Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Do użytkowników Empty Do użytkowników Czw Lut 02, 2012 10:35 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Tekst tygodnia nie jest śmieszny i nie widzę w nim nic fajnego, zero epickości i nie jest to tekst tygodnia jak dla mnie. :/ :wstawiłbym tu emotke płaczu ale jej nie ma!:

2Do użytkowników Empty Re: Do użytkowników Czw Lut 02, 2012 11:00 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Przeczytając ten temat, z ciekawości zerknąłem na owy tekst tygodnia. No przyznam nie ocieka epickością ani nic w tym rodzaju, ale może nie było nic lepszego? Chociarz to chyba niemożliwe.

W każdym razie podzielam zdanie Shine'a... no ale naprawde nie było nic lepszego?

3Do użytkowników Empty Re: Do użytkowników Czw Lut 02, 2012 11:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Chciałbym zwrócić uwagę ,że 99% tych Tekstów tygodnia nie "ocieka epickością " jak już to zostało ujęte ... to nie pojedynczy przypadek. Jednak żeby uznawać to za tak ważną sprawę ,aby zakładać temat w skargach ... to już jest dość dziwne jak na mój gust.

4Do użytkowników Empty Re: Do użytkowników Czw Lut 02, 2012 11:45 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Zbir napisał:Chciałbym zwrócić uwagę ,że 99% tych Tekstów tygodnia nie "ocieka epickością " jak już to zostało ujęte ... to nie pojedynczy przypadek. Jednak żeby uznawać to za tak ważną sprawę ,aby zakładać temat w skargach ... to już jest dość dziwne jak na mój gust.

Nie widzę nic innego co mógłbym dodać. Może poza tym, że temat nie jest aż tak potrzebny.
I serio, nawet jeśli poprzednie teksty nie powalały to ten dołuje... Szukałem tu czegoś śmiesznego kilkanaście dobrych minut i nic nie znalazłem. Moda na suchary?

5Do użytkowników Empty Re: Do użytkowników Pią Lut 03, 2012 8:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Moda na suchary?
Wkroczyła na forum od kiedy użytkownicy nie grzeszą aktywnością. Ostatnimi czasy nawet na ChatBox'ie niewiele się dzieje, jeżeli chodzi o teksty tygodnia. Jeżeli chcecie, możemy całkowicie wycofać pomysł z Tekstem Tygodnia bo nie wróżę mu przyszłości przy takiej frekwencji użytkowników.

Chociarz to chyba niemożliwe.
Patrz wyżej.
Nie zamierzam cały czas brać Tekstów Tygodnia z tematów, w których były one wrzucone kilka miesięcy temu.

Shine, temat jest zbędny.
Póki aktywność się nie zmieni na lepsze, nie masz co liczyć na lepsze teksty; co najwyżej na jeszcze gorsze ; )
Temat zamykam. Jeżeli członkowie GTW mają coś do dodania, mogą pisać w zablokowanym temacie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.