Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1366 Empty 366 Wto Mar 20, 2012 3:37 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
27 marca 2012, czyli za tydzień, ukaże się ostatni odcinek anime Bleach.

Nie, serio. Manga pewnie będzie wciąż wychodzić, dokańczając tą ostatnią sagę, która ma być dosyć długa. Ale anime najwyraźniej skończą gdzieś po walce Ichigo vs. Ginjō takim o cliffhangerem.

Data jest bliska 1 kwietnia, fakt. Ale jeśli to kawał, to naprawdę nieźle zorganizowany.

Na podstawie:
http://www.crunchyroll.com/anime-news/2012/03/16/webnewtype-bleach-tv-series-ends-at-episode-366
http://www.crunchyroll.com/anime-news/2012/02/23/magazine-reports-bleach-anime-ending-on-march-27th

Well.

2366 Empty Re: 366 Wto Mar 20, 2012 5:29 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Mam nadzieję, że to nie będzie żart z okazji 1 kwietnia i serio to będzie ostatni epek. Chociarz to by było zbyt piękne.
A tak na marginesie to uważam, że seria anime powinna się skończyć po pokonaniu Aizena...

3366 Empty Re: 366 Wto Mar 20, 2012 5:37 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A ja mam zdanie zupełnie odmienne niż Samey. Skoro po uratowaniu Rukii ciągneli to dalej to niech nie przerywają. Jakoś zawsze wolałem anime niż mangę, dostarcza troche więcej emocji. Bleacha kończą a takie gówno jak OP czy Gintama, nie wspominając już o Naruto dalej ma wychodzić? Moim zdaniem powinni skończyć anime na momencie gdy kończy się manga. Jednak poczekamy, zobaczymy.

4366 Empty Re: 366 Wto Mar 20, 2012 5:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Mr.Bercikovsky napisał:Bleacha kończą a takie gówno jak OP czy Gintama, nie wspominając już o Naruto dalej ma wychodzić?

Well... Na tej stronie, co dałem...
It is already known that the new Naruto SD: Rock Lee no Seishun Full Power Ninden is taking over Bleach's time slot (...)
Derp.

Wybielacz ma chociaż krótszy tytuł. Nawet nie wiem, co to jest.

5366 Empty Re: 366 Wto Mar 20, 2012 7:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Słyszałem, że Bleach ma rzeczywiście zmierzać ku końcowi - przynajmniej seria anime, bowiem o mandze nic nie wiem i widzę, że to bardzo dobrze. Nie bardzo rozumiem z jakiego konkretnego powodu chcą nagle zakończyć tasiemca przynoszącego niezłe dochody. Data trochę mi nie pasuje - tak jakby to był żart z okazji 'prima aprilis'.
Mniejsza.

Zawsze pozostaje kilka innych, myślę, że równie ciekawych tytułów. Na Bleachu świat się nie skończy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.