Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Opar] by Mroczny - Page 2 Empty Re: [Opar] by Mroczny Pią Mar 09, 2012 11:41 am

Mroczny

Mroczny
Zbanowany
Zbanowany
mój nowy oparek nie jest doskonały bo to rozgrzewka po 3 miesiącach nie robienia :D ale prosze o dobre oceny

[Opar] by Mroczny - Page 2 84519238367526322702

Credit:
SmokuXD
Dark messiah
Kanishima
Prosze was dobre ocenki przypominam nie robiłem oparów od 3 miesięcy :d
nie był robiony w photoshopie bo nie mam już!!

27[Opar] by Mroczny - Page 2 Empty Re: [Opar] by Mroczny Sob Mar 10, 2012 1:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To, że OPAR'ów nie robiłeś od trzech miesięcy nie zwalnia Cię z otrzymania negatywnej wypowiedzi na temat tej pracy. Miałeś styczność z LSW nieco wcześniej - miałeś również przerwę podczas której mogłeś się czasami doskonalić w sprite'owaniu. Przejdźmy jednak do oceny. Przede wszystkim, zbyt duża ilość creditów w przypadku tak słabej pracy wygląda zwyczajnie głupio - to bardzo dobrze, że o nich pamiętasz i stosujesz się do regulaminu forum, ale myślę, że powinieneś się bardziej przykładać do tworzenia prac jeżeli już pożyczasz coś od innego użytkownika. Cieniowanie włosów to całkowita porażka, to samo tyczy się ich proporcji i kolorystyki, aczkolwiek w przypadku tego ostatniego to tylko mój gust. Tak jak ja, zaczynasz od prostych kształtów włosów jak i słabego cieniowania - dobra rada na przyszłość. Przechodź powoli do tworzenia bardziej zaawansowanych kształtów, a jeżeli nie będziesz wiedział co i jak cieniować, wystarczy zerknąć na prace bardziej doświadczonych grafików by szybko się tego dowiedzieć. Cieniowanie twarzy jest tragiczne - to przecież tylko dwa odcienie! Postaraj się cieniować twarz tak jak resztę, trzema odcieniami. Czarne pixele na rękach są niepotrzebne. Wystarczy odpowiednio 'pobawić się' z ciemnym odcieniem by uzyskać naprawdę wspaniałe efekty. Średni jedynie wzmacnia efekt jaki powinieneś uzyskać po poprawnym wykonaniu mięśni rąk. Jeżeli chodzi o ręce, są zbyt długie i masywne. Dłonie także wymagałyby poprawy jeżeli chciałoby Ci się z tym bawić. Podkoszulka jest krzywo narysowana. Pozwól, że spodni nie skomentuję - są wykonane i pocieniowane w taki sposób, iż nie chcę marnować czasu na pisanie o nich. Lewa noga OPAR'a (nasza perspektywa!) powinna być o jeden pixel niższa, niż prawa. Raz, że wygląda to estetyczniej, a dwa, że aktualnie Twoja praca wygląda na krzywą i lekko 'zmasakrowaną'.

Ogólnie rzecz biorąc, masa błędów jakie popełniają początkujący spriterzy. Pracuj nad cieniowaniem i twórz powoli coraz bardziej zaawansowane kształty, nie przejmując się tym, że czasem Ci nie wyjdzie - wszystkiego trzeba się nauczyć. A na naukę potrzeba czasu i cierpliwości. Popełnianie błędów należy do jednej z podstawowych cech ludzkiej natury.

3kp
/@Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Mar 12, 2012 1:31 am, w całości zmieniany 1 raz

28[Opar] by Mroczny - Page 2 Empty ocenka Nie Mar 11, 2012 11:08 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Włosy ją jakieś dziwne i ten kolor strzasznie mi sie niepodoba.
Koszulka i spodnie są fajne ogólnie jest good :perfect:
ogólnie praca jest fajna i niekaleczy oczu pozdro

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.