Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Witam! Empty Witam! Sob Sty 21, 2012 2:17 pm

Reikair

avatar
Earthling
Earthling
Witajcie, ja zwę się Reikair, bywałem na forum wiele razy, na DBEVS byłem stałym użytkownikiem, prawie od samego początku. Umiem co nieco, bardziej interesuje się opar'ami niż gif'ami czy całymi Sprite'ami.

Mój stary Opar, Oraz mój nowy dzisiaj zrobiony gif:

Witam! 84451220391481580737

Witam! 70606613419283843834


GIF nie jest jakiś z tematyką, fabułą, robiłem go tylko dla przypomnienia, jak to się robi.

Przepraszam Yoh92'a , jeżeli nie życzy sobie żebym korzystał z jego sprite, to usunę gifa.

2Witam! Empty Re: Witam! Sob Sty 21, 2012 2:59 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Myślę, że jeśli go nie nadużyjesz to nie będzie miał nic przeciwko, tylko nie zapominaj o creditach ;).
Nie wiem, może mnie pamiętasz z DBEvS.
W każdym razie witamy, udzielaj się na forum, zaproś znajomych i baw się dobrze ;]!

3Witam! Empty Re: Witam! Sob Sty 21, 2012 3:38 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Trolololo Cześć.
Przeczytaj regulamin (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), przestrzegaj go i baw się dobrze tak, jak powiedział kolega wyżej.
Miłego pobytu życzę.

4Witam! Empty Re: Witam! Sob Sty 21, 2012 6:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Witaj! Jeżeli byłeś stałym bywalcem na DBEvS, to na pewno kojarzysz takiego pewnego, pomarańczowego idiotę z nickiem zaczynającym się na literkę Y... pomińmy temat.
Nie jestem zły za użycie tego starego Sprita; w jego przypadku nie patrzę już nawet na zgodę - jeżeli chcesz to używaj go, ale pamiętaj o creditach. W tworzeniu OPAR'ów, niewielkie doświadczenie masz - właściwie, niemalże żadne, ale mniejsza o to. Z czasem się polepszysz jeżeli na prawdę Cię to interesuje.

Zapoznaj się z regulaminem forum, udzielaj się dosyć często; pisz oceny i wrzucaj różnego rodzaju prace i ogólnie baw się dobrze - mam nadzieję że zaprosisz na forum jakichś znajomych lub sam zostaniesz tutaj stałym bywalcem ^^

5Witam! Empty Re: Witam! Sob Sty 21, 2012 7:28 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Yoh92 napisał:Witaj! Jeżeli byłeś stałym bywalcem na DBEvS, to na pewno kojarzysz takiego pewnego, pomarańczowego idiotę z nickiem zaczynającym się na literkę Y...
Już mi tu nie słodź, ok ?
Witam cię kolego, kojarzę cię z DBEvS jednak jak przez mgłę xd
Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

6Witam! Empty Re: Witam! Sob Sty 21, 2012 10:12 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witaj na ARS ;p,pamiętam skądś te włosy tego opara.Może mnie pamiętasz ja też na DBEVS się udzialałem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Witam
» Witam ;d
» Witam.
» Witam Witam ;p
» Witam !

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.