Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Witajcie!  Empty Witajcie! Pon Lut 06, 2012 10:22 pm

Infernois

avatar
Earthling
Earthling
Cześć wszystkim!

Myślałem, że wszystko co związane z DBSem odeszło razem z hackiem, ale widzę, że jednak nie. Dlatego też postanowiłem, że nie ma co dalej siedzieć cicho i wrócić do korzeni ;D

Na DBSie również miałem nick Infernois, więc może (w co wątpię :P ) mnie pamięta. Widzę, że na arenie, jak to się teraz prof. nazywa, LSWowej, sporo się pozmieniało, więc spróbuję się jakoś dostosować i nadążyć za wami ;)

Także bądźcie, przynajmniej początkowo, wyrozumiali.

Pozdrawiam, Infernois

2Witajcie!  Empty Re: Witajcie! Wto Lut 07, 2012 9:58 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
A wiesz, coś kojarzę ten nick ;].
No nie spodziewałem się, że ktoś jeszcze ze starej epoki DBS to nas wpadnie :D. Ale to fajnie, bardzo fajnie! Może pamiętasz takiego wścibskiego i bezlitosnego gościa z fioletowym nickiem ;>? Ach, ten UltraModerator :D.
Nieważne. Jak widać sporo się pozmieniało. Przede wszystkim poziom znacznie podskoczył, no i w zasadzie ze starych, dobrych spriterów mało kto się utrzymał. W każdym bądź razie - mam nadzieję, że zatrzymasz się na dłużej i powrzucasz parę pracek :D.

Pozdrawiam!

3Witajcie!  Empty Re: Witajcie! Wto Lut 07, 2012 10:24 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Krótkie wspomnienie o DBS i kto się rzuca? Dawny Ban! Master, oczywiście.

Witamy z powrotem i czekamy na kolejnych "nawróconych".


Myślałem, że wszystko co związane z DBSem odeszło razem z hackiem, ale widzę, że jednak nie.
THE HACK IS A LIE.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Witajcie !
» Witajcie
» Witajcie
» Witajcie
» Witajcie!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.