Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACEEEEEEE Empty SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACEEEEEEE Pon Mar 05, 2012 8:11 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czwartek - niedziela (8/03-11/03).

Pewnie będę miał dostęp do internetu, aczkolwiek nawet jeśli wbiję, to w tym czasie forum mnie absolutnie nie obchodzi.

Przyczyna? Etap centralny olimpiady astronomicznej (czwartek - zakwaterowanie, piątek i sobota - pisanie i obserwacje, niedziela - oficjalne pierdoły), możliwe, że przedostatniej w ogóle, bo mają niesamowite fundusze (co jeszcze trochę żałosności organizacji tego eventu dodaje).

Cóż, w razie sukcesu mam na dobrą sprawę wyjebane na cały przyszły rok szkolny, łącznie z maturami. Już znacie moją motywację.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jedno słowo: Powodzenia.
Przez te kilka dni raczej nie powinniśmy odczuć twojej nieobecności, gdyż chyba przez ostatnie dni przygotowaywałeś się do tej olimpiady, bo przynajmniej ja mało cię widziałem.

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Czuj pozytywne wibracje z naszej strony i... roz*eb ich tam wszystkich! Znaczy się ten, powodzenia. I nie przejmuj się, nawet jeśli nie wygrasz, to i tak znalezienie się w tej nikłej grupie finalistów jest wielkim sukcesem.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Mr.Bercikovsky napisał:Jedno słowo: Powodzenia.
Przez te kilka dni raczej nie powinniśmy odczuć twojej nieobecności, gdyż chyba przez ostatnie dni przygotowaywałeś się do tej olimpiady, bo przynajmniej ja mało cię widziałem.
I tak parę razy dziennie wbijam na forum, nawet jeśli tego nie widać. Hej, jestem cholernym Head Adminem.

adrianz25 napisał:Czuj pozytywne wibracje z naszej strony i... roz*eb ich tam wszystkich! Znaczy się ten, powodzenia. I nie przejmuj się, nawet jeśli nie wygrasz, to i tak znalezienie się w tej nikłej grupie finalistów jest wielkim sukcesem.
25 osób z całego kraju. 2 z mojego województwa. Obie z mojej szkoły.

Sam dojazd mi w cholerę zabierze. Jakże by mi się przydał NDS z pokemonami.

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Rozwal ich!

Wiemy, że potrafisz :D

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ja wrócić, ja zdobyć tytuł finalista, nic właściwie więcej do powiedzenie nie mieć bo o to chodzić od początek.

Temat klozet.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.