Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Grand Theft Auto V Empty Grand Theft Auto V Sro Lis 02, 2011 5:09 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A więc w końcu pojawił się pierwszy zwiastun Grand Theft Auto V. Jeżeli ktoś go nie widział, zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=sTM4eHDIBOA

W każdym razie, wracając do tematu: co o nim sądzicie? Według mnie grafika poprawiła się w grze na lepsze, liczę też na lepszą optymalizację dla PC'tów. Umiejscowienie to prawdopodobnie San Andreas - widać gołym okiem. Czy będzie tyle możliwości co w GTA: SA? Cóż, zostaje czekać na dalsze informacje.

2Grand Theft Auto V Empty Re: Grand Theft Auto V Sro Lis 02, 2011 5:24 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dase napisał:Umiejscowienie to prawdopodobnie San Andreas - widać gołym okiem.

Skoro widzisz to gołym okiem to czemu prawdopodobnie? Ja wiem czemu - bo to nie będzie SA.
Z Trileru wnioskuję, że rozgrywka będzie bardzo klimatyczna. Grafika tez jest lepsza niż w poprzedniej części(co niestety zmniejsza moje szanse na rozgrywkę). Mam jedynie nadzieję, ze nie będzie tak przesadzonych misji jak w SA. Niestety nie wiem jak z misjami było w 4 bo w nią nie miałem okazji zagrać.
Czekamy na premierę...

BTW. Co do miejscowości zakładam po 0:31 w filmiku, że będzie to Los Puerta.

@Edit.
Dobra, sry za spinę. Sprawdziłem an necie i masz rację. Będzie to SA, prawdopodobnie bohater mieszka na Vinewood. To ja czekam na zmiany w mapie ^^

3Grand Theft Auto V Empty Re: Grand Theft Auto V Sro Lis 02, 2011 5:29 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Trailer widziałem kilka godzin temu, również na niego polowałem. Grafika mnie zaskoczyła bo widać znaczą poprawą w porównaniu ze starszą wersją. Ogólnie trailer mało treściwy. Animacja jest dopracowana, ogólnie to czuć klimat i to mi się podoba, oczywiście możemy oglądać rendery zamiast gameplay z gry jak to zazwyczaj bywa ale cóż, czekam na jakiś kolejny trailer.

4Grand Theft Auto V Empty Re: Grand Theft Auto V Sro Lis 02, 2011 6:12 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Skoro widzisz to gołym okiem to czemu prawdopodobnie? Ja wiem czemu - bo to nie będzie SA.
Źle złożyłem zdanie pisząc posta... ale cóż, sam w edycji postu napisałeś - to będzie SA. Moja "teoria" się sprawdziła ;)

Trailer widziałem kilka godzin temu, również na niego polowałem.
Ha, ja siedziałem przed rockstargames.com i czekałem na koniec odliczania ;d.

Ogólnie trailer mało treściwy. Animacja jest dopracowana, ogólnie to czuć klimat i to mi się podoba,
Jak i mi! W pełni się zgadzam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.