, bo tego nie sprecyzowałeś? xd Zastanawiałem się nieraz nad zmianą odcieni w przypadku SSjBlue, ale ostatecznie jadę na pierwszej, którą zrobiłem. W przyszłości może ją poprawię. Ogólnie to dziękuję za komentarz, Jata. Może i krótki, ale fakt, że zmotywowałem Cię do wystawienia komentarza, dobrze o tym świadczy ;) A barwa poświaty pochodzi od kosy, więc nie - nie jest moja xd

Poza Goku Blacka to miał być taki bardziej backdash przed szarżą na przeciwnika. Brak nogi jest zasługą jego falchiona, a raczej tego, że najpierw zrobiłem pozę, a potem nałożyłem ostrze. No i zasłoniło... trochę za dużo, najwyraźniej.
Yoh napisał:A skąd lenistwo? Nie nazywasz się King, nie jesteś Królem Wróżek Harlequin ale jestem cholernie ciekawy, które włosy wykonałeś pierwsze i dla której postaci je nieco zmodyfikowałeś - tak, mam tutaj na myśli Black Goku i Vegetto Blue xd
Wpierw dla Goku Blacka xd Ale o co Ci chodzi? Vegetto powstaje z fuzji z Goku, więc włosy raczej powinny być podobne do oryginału Awesome Face Tak, wiem, włosy Gotenksa nijak są podobne do którejś z jego połówek...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.