Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1„Stare, dobre czasy, hę?” Empty „Stare, dobre czasy, hę?” on Wto Lip 05, 2011 9:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Witajcie!
Właściwie, dawno nie pisałem jakiegoś Newsa, dlatego jest to zaiste wyjątkowy dzień. Kilka spraw jest do omówienia, ale zacznę od rzeczy najważniejszych.

„Stare, dobre czasy, hę?” Beztytuu1dk
Lubiliście odwiedzać DBEvS i S-R nim te się połączyły, prawda? Obydwa fora miały pewien specyficzny klimat, a cała ta „wojna” podtrzymywała Nas wszystkich w tworzeniu nowych i coraz to lepszych prac LSW. Na Anime Revolution Sprites niestety chwilowo macie zastój, ale nic nie możemy na to poradzić, nie?
Mimo to, jeden z Naszych „Pomarańczowych Kapitanów” wpadł na dosyć ciekawy i innowacyjny pomysł, coś czego w Polskim LSW jeszcze nie było. A mianowicie..
Otwieramy na dwa dni DBEvS i S-R. Jednak żeby łatwiej było się skupić Nam na robocie i pilnowaniu porządku, to zaplanowaliśmy nieco inny przebieg tego całego wydarzenia.
11.07.2011 - otwarcie Sprite Reborn, Dragon Ball Evolution Sprites pozostaje w tym czasie nieczynne.
12.07.2011 - otwarcie Dragon Ball Evolution Sprites, zamknięcie Sprite Reborn.
13.07.2011 - powrót do normalności - powrót na Anime Revolution Sprites.
Oba fora czynne oczywiście będą po jednym dniu. A jeżeli cała akcja „LSW Museum” się przyjmie to będziemy skłonni otwierać fora nawet częściej ^^ Pamiętajcie że tu chodzi o dobrą zabawę i specyficzny klimat jakie oferowało każde z for. Nie będziemy aktualizować ani S-R, ani DBEvS, imho fora uznane są oficjalnie za nieczynne.
Dodatkowo, żeby nie było nieciekawych niespodzianek, postanowiliśmy na obydwu forach ustawić taki stan GTW jaki aktualnie reprezentuje ARS, pomijając oczywiście Moderatorów. Tak więc na obydwu forach znajdziecie takich wspaniałych adminów jak:
Viego
Yoh92
Feli
W przypadku S-R postanowiliśmy nie pozbawiać stanowiska Administratora jedynie znanego Użytkownika o wdzięcznym nicku - Hihori.
I na DBEvS i na S-R, w czasie kiedy będą otwarte, możecie się spokojnie udzielać i pisać. Macie szansę na to by przypomnieć sobie jakie prace robiliście kiedyś jeżeli linki jeszcze nie wygasły, jakie konkursy organizowała kiedyś Administracja obydwu for i tak dalej.

Przejdziemy jednak do trochę mniej ważnych wydarzeń. Przypominamy że cały czas trwa forumowa akcja - „Fabryka Ikonek”. Liczymy wciąż na to że jednak wrzucicie jakieś ikonki swojego autorstwa.
Jeżeli macie jakiś pomysł, wystarczy chwilę posiedzieć nad jedną ikonką i macie zapewniony wkład w powstawanie Anime Revolution Sprites!
Ikonki cały czas można wrzucać do tego tematu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zachęcamy również do uczestnictwa w konkursach czy brania udziału w pojedynkach. Mamy w rękawie jeszcze kilka asów, ale nie ma sensu zdradzać tego wszystkiego przy niezbyt wielkiej aktywności użytkowników. Pamiętajcie również, iż poprzez walkę możecie odebrać drugiej osobie Smoczą Kulę lub wygrać ją równie dobrze w konkursie w którym weźmiecie udział.
Wiesz że nie dasz rady? Mimo to, postaraj się i zrób coś - pokaż że nie dasz sobie w kaszę dmuchać i jesteś kimś na ARS!

Nieco inna kwestia to nowe informacje na temat portalu poświęconego Anime & Mandze. Tu oczywiście wszystko powoli się zmienia, jednak nie śpieszymy się z całym projektem. Na coś takiego potrzeba masy wolnego czasu. Aktualnie zajmujemy się informacjami na temat najsłynniejszych serii - co za tym idzie - może Nam się zejść z tym projektem naprawdę dużo czasu. Jednak, pamiętajmy o tym, iż „ARS: A&M Portal” jest projektem pobocznym. Aktualnie chcemy się bardziej skupić na wyglądzie samego Anime Revolution Sprites.

Na koniec jeszcze chciałbym poruszyć kwestię Replay'a. Jak zapewne każdy się już domyśla, wychodzi on nieregularnie i dosyć często w ogromnych odstępach czasu. Jest to spowodowane niestety tym że prac nadsyłanych Feliemu na skrzynkę wiadomości prywatnych jest zbyt mało lub są nagrane/zapisane w złej jakości. Zdecydowaliśmy się więc na pewną zmianę dotyczącą właśnie Replay'a. Mianowicie, od tej pory, każdy przysłany Feliemu filmik, który zostanie ukazany w najnowszych odsłonach Replay'a będzie mógł zgarnąć od 1 do 5 Kreatywnych Punktów.
Oczywiście, nie za każdy przysłany filmik Feli będzie nagradzał, pod uwagę weźmie on te najlepsze, które nadają się do pokazania w Replay'u.„Stare, dobre czasy, hę?” Swfo1d „Stare, dobre czasy, hę?” Ateam11 „Stare, dobre czasy, hę?” Fteam10

„Stare, dobre czasy, hę?” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 11:32 am

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Ekhem...na S-R nie usuniecie mnie z admina,nie z powodu waszej dobrej woli,a dlatego,że nie możecie zdeadminować head Admina.Dziękuje,dobranoc

3„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 11:41 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Bardzo dobrze o tym wiemy, nie musisz nam wyjaśniać oczywistych rzeczy.

Yoh nie wiem, czy wiedział do końca, bo przecież mu o tym w modowni mówiłem, ale bez reakcji z jego strony xd

4„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 12:40 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Bardzo ciekawy pomysł.. Ogółem to kiedyś myślałem że o takim czymś napisać w propozycjach ale odrzuciłem ten pomysł.
Czekam z niecierpliwością XD

5„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 4:00 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Aaaa! Co z moim Jr Adminem?! Niiieeeeee!
Nieważne.

Pomysł fajny, miły, ale nie wiem czy to pomoże aktywności użytkowników.

6„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 4:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hihori, wiem xd
Ale nie chciałbym pokazywać naszej „niemocy” XD

Woogy, to Ty jeszcze pamiętałeś że miałeś tam Jr.'a XD?
Mamy nadzieję że to choć trochę pomoże w aktywności forumowiczów, zwłaszcza że na obydwu forach kiedyś nie była ona mała - walka między nimi ją napędzała. Na ARS to się zmieniło, ale miejmy nadzieję że jakoś to zmienimy. Cały czas się jak widać staramy ^^„Stare, dobre czasy, hę?” Swfo1d „Stare, dobre czasy, hę?” Ateam11 „Stare, dobre czasy, hę?” Fteam10

„Stare, dobre czasy, hę?” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

7„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 4:19 pm

Death

Death
First Child
First Child
Taa fajnie by było wrócić do "starych dobrych czasów". Czasem myślę nawet, że fuzja to był błąd, bo połączone forum straciło wielu userów. Btw, kiedyś na DBEvS Niss miał admina ;D

8„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 4:32 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Btw, kiedyś na DBEvS Niss miał admina
No więc w czym problem?

Czasem myślę nawet, że fuzja to był błąd, bo połączone forum straciło wielu userów.
Zasada równoważności masy i energii wyrażona słynnym wzorem E=mc².
Przez siły oddziaływania silnego jądro atomowe waży mniej niż suma mas protonów i neutronów. Gdy rozszczepia się jądro atomowe, część tej różnicy jest właśnie emitowanych. Więc, gdyby "skleić" jądro atomowe z protonów i neutronów (albo z dwóch mniejszych), część energii zostałaby wypromieniowana.

Przełóżmy to na internet.

Gdy sklejamy jedno większe forum z dwóch mniejszych, część userów zostaje wypromieniowana i forum ma mniej userów niż suma userów obu for. Pomijam tu fakt, że wielu userów było jednocześnie na obu forach.

Widzicie? Prawa fizyki działają nawet w internecie.„Stare, dobre czasy, hę?” 21br5af

9„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 5:33 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
No, będe miał okazję zobaczyć DBEvS, bo nigdy tam nie byłem. Dobra raz, napisałem im że są /ciach/ i wyszedłem :P. Całkiem niezły pomsysł, oby po tym czymś nie nawiązała się rebelia powrócenia starych for ^^.

10„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 7:15 pm

Death

Death
First Child
First Child
No, będe miał okazję zobaczyć DBEvS, bo nigdy tam nie byłem. Dobra raz, napisałem im że są /ciach/ i wyszedłem Razz. Całkiem niezły pomsysł, oby po tym czymś nie nawiązała się rebelia powrócenia starych for ^^.

Czemu nie, byłoby fajnie ;d

11„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 7:42 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Pamiętam jak na DBEvS byłem uznawany za niezłego animatora heh. Teraz już jestem ulicznym psem w porównaniu do dzisiejszych animacji. Chętnie zajrzę ponownie na DBEvS i S-R :)

12„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 7:45 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, będe miał okazję zobaczyć DBEvS, bo nigdy tam nie byłem. Dobra raz, napisałem im że są /ciach/ i wyszedłem :P . Całkiem niezły pomsysł, oby po tym czymś nie nawiązała się rebelia powrócenia starych for ^^.
Czemu nie, byłoby fajnie ;d
Powtarzaliśmy to wiele razy, jeden więcej to nie przeszkoda.
Jeśli komuś przeszkadza, że włożyliśmy sporo pracy w to, żeby polscy graficy LSW przestali się kłócić jak skończeni debile o gówno warte pierdoły i zaczęli robić coś bardziej pożytecznego, droga wolna, niech się stąd wypromieniuje.

Myślcie sobie, co chcecie, ale dla mnie chęć powrotu do stanu konfliktu bez żadnego znaczącego powodu, tylko dla samego faktu konfliktu, jest jedną z najdebilniejszych rzeczy, jakie mogą się pojawić w ludzkim umyśle. Ex aequo z paroma innymi, które składają się na gównianą sytuację naszego gatunku. Mówiłbym to samo nawet gdybym nie był tu head adminem.„Stare, dobre czasy, hę?” 21br5af

13„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 7:59 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bardzo wszystko fajnie... dostane unbana na DBEvS czy muszę robić nowe konto?

Raczej unban, Ykmo tak samo.

14„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 9:40 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
S-R otwrte DBVS też ale ja na DBVS mialem bana o ile pamiętam i nie pamiętam linków do S-R i DBVS

15„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sro Lip 06, 2011 11:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odbanowałem wszystkich na DBEvS i S-R, tak więc raczej każdy powinien mieć tam wstęp kiedy fora będą otwarte. Odbanowałem każdego, bowiem i tak otwieramy te fora na jeden dzień każde, później ponownie zostaną zamknięte.

Linki:
http://spritereborn.mojeforum.net/
http://dbevs.mojeforum.net/

Oczywiście, na chwilę obecną, oba fora są wyłączone. Zostaną włączone w odpowiednim czasie.„Stare, dobre czasy, hę?” Swfo1d „Stare, dobre czasy, hę?” Ateam11 „Stare, dobre czasy, hę?” Fteam10

„Stare, dobre czasy, hę?” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

16„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 3:56 am

Death

Death
First Child
First Child
Powtarzaliśmy to wiele razy, jeden więcej to nie przeszkoda.
Jeśli komuś przeszkadza, że włożyliśmy sporo pracy w to, żeby polscy graficy LSW przestali się kłócić jak skończeni debile o gówno warte pierdoły i zaczęli robić coś bardziej pożytecznego, droga wolna, niech się stąd wypromieniuje.

Myślcie sobie, co chcecie, ale dla mnie chęć powrotu do stanu konfliktu bez żadnego znaczącego powodu, tylko dla samego faktu konfliktu, jest jedną z najdebilniejszych rzeczy, jakie mogą się pojawić w ludzkim umyśle. Ex aequo z paroma innymi, które składają się na gównianą sytuację naszego gatunku. Mówiłbym to samo nawet gdybym nie był tu head adminem.

Chodziło mi o powrót do starych czasów, nie twierdzę, że ARS jest "złym pomysłem, i polskie LSW mogła uratować tylko wojna." Źle mnie zrozumiałeś Viego.

17„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 6:23 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A co charakteryzowało te stare czasy?... Podpowiedź: nie były to międzyforumowe wypady do Bułgarii.„Stare, dobre czasy, hę?” 21br5af

18„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 11:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A co charakteryzowało te stare czasy?
Chyba tylko większa aktywność na forach.
Dawniej więcej osób interesowało się LSW. Teraz jest takich osób trochę mniej.. Cóż, czasy się zmieniają.„Stare, dobre czasy, hę?” Swfo1d „Stare, dobre czasy, hę?” Ateam11 „Stare, dobre czasy, hę?” Fteam10

„Stare, dobre czasy, hę?” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

19„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 11:23 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Porównajmy:
TO oraz TO.
Pierwsze zostało wydane w 2002. Drugie w 2005.

Biorąc pod uwagę, jak ten rynek się niesamowicie szybko zmienia (trzy lata między powyższymi, a tak naprawdę tworzenie spritów LSW nie zaczęło się natychmiast razem z wydaniem gry - DBZAF trwało do 2007, więc można założyć, że zaczęło się ok. 2006. Biorąc pod uwagę żywotność Vortexa, Jay i jego ekipa mogli zacząć gdzieś w granicach 2003-2005, czyli gdy powstawał GoW), łatwo jest nie usłyszeć o grze sprzed dziewięciu lat, a tym bardziej o modyfikacjach wyjętych z niej spritów.

Cóż, czasy się zmieniają.
Złota myśl, powinieneś zostać adminem.

Btw, największy rozwój LSW był w czasie DBS, jeszcze przed tym głupim rozłamem. To sobie dopasujcie do waszej teorii o rozwoju napędzanym konfliktem.

A, jeszcze coś. Myślę, że Woogy nie będzie miał problemów z tym, że do tej sieci muzeów dodam jeszcze trzecie, Sprites Town. Powstałe zaraz po upadku DBS, jest więc na chwilę obecną... najstarszym znanym istniejącym takim forum, bo współistniało z DBSS i pierwszym DBEvS i z tej trójki jako pierwsze uległo zmianie - przeniesieniu i odtworzeniu jako LSWST (LSW Spriters' Town), na długo przed drugim EvS, a co dopiero SR.
A najciekawsze jest to, że w jakiś niewyjaśniony sposób LSWST uległo skasowaniu, a ST, na tym samym hostingu, będąc starszym, nie. Szczęście w nieszczęściu.
I tak ST jest otwarte cały czas (Woogy go jakoś nie zamknął xd), więc jeśli jeszcze coś się zachowało (ach te prace wrzucane na iv.pl...), można zobaczyć. I przy okazji ST ma taki sam design, jaki na początku miało DBS.
http://spritestown.mojeforum.net/
Takie poboczne muzeum. Nie dodam do niego c-boxa.„Stare, dobre czasy, hę?” 21br5af

20„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 12:51 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jasne, że nie będę miał nic przeciwko ^^.
Ale zaraz, zaraz... hm... Byłem pewny, że ST jest zamknięte o.O'
Mniejsza o to. Viego, zamykamy i otwieramy w tym samym czasie co tamte, czy zostawić otwarte i później zamknąć?

@Yoh
Ołkej :P.Ostatnio zmieniony przez Woogy dnia Czw Lip 07, 2011 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

21„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 1:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Woogy, może nie powinienem się wpieprzać, ale mam inną propozycję.
Otwórz w czasie gdy otworzymy S-R, zamknij gdy będziemy zamykać DBEvS. ST będzie czynne 2 dni, kto będzie chciał, wejdzie i sprawdzi ^^„Stare, dobre czasy, hę?” Swfo1d „Stare, dobre czasy, hę?” Ateam11 „Stare, dobre czasy, hę?” Fteam10

„Stare, dobre czasy, hę?” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

22„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 4:52 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Jak sobie teraz na SR i DBEvS wszedłem to... boże, jakie te fora miały zajebisty design! Nie to co dziś ;/

23„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 4:56 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zrób nam nowy ˆˆ„Stare, dobre czasy, hę?” 21br5af

24„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Czw Lip 07, 2011 5:27 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Dase napisał:Jak sobie teraz na SR i DBEvS wszedłem to... boże, jakie te fora miały zajebisty design! Nie to co dziś ;/
Przynajmniej dla mnie ten jest bez porównania lepszy...
DbEvS ma pospolity, a S-R brzydkie tło, reszta podobna do tego tutaj...

25„Stare, dobre czasy, hę?” Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pią Lip 08, 2011 11:09 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Większość miała na początku pretensje do wyglądu, niby się teraz przyzwyczaili ale ja nie. Jak patrzę na inne fora, które mają świetny design to mnie szlag trafia jak to jesteśmy przedpotopowi.

Zrób nam nowy ˆˆ
Nie jestem grafikiem. I skończ szpanować górnym indeksem xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.