Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#21 OADS Empty #21 OADS Czw Lis 10, 2011 12:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
:cup1:
Pierwsze miejsce zajmuje - Yoh92! (4 głosy!)
Nagroda:
#21 OADS Oads21
+15 KP
#21 OADS 54314103

:cup2:
Drugie miejsce zajmuje - Zbir! (3 głosy!)
Nagroda:
+10 KP
#21 OADS Ichigohollowm

Reszcie, która brała udział w konkursie, również gratuluję! Poziom prac był mimo wszystko dosyć wysoki - oby tak dalej!



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Lis 10, 2011 11:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

2#21 OADS Empty Re: #21 OADS Czw Lis 10, 2011 2:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż mogę powiedzieć (?) ,gratuluję wygranej - brawo.

3#21 OADS Empty Re: #21 OADS Czw Lis 10, 2011 2:09 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Yoh po 1 popraw bo ty miałeś 4 a nie 3 głosy... a po 2 jak ja uwielbiam to twoje "Nie, to nie moja praca" albo "Ja nawet nie brałem udziału." W ogóle to obydwie prace zasłużyły na podium, szkoda, że mnie tam nie ma :< ale się nie przyłożyłem więc co się dziwić... tak czy siak graty Zbiru i Yohu, gratzy także dla innych którzy wysłali prace na konkurs.

4#21 OADS Empty Re: #21 OADS Czw Lis 10, 2011 2:17 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Hmm ,szczerze mówiąc na początku jak zobaczyłem tą pracę ,to rzeczywiście myślałem ,że to praca Yoszaki ,ale po dłuższym namyśle stwierdziłem ,że to jednak Twoja praca Sami ... hmmm ,a więc która była Twoja o.O?

5#21 OADS Empty Re: #21 OADS Czw Lis 10, 2011 5:00 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Czizas, autorów obstawiałem całkowicie inaczej, a tu miłe zaskoczenie bo Yoh zrobił coś bardzo oryginalnego :P. Gratzyyy

6#21 OADS Empty Re: #21 OADS Czw Lis 10, 2011 11:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@Sameyaro
Dzięki. Błąd poprawiony.

@Topic
Gdybym za każdym razem twierdził że biorę udział, większość by nie nadsyłała prac. W sumie, Feli, czasami mam te dobre momenty, że zrobię coś ciekawszego niż zazwyczaj xd

Tak czy siak, trzeba pogratulować wszystkim uczestnikom. Prac było dosyć dużo, jedynie głosujący się nie popisali. Tak czy siak, mimo wszystko, poziom był całkiem wyrównany.

7#21 OADS Empty Re: #21 OADS Pią Lis 11, 2011 8:08 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie kuam, że poziom był całkiem wyrównany...
Gratuluję wszystkim uczestnikom prócz sobie, za wzięcie udziału, wasze prace były świetne :).

8#21 OADS Empty Re: #21 OADS Nie Lis 20, 2011 8:35 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
WTF? Zbir zrobił mym zdaniem lepszego oparka... a zresztą, co ja się tam znam. Mimo wszystko wolę drugą pracę, ale i tak gratuluję obu zwycięzcom :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #1 OADS
» #15 OADS
» #25 OADS
» #36 OADS
» #45 OADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.