Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ykmo vs. Yoh92 Empty Ykmo vs. Yoh92 Czw Lis 03, 2011 11:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kategoria: OPAR
Temat Prac: Dragon Ball Z: Gohan SSJ2
Do kiedy oddajemy prace: 8 Listopad, Wtorek, 2011.
Komu oddajemy prace: Viego
Uwagi: Musimy odświeżyć dział i umiejętności. Wracamy do korzeni LSW; Dragon Ball'a. Zadanie jest proste - mamy narysować Gohana w formie Super Saiya'jin 2.

Termin oczywiście można przedłużyć jeżeli jeden z Nas będzie w tym czasie zajęty.
Jeżeli przyjmiesz wyzwanie to pozostaje mi życzyć, powodzenia. Jeżeli nie, to cóż... Tchórz... Bywa.

2Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Czw Lis 03, 2011 1:58 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Spoko, jednak gdybym potrzebował to napisze o przedłużenie ;p
Przyjmuję.

3Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Nie Lis 06, 2011 10:17 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wow, dotarły do mnie obie prace. Zanim je pokażemy, zapytajmy naszego gościa, co myśli o tematyce prac.

Panie Perfect Cell?


Emm... Mamy małe problemy z połączeniem, więc dziękujemy Cellowi i wracamy do programu.

Praca numer 1:
Ykmo vs. Yoh92 Ikillyoucell

Praca numer 2:
Ykmo vs. Yoh92 Gohanwalka

Szablonik do głosowania:
1: [0]
2: [0]

I zaczynamy.
Btw, ciekawie się złożyło, że ja wstawiam taki filmik (popatrzcie na jego tytuł xd), a jedna z prac ma właśnie taki nie inny adres.

4Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Nie Lis 06, 2011 10:58 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1: [0] Oh no! Czemu stand! Te włosy są takie nie SSJ2 Gohanowskie. Ogólnie cienie uniformu, uniform i cienie skóry są fajne, ale przez te włosy ta praca przegrywa :/.
2: [1] Tu już coś innego, chociaż strój ten sam (mógł być dorosły gohan ;p). Jest fajna poza, dobrze pocieniowany i włoski dużo bardziej mi pasują do Gohana niż w pracy wyżej. Ta praca ma mój głos.

5Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Nie Lis 06, 2011 11:22 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
1: [0] - Praca gorsza , cieniowanie może i lepsze , ale praca przeciwnika ma ładniejsze włoski i custom pozę.
2: [2] - Ta praca wyróżnia się głównie pozą i dzięki niej ma mój głos.

6Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Nie Lis 06, 2011 11:41 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1: [0] - W pracy podoba mi się głownie kolorystyka, bardzo fajnie dobrane kolory i odcienie. Jakby to określić inaczej i przede wszystkim krócej? Fajne pocieniowana XD Problem w tym, że to za mało, by przebić pracę nr 2.
2: [3] - Dobry OPAR, custom, całkiem dobrze pocieniowana no i włosy wyglądają lepiej. Może nie kolorystycznie, bo ta praca, ma, że tak to określę, bardziej wyblakłe barwy, ale kształtem na pewno.

7Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Nie Lis 06, 2011 12:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1: [0] - Praca jest dobra. Włosy są zajebiste i kształtem i cieniowaniem co jest ogromnym plusem. Twarz pocieniowana nadzwyczaj przyzwoicie. Jednak brak czarnego kontury zawsze mnie wnerwiał, i tak jest tym razem. Ogólnie mimo, że poza jest zwykła to i tak cieniowanie jest świetne. I może to tylko mi sie zdaje ale proporcje są lekko zagubione - głowa z włosami jest prawie wielkości całego ciała. A te małe, chude nóżki... Niestety praca nie otrzymuje mojego głosu.
2: [4] - Co zadecydowało, że ta praca? Oczywiście błędy, które wymieniłem wyżej ale i nie tylko. Włosy są bardzo dobrze zrobione, cieniowanie też niczego sobie. Przydałyby się malutkie poprawki. Cieniowanie twarzy niestety do najlepszych nie należy. To samo tyczy się klatki piersiowej. Jednak reszta jest już pocieniowana dobrze, ew. mile widziane byłyby małe poprawki na spodniach. To tyle. No i oczywiście custom pose.

Naprawdę ciężko było mi się zdecydować bo poziom prac jest bardzo wysoki. Gratuluję obu twórcom. Pow!

8Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Nie Lis 06, 2011 7:16 pm

Death

Death
First Child
First Child
1: [0]- Praca dobra, cieniowanie może być, szkoda, że "zwyczajna" poza
2: [5]- Dużo lepsza od pierwszej pracy, pod względem wykonania,, a także autor(jego tożsamość jest oczywista), był kreatywny, bo zrobił OPAR'a w ciekawej pozie.

Btw. Pierwszy post od baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dawna.

9Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Wto Lis 08, 2011 9:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1: [0]- praca wykonana pod względem cieniowania bardzo fajnie ,mimo ,że gdzie nie gdzie można by wprowadzić kilka małych poprawek ... no ,ale nieważne. Praca przez brak kilku dość istotnych proporcji ( np. wzrost do rzeczywistej szerokości barków ) traci dużo na rzecz drugiej pracy.Poza mało zmyslna ... ogółem praca zdaje się być zrobiona nie tyle co na odpierdziel co nie na walkę. Trzeba było wymyślić coś bardziej ciekawego niż zwykłą stojąca poza. Dodatkowo jeszcze włosy rzeczywiści mało podobne do 'prawdziwego' Gohana.
2: [6]- Praca zdobywa mój głoś ( choć po dość długim czasie namysłu ) ,ze względu na :
1. Ciekawą pozę
2. Proporcje ( choć wielkie buty Yeti i skradzione spodnie od osiedlowego dresa ,nieco temu zaprzeczają ... )
3. Fakt rzeczywistego podobieńsywa do Gohana ... np. wcześniej wspomniane włosy.
Mimo ,że cieniowanie i dobór kolorów nie był tak dobry jak w pracy 1. ( a nawet średni ) ,to wyżej wymienione punkty zadecydowały o tym ,że to właśnie praca nr 2 dostaje mój głos.

10Ykmo vs. Yoh92 Empty Re: Ykmo vs. Yoh92 Czw Lis 10, 2011 3:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Myślę, że już wystarczy.

Chyba nikogo nie zdziwi, że zwycięzcą tej walki jest...

Y...
...
...
...




Ykmo!
Ykmo vs. Yoh92 Gohanwalka

Zjechał Yosza do zera. Gratulacje.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.