Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Maly napisał:1. [2]
2. [0]
3. [0]
4. [2]

4. Jedyna w miarę dobra sygna z tego pierdolonego syfu. Magnum twoja sygna nr1 to pierdolony szit, nie sorry obraziłem to słowo teraz. Ja się kurwa pytam jak po takim czasie można robić takie gówna -.-
Co do pracy nr 2. Drogi autorze dokurwiłeś taką teksturę, że ta praca kojarzy mi się tylko z papierem toaletowym którego zastosowanie myślę, iż znasz.
Teraz nr 3. WTF kurwa render + kilka c4d nawet nie wiem jak to kurwa podsumować albo wiem ta sygna jest tak chujowa jak język niemiecki.
nr 4 niby najlepsza z tego syfu ale i tak syf i shit ta sygna ma taką głębię, że jest aż wypukła, i bez tego dopisku nigdy bym się nie domyślił, że to na sads tak więc dzięki za wyjaśnienie.

Mały stul mordę z łaski swojej, ok ? Bo mam dość twojego chełpienia się, dociera coś do twojej zakutej pały ? No to się cieszę, bo alfą i omegą to nie jesteś. Więc się odpierdol, rób sobie swoje sygny tapetki ale ode mnie to wara, bo mnie dobijasz swoją żałosnością. To jest mój styl, który z czasem wykształcę, wiesz jakie to są gówniane prace ? Takie gdzie jest render i napis ^ ^ Więc nie pierdol. A tak w ogóle po jakiego chuja piszesz że moja praca ? Jezu, konkurs to konkurs i chuj -.- Nie musisz się tu udzielać jak bardzo do dupy jestem i jakie shitowe są moje prace, które shitowymi nie są -.-' Jesteś żałosny dzieciaku po całości.

Posty wycięte z SADS15. Zbyt bezsensowne i debilne, żeby tam dalej były, niech ludzie sobie popatrzą, jaka to żenada.

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Styl nie styl ale to shit... żeby mieć własny styl pierw trzeba umieć zrobić coś na poziomie choćby przedszkola czego ty kurwa nie umiesz. Ty jak byś dostał krok po kroku to i tak byś spierdolił. A i jestem starszy od ciebie a to, że ci tak cisnę i w ogóle cisnę to nie twoja pierdolona sprawa.

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Moja bo sprawiasz, że atmosfera na forum niknie ;) Oj złotko, starszy? No fajnie, na pewno nie umysłem. Emm... na poziomie przedszkola jest wklejenia rendera w dobrej skali żałosny kmiocie ^ ^'

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Chciał bym zauważyć wysoka izbo, drodzy posłowie, oraz ty człeku z nizin społecznych, iż twoja zdolność graficzna, umysłowa, a również pański ryj niszczy atmosferę. A tak poważnie THIS IS KURWA CHUJOWE XD (tzn twoje prace)

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
A no oczywiście tak tak, moje chujowe twoje PRO ELO KOX i na maxa wyjebane w kosmos ! Wiesz, że za twoją ciekawą pracę mój zleceniodawca nie zapłaciłby nic ? Bo było to zwykłe i proste, zbyt banalne to znaczy zbyt chujowe. Hah, pomysł to podstawa. O którym Ty zapominasz.

Maly

Maly
Second Child
Second Child
a o jakiej mojej pracy waćpan mówi i czy pracodawca waćpna miał chociaż 5 lat i sprawny zmysł wzorku XD?

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Sprawny i posiada płatne forum ^ ^' i ma 26 lat.
Emm... Tapeta z Gitarą oraz Tapetka z Wazonikiem ;3

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Ciekawie co dla niego wykonałeś jak ty nawet sygny nie umiesz zrobić xD
I już widzę jak pracodawcy potrzebującego grafika pokazujesz prace innych grafików -.- i po 2 ktoś taki szukał by u osób z portfolio.
PS twoje prace nie mają pomysłu to render z domieszką shitu XD
chcesz coś z pomysłem to polecam wektory albo fotomanipulacje tak trzeba pomyśleć.

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Nimi się również zajmuję ;* Robię loga, edytuję style, ikony, oraz bannery, Sygnatura to nie jest coś na prawdę na poziomie pierwszym co jest na serio najbardziej potrzebne. Ehh... maluszku, dobijasz mnie i zakopujesz się co raz głębiej. Akurat ten któremu twoją dawałem dla porównania z moją to był Kumpel więc wiesz >.< No cóż, smuci mnie to że tak mało mnie znasz, a tak bardzo mnie torpedować próbujesz.

Maly

Maly
Second Child
Second Child
wiesz, że za fajne sygny pracy grafika nie znajdziesz? Jesteś taki fajny taki męski, uff przeszło mi saksisz men :D

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Wiem ;3 Tylko za papiery co po pierwsze a po drugie za pomysł i umiejętności.
Rozejrzyj się ile chujowych wykonań graficznych np. okładek jest, a tylko dlatego, że mają papiery, umieją obsługiwać program i chuj, kasa leci. Grafik jest wolny i twórczy gdy nie jest wynajęty i nie pracuje dla firmy, potem traci swój talent i robi byle zarobić. Smutne...

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Smutne jest to, że nigdy nie widziałeś dobrych prac graficznych ludzi z papierami tak jak i tych bez no ale internet to trudne miejsce nie każdy zapłacił abonament na google, deviant arta itp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.