Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Counter Strike Global Offensive Empty Counter Strike Global Offensive Sob Sie 27, 2011 6:38 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Surfując na desce do prasowania w youtube znalazłem ten oto film
https://www.youtube.com/watch?v=BhWXghp4HLU
Wnioskując z trailera nowy CS wyjdzie w 2012 roku.Będzie multiplatformowy czyli gracze grają ze sobą na różnych platformach typu gracze xbox vs ps3 vs pc.
Grafika jest zdecydowanie polepszona razem z interfejsem.
Nie wiem czy w gameplayu są to nowe bronie czy po prostu inny wygląd.
Na pewno zostanie dodana molotova która podpala ziemie i zadaje obrażenia graczom(bomb site spamming?}..Piszcie co o tym wszystkim myślicie ;D

Akurat się śpieszę więc jak będę miał czas to jeszcze dopisze.

2Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Sob Sie 27, 2011 7:03 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Widziałem już parę dni temu. Myśle że będzie tak jak z Sourcem. Pare dni kozaczenia i rzucania się na grę jak Galerianki na promocje a potem grywalność ostro spadnie. Zresztą już nawet Niesamowity CS 1.6 odchodzi do lamusa. Co poradzić.

3Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Sob Sie 27, 2011 8:37 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Fartem trafiłem na gameplay gdy tylko go wrzucono (rzadko mi się to zdarza). Nigdy za CSem jakoś nie przepadałem i tym bardziej teraz na grę jakoś specjalnie nie czekam. Konsole vs. PC? Mam nadzieję, że będą serwery tylko na konsolowców, tylko dla PCtowców i również dla jednych i drugich na raz, bo jeżeli byłyby tylko te ostatnie wspomniane serwery, to nawet po ten tytuł nie sięgnę. Wiadomo przecież, że myszka jest szybsza w celowaniu, a pad precyzyjniejszy. Czekam na więcej informacji, wtedy będę mógł się bardziej wypowiedzieć.

4Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Nie Sie 28, 2011 7:32 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Hmm... Według mnie będzie to tylko "nieco" ulepszona wersja source... dodali bronie nowe, zmienili nieco mapy i co poza tym? Jakoś nie widzę nic nadzwyczajnego, ale zapewne przyjemnie się będzie na początku grało. Ja tam czekam na nową gierkę twórcy CS'a. Ostatnio była CBT na którą udało mi się załapać i jest o niebo lepsze niż tutaj co widziałem ;>

5Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Pon Sie 29, 2011 2:56 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Nowa ważna rzecz. Gracze grający w nowego CS'a na Xboxie 360 nie będą mogli grać z graczami PC i PS3, wymiana "konsol" będzie możliwa tylko między PS3 i PCtem. Dodatkowa sprawa to możliwość obsługi myszki i klawiatury w grze w wersji PS3. Dzięki temu gracze PC konkurujący z graczami PS3 będą wyrównani. Oczywiście (w wersji konsolowej) obsługa pada pozostaje, a ponadto będzie obsługa MOVE'a!

6Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Wto Sie 30, 2011 9:37 am

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Ja jako użytkownik X360 powiem Wam,że nie zabardzo ciągnie mnie do nowego CS'a.Gra straciła swój urok jaki posiadał np. CS 1.6.Nie podoba mi się też to,że jako użytkownik przerobionego X360 nie będę mógł tego kupić.Gra to przede wszystkim multiplayer,a jak wiadomo z przeróbko sobie na multi nie pogram.To tylko taka moja opinia dotycząca wersji X360.

7Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Wto Sie 30, 2011 9:55 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
@Up to się pytam po ch*ja przerabiałeś? Ja mam nieprzerobionego xboxa i chyba zakupie nowego CS choć to się zobaczy jak to z kasą będzie a teraz 18 to Prawko itp :)

8Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Wto Sie 30, 2011 3:25 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dokładnie. Przerabianie konsoli to nieco głupi pomysł, nawet jeżeli ktoś chce mi tu gadać, że to do grania na "kopiach zapasowych" - po coś instalacja na dysku jest w X'ach 360 :) No ale w sumie odchodzimy nieco od tematu.

9Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Sro Sie 31, 2011 1:52 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Ja Wam tylko mówię,że to wersja na X360 jest trochę bez sensu.Rozgrywka tylko przez Live'a,a może nie każdy ma tyle kasy,żeby co 3 miesiące wydawać kasę na Live'a.

@Dase czy za PSN się płaci?
@Maly sorry,ale nie będę wydawał 180zł na gry.

10Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Sro Sie 31, 2011 4:42 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Ja kupie gre na rok i jest dobrze a live to 120 na rok. A jak nie chcesz gier kupować to po co konsola?

11Counter Strike Global Offensive Empty Re: Counter Strike Global Offensive Sro Sie 31, 2011 8:53 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@Studnia
Nie za PSN się nie płaci. Minusem PSNu jest jedynie mała liczba graczy z headsetami (ale za to bez headsetów graczy jest multum). Poza tym, jest tak jak na live, no i za free : )

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.