Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nabór na NóPCa Empty Nabór na NóPCa Nie Wrz 25, 2011 1:53 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nooo.... Chyba jeszcze nie było takiej nie?

Więc... Myślę, że warto dać NPC jeszcze jednej osobie, żeby gra postępowała szybciej. Może jakiś konkurs? Oczywiście pod warunkiem, że się zbiorą chętni... Chodzi mi o jakiś konkurs z działu "Wasze produkcje", czyli najlepsza praca = NPC. Chyba sprawiedliwie nie? A jeśli byście mieli jakieś zastrzeżenia po kilku jego postach w pbf'ie, to przecież zawsze możecie je zmienić, a NPC zwolnić ze stanowiska.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej propozycji.

2Nabór na NóPCa Empty Re: Nabór na NóPCa Nie Wrz 25, 2011 2:00 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja jestem i na tak i na nie. Chodzi mi, że coś takiego by się przydało ale ma tez i minusy.

O co chodzi? Gdyby NPC dostała osoba grająca na pbf mogłaby wykorzystać to do swoich "niecnych" celów. Mogłaby ułatwić sobie rozgrywkę lub utrudnić ją osobom, których nie lubi.
Osoba nie grająca na pbf... hm. Tu mogłoby być lepiej gdyby nie to, że jeśli komuś się nie chce grać na pbf to raczej NPC też odpada. Chociaż kto wie...

Pozostaje także chęć odpisywania. Widać jak to jest do tej pory. Nowemu Nópcowi też mogłoby się szybko znudzić ciągłe odpisywanie. Jak dla mnie - róbta co chceta.

3Nabór na NóPCa Empty Re: Nabór na NóPCa Nie Wrz 25, 2011 2:14 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Mam podobne zdanie co Bercik. Osoba, która jest graczem, mogła by robić pewnego rodzaju przekręty, czego niestety nie można wykluczać. Istnieje także możliwość, że osoba nie będąca graczem, która otrzymała NPCa, mogła by się szybko znudzić albo odpisywać raz na tydzień.
Co do konkursu... Pomysł nie byłby najgorszy, ale istnieje pewien warunek - musiałby to być konkurs na ficka; NPC musi umieć ładnie i zrozumiale pisać, a do tego mieć "wybujałą wyobraźnię" i rozważać różne zwroty akcji.

Jeśli miałbym ocenić ten pomysł, to jestem w 75% na TAK.

4Nabór na NóPCa Empty Re: Nabór na NóPCa Czw Wrz 29, 2011 4:20 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Może jakaś odpowiedź od Administracji?
Chociaż dla mnie obecna praca NPC jest zajebista. Widać, że się stara i odpisuje w miarę możliwości. Posty także nie są skąpie.

5Nabór na NóPCa Empty Re: Nabór na NóPCa Czw Wrz 29, 2011 4:30 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jeżeli kolejny NPC to założyć konto pod nazwą NPCJR lub coś w tym guście.
Nie mógł by on akceptować żadnych transformów oraz technik, aby nie było że komuś "pomaga". No i oczywiście jeżeli by takowe konto było od razu można było by poznać czy osoba znęca się nad kimś czy nie ? :p

6Nabór na NóPCa Empty Re: Nabór na NóPCa Pią Wrz 30, 2011 2:44 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Trochę mało ludzi jest aktywnych by cokolwiek wybierać.

7Nabór na NóPCa Empty Re: Nabór na NóPCa Sob Sty 14, 2012 9:14 pm

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
nom Feli ma racje za mało ludzi aktywnych

/V
Nabór na NóPCa Demotivational-posters-quadruple-facepalm
Ostatnia odpowiedź była z września zeszłego roku. Jak myślisz, czy ta sprawa wciąż jest rozważana? Bo twój post naprawdę do niej tyle wniósł, że musimy ją znów przemyśleć.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.