Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Cześć ;] Empty Cześć ;] Czw Cze 16, 2011 11:09 pm

Maxwell

avatar
Namekian
Namekian
Cześć ;]

Nazywam się Maksymilian i mam 17 lat.

Na stronę ARS trafiłem, gdy szukałem wszelkich informacji odnośnie gifów itp, jak teraz się dowiedziałem z regulaminu i poradnika szukałem informacji o LSW xD z tego co widzę jestem w domu, forum jest bardzo ciekawe i zawiera wiele informacji o rzeczach, które mnie ciekawią i fascynują, mam nadzieje że będzie nam się miło współpracowało i wszyscy tutaj jako bardziej doświadczeni koledzy udzielą mi wskazówek i konstruktywnej krytyki (byle nie za ostro lol2).
Tyle chciałem powiedzieć na wstępie z czasem poznamy się lepiej, mam taką nadzieję ^^

Do zobaczenia na CB, pozdrawiam Maxwell ;*

2Cześć ;] Empty Re: Cześć ;] Pią Cze 17, 2011 5:37 am

Death

Death
First Child
First Child
Witaj Maxwell, poczytaj poradniki, przestrzegaj regulaminu, uważaj na Viega to na pewno zostaniesz tu na dłużej.

3Cześć ;] Empty Re: Cześć ;] Pią Cze 17, 2011 6:29 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
W sumie drogi Death'ie Viego jest potulny jak baranek tylko trzeba umieć z nim rozmawiać ^^ Ja np. nie widziałbym ARS bez niego.
@Maxwell
Witaj na forum. Najbardziej interesują cię gify? Jest na ich temat wiele poradników w dziale Tutoriale więc zapraszam Cie do niego :). Widzę, że dostaliśmy dobrego użytkownika, a nie trolla.

4Cześć ;] Empty Re: Cześć ;] Pią Cze 17, 2011 11:58 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Death napisał:uważaj na Viega to na pewno zostaniesz tu na dłużej
Dase napisał:W sumie drogi Death'ie Viego jest potulny jak baranek tylko trzeba umieć z nim rozmawiać ^^ Ja np. nie widziałbym ARS bez niego.
Niczego odkrywczego nie przedstawiliście, przecież jest oczywiste, że jak komukolwiek zajdziesz za skórę, to zbyt mile widziany nie będziesz.

Maxwell napisał:mam nadzieje że będzie nam się miło współpracowało i wszyscy tutaj jako bardziej doświadczeni koledzy udzielą mi wskazówek i konstruktywnej krytyki (byle nie za ostro lol2).
Nie am tu granicy ostrości krytyki. Jest jedynie granica tego, ile krytykowany bezsensownie potraktuje personalnie. Były takie przypadki, że ktoś wszystko traktował osobiście (choć dotyczyło jedynie gifów) i wielki foch. Tylko mówię od razu: fakt, że praca jest pierwszą taką danego kogoś jest przeze mnie ignorowany w 99,9% przypadków. Przygotuj się na taką ewentualność i witamy na ARS.


Btw, Death, jak właściwie powinniśmy odmieniać twój nick przez przypadki? Bo nieco sprawę nam może utrudniać "th" na końcu.

5Cześć ;] Empty Re: Cześć ;] Pią Cze 17, 2011 12:49 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Witaj na forum, regulamin już przeczytałeś, więc mam nadzieję że będziesz się go trzymał xd Spróbuj też sił w oparkowaniu XD Przydatny temat na początek, o ile nie czytałeś. :>
to tyle odemnie, pozdro.

6Cześć ;] Empty Re: Cześć ;] Pią Cze 17, 2011 1:18 pm

Death

Death
First Child
First Child
lp:

1 os: Death
2 os: Death'u
3 os: Death

Z resztą walić to, odmieniajcie jak chcecie.

@down

Możecie odmieniać "'ie" i "'u", nie będę się obrażał o pisownię.



Ostatnio zmieniony przez Death dnia Pią Cze 17, 2011 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

7Cześć ;] Empty Re: Cześć ;] Pią Cze 17, 2011 1:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Miałeś chyba na myśli przypadki, a nie osoby, czyż nie?

M: (kto? co?) Death
D: (kogo? czego?) Deatha
C: (komu? czemu?) Deathowi
B: (kogo? co?) Deatha
N: (kim? czym?) Deathem
Mc: (o kim? o czym?) Deathu / Deathie
W: (chodź no kurna!) Deathie

I właśnie przy dwóch ostatnich jest problem, bo intuicja by podpowiadała, żeby dać końcówkę -ie, ale palatalizacja głoski /th/ wydaje się być naprawdę dziwaczna. Ale pewnie większość wymawia tutaj /th/ jako [f], więc wtedy by pewnie przeszło. Ach nasz język polski.

Spoiler:

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» czesc.
» Cześć!
» cześć
» Cześć
» Cześć

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.