Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1The Teleporter Empty The Teleporter Sob Lis 12, 2011 5:10 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Akcja dzieje się w 24 uniwersum, gdzie Vegetto nigdy nie został rozłączony i pokonał Buu. Nic nie zagrażało tamtemu uniwersum, aż do chwili gdy pojawił się w mieście dziwny portal między-wymiarowy...

Odcinek 1

2The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 12, 2011 5:22 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Gif jak zwykle jest super. Fabuły zbytnio nie ma, ale nie jest to minusem. Przybliżenia, efekty, wstrząsy są ładnie wykonane. Dodaje to klimatu do gifa. Bardzo mi się podoba. Muzyka zróżnicowana co też poprawi ocenę. Efekty dźwiękowe dobrze dobrane. Nic dodać nic ująć. Kolejny świetny gif w twoim wykonaniu.

3The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 12, 2011 6:45 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
wtf z tym intrem? Sorry, ale dla mnie to lekko plagiat, ale nie będę się przyczepiał, przejdźmy do oceny. Ogólnie jeżeli by oceniać fabułę, to nic się nie dowiedzieliśmy, a to trochę lipnie bo w pierwszym odcinku fabuła powinna nas zachęcić. Jednak gif wcale nie jest zły, zachęca za to widowiskową i efektywną walką, oby takich co odcinek. Ogląda się to trochę nie przyjemnie bo ogólna jakość gifa nie jest za dobra, kilka fajnych rozwiązań na szyk walki. Jednak pomysł at 2:28 imho wygląda mało efektywnie a ten repeat nudzi. Natomiast, podobał mi się charge Vegetty gdzie całość ściemniłeś ale on był w rozbłysku. Gif jest w porządku, ale mówię to mając nadzieje że w kolejnym parcie będzie jakiś wątek fabularny.

KP: 1
/Yoh

4The Teleporter Empty Re: The Teleporter Sob Lis 12, 2011 9:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Intro plagiat? Nie rozpędzaj się tak... Dźwięk był brany z trailera bf3 i czy te moje intro wygląda jak twoje?

Dzięki wszystkim za komentarze i uwagi postaram się nie popełniać tych samych błędów.
Pozdro.

dlatego użyłem słowa "lekko", mam kilka powodów aby tak sądzić.
/Feli

5The Teleporter Empty Re: The Teleporter Pon Lis 14, 2011 6:09 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie powiem, że intro jakieś oryginalne i w dodatku fajne... Wręcz przeciwnie. Poza tym tracimy 15 sek. gifa.
Odcinek pierwszy? Zakładam, że będą kolejne tylko jak fabularnie? No właśnie... fabuły praktycznie brak. Animacja zaczyna się gdy Vegetto stoi sobie w mieście i nagle pojawia się Brolly. Tyle z fabuły, brak jakichkolwiek dialogów. Są ona oczywiście zbędne jak dla mnie w tym gifie ale jeśli ma mieć to kilka odcinków to ja cię proszę o przynajmniej jeden na odcinek. Zaczyna się płynna, pełna bajeranckich efektów walka. Ogląda się ją naprawdę fajnie, podobał mi się efekt ściemnienia tła podczas powera Vegetto. Brolly przechodzi w LSSJ i chwilę później wydarza się coś co mi się nie podoba albo coś czego zwyczajnie nie rozumiem. Brolly wyrzuca go w górę gdy są w mieście a raptownie znajdują się na jakiejś pustyni etc. Kolejna efektowna walka i w miarę oklepane aczkolwiek fajne zakończenie. Plusem są także dźwięki .

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.