Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Karty Woogy'ego! Empty Karty Woogy'ego! Czw Maj 03, 2012 11:47 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No cóż, już od dawien dawna miałem taki pomysł, a zrealizować go postanowiłem dopiero teraz, gdy zobaczyłem podobny topic na vortexie.

Karty z postaciami LSW naszego forum. Nie mają jakiegoś specjalnego zastosowania - są 4fun.
[...]
Nie numeruję ich wg kolejności powstania.
Btw, sprity wziąłem ze swojego naboru do komiksu. Więc, jeśli chcecie - zgłaszajcie się. Zachęcam.

Oczywiście zabraniam korzystania, edytowania, etc. Ogólnie copyright, czy coś takiego.
Ale komentarze są jak najbardziej mile widziane!

AKTUALNY STAN KART:
Karty Woogy'ego! Kartaryu Karty Woogy'ego! Kartaryudemon Karty Woogy'ego! Kartaroleyo Karty Woogy'ego! Kartaroleyossj Karty Woogy'ego! Kartaroleyossj2 Karty Woogy'ego! Kartaroleyossj3 Karty Woogy'ego! Kartanarukaza Karty Woogy'ego! Kartanarukazassj Karty Woogy'ego! Kartamimie Karty Woogy'ego! Kartayokyuze Karty Woogy'ego! Kartamadre Karty Woogy'ego! Kartashigeru Karty Woogy'ego! Kartashigerublue Karty Woogy'ego! Kartasandra Karty Woogy'ego! Kartatoshi Karty Woogy'ego! Kartatoshissj Karty Woogy'ego! Kartahihori Karty Woogy'ego! Kartapucek Karty Woogy'ego! Devileye Karty Woogy'ego! Absor Karty Woogy'ego! Absoroddyn Karty Woogy'ego! Oddynlssj Karty Woogy'ego! Bardockj Karty Woogy'ego! Yohf Karty Woogy'ego! Yohssj Karty Woogy'ego! Yohssj2 Karty Woogy'ego! Yohssj3 Karty Woogy'ego! Yohvampire
Karty Woogy'ego! Yohspecial



Ostatnio zmieniony przez Woogy dnia Wto Lip 24, 2012 1:13 pm, w całości zmieniany 6 razy

2Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Czw Maj 03, 2012 12:13 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Te karty nie mają szerokiego zastosowania, wiesz o tym c'nie? Można by zrobić z tego karciankę, ale tutaj trzeba będzie trochę ludzi, jak i popularności - ale takie projekty szybko upadają. Ew. takie karty mogą się przydawać do podpisu by poinformować jaki to kox jesteś w PBF'ie. Same wykonanie kart nie jest powalające, mogłeś więcej pokombinować i dać więcej bajerów, a tak to pusto i... ubogo. :/


Jeśli byś popracował trochę nad nimi to z chęcią bym zobaczył.

3Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Maj 04, 2012 12:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Same karty nie wyglądają źle, jeżeli chodzi o mnie. Nie przepadam za takimi 'zabawkami', jeżeli są przesadzone pod względem wykonania.
Co najwyżej możesz stworzyć jakieś 'rary', które ozdobisz w jakiś złoty kolor.
Jak wspomniał Shine, zbyt dużego zastosowania te karty nie będą miały, ale może komuś wpadnie w końcu coś dobrego do głowy związanego z nimi. Twórz, dodawaj, a ja będę obserwował temat na bieżąco ; )

4Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Maj 04, 2012 9:27 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Miło się na nie patrzy, to na pewno. Może byś popróbował z różnymi schematami tych kart? W jednym jakieś opisy technik zamiast statystyk, w innych coś innego. Ale to już od Ciebie zależy, dawaj więcej Fuck yea..

5Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Maj 04, 2012 9:57 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
To jest drugi wzór tego typu karty (wcześniej miałem jeszcze inny, ale był zupełnie różny). W tamtym miałem uwzględnione statystyki:
Kod:
Health
Energy
Attack
Defense
Speed
Ale doszedłem do wniosku, że tego za dużo i jest niepotrzebne. Ograniczyłem się więc do tych dwóch informacji. Ale może zrobić coś pomiędzy? Jak sądzicie? Np. energy, attack, defense, a suma tych wszystkich to power level. Chyba, że macie jakieś inne pomysły. Nie zapominajmy tylko, że to są karty 4fun - bez konkretnego zastosowania.

A co do innym typów kart - zapewne powstaną, takie jak equipment, techniques, tranformations or samfing lajk dat.

6Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Maj 04, 2012 12:45 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

Zabawne jest to, że przeglądałem chwile temu Vortexa i naszła mnie ochota na zrobienie czegoś podobnego. Wbijam na ARS, patrze, a tu już coś takiego jest! W zasadzie jest git. Ładnie są wykonane, przyjemne dla oka. Ja z chęcią zagrałbym w taką karciankę, swojego czasu maniaczyłem w Yugioh online i inne tego typu gry. A co do tego co napisał Shine - że karty służyłyby do pokazania jakim 'koxem' jest się w pbf - nie jest to zły pomysł, ale od tego jest także portal, który w zasadzie od dawna nie był aktualizowany.
Ale skoro mówisz, że karty są tylko 4 fun... cóż, rób dalej, ja chętnie popatrzę. Lubię takie rzeczy.

/1KP
/@Yoh

7Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Maj 04, 2012 4:12 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
O bardzo mi się podobają takie karty,jestem bardzo zadowolony że umieściłeś mnie na jednej z nich. Prezentują się lepiej niż te na vortex co robi YungBlaze twoje są ładniejsze,a teraz pytanie mogę użyć sobie tej karty do swojego Layout Do sprita ?

8Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Maj 04, 2012 9:44 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Tuffle, jasne. To dla mnie nawet wyróżnienie :D.

Świeża dostawa + 2 poprawione karty Ryu.
Karty Woogy'ego! Kartaryu Karty Woogy'ego! Kartaryudemon Karty Woogy'ego! Kartaroleyossj Karty Woogy'ego! Kartaroleyossj2 Karty Woogy'ego! Kartanarukazassj Karty Woogy'ego! Kartamimie Karty Woogy'ego! Kartayokyuze

9Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Maj 04, 2012 10:22 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Dzięki wielkie widzę że nowa porcja doszła i mój ssj też jest też mi sięprzyda ta karta :)

10Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Sob Maj 05, 2012 11:09 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
A ja nie mam zamiaru narzekać, że a to nie równe a to nie ładne. Mi się podobają, a jako, że to tylko 4fun to nie ma sensu jakoś się w to zagłębiać.
Ogólnie wyglądają ładnie i schludnie, liczę na jakieś dalsze prace ;p

11Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Sob Maj 05, 2012 9:31 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Ykmo ma rację, nie wiem, po co narzekać, skoro Woogy robi je dla frajdy z własnej woli, a niczego za nie nie oczekuje. Karty mi się podobają, wyglądają dobrze i do tego nie jest na nich za dużo rzeczy napchanych - są przejrzyste - a to duży plus. Ogólnie są fajne i dobrze by było, gdybyś dalej kontynuował robienie ich. : >

12Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Nie Maj 06, 2012 6:23 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dzięki za komentarze. Fajnie, że komentujecie też coś, co nie ma większego znaczenia i robię to tylko dla frajdy ;].

Świeżutkie:
Karty Woogy'ego! Kartamadre Karty Woogy'ego! Kartashigeru Karty Woogy'ego! Kartashigerublue Karty Woogy'ego! Kartasandra Karty Woogy'ego! Kartatoshi Karty Woogy'ego! Kartatoshissj

Czekam na więcej takich opinii ;).

13Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Nie Maj 06, 2012 7:33 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Moim zdaniem karty są super ;D ja nawet tak jak Bercik chętnie bym sobie nimi pograł :D nawet wydrukował.
Ogólnie kary są proste co jest ich atutem niema sensu nawalić masę niepotrzebnych rzeczy. Po prostu rób dalej jeżeli sprawia ci to przyjemność.
Aż Karty te są tak fajne ,że sam chętnie bym chciał się na niej znaleźć ^^ hihi.

14Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Nie Maj 06, 2012 7:37 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Aż Karty te są tak fajne ,że sam chętnie bym chciał się na niej znaleźć ^^ hihi.
Cieszę się, że aż tak się podobają :D.
Jeśli masz sprita na w miarę dobrym poziomie - zapraszam do naborów. Wtedy na pewno znajdziesz się na karcie ;).

15Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Nie Lip 08, 2012 11:10 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Sorry za dabla, ale dawno nic nie wstawiałem.
Trzy nowe karcioszki, zrobione już jakiś czas temu:
Karty Woogy'ego! Kartahihori Karty Woogy'ego! Kartaroleyossj3 Karty Woogy'ego! Kartapucek

Zapraszam do wyrażania opinii i ew. propozycji.

16Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Nie Lip 08, 2012 11:22 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
zrobił byś mi kart z tych oparów ?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/98/me2r.png/



https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/829/nowyobrazmapabitowa2l.png/

17Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pon Lip 09, 2012 11:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odnoszę wrażenie, że poziom mocy po danej transformacji - a trochę ich mamy - jest zbyt niski. Przykładowo, przemiana w Super Saiya'jina pierwszego stopnia, nie mogła mnożyć mocy wojownika x3, jak to jest w Twoim przypadku. Forma Oozaru mnożyła ją x10, więc już coś byłoby nie tak. Proponuję użyć poniższych mnożników.

Spoiler:
Oczywiście, to tylko luźne propozycje. Ale lepiej się jest zastosować do nich, niż mnożyć tą moc przez małe liczby ;-) Innych zastrzeżeń nie mam. Rób dalej te karty xd Ja też mam pewien pomysł, ale muszę jeszcze nad nim popracować xd

KP: 1
/Feli

18Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pon Lip 09, 2012 3:27 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Niby na kartach jestem, a nie skomentowałem, trochę ciulato :<
Karty bardzo mi się podobają, pomysł fajny, nie słuchaj Shine, chce zobaczyć więcej kart.
Chcesz zrobić jakąś grę? Czy tylko tak kolekcjonersko ^^?

19Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Sro Lip 11, 2012 2:42 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
@Szczepan
Pisałem jak dostać się na moje karty.

@Yoh
Wiem, że forma Oozaru mnożyła moc dziesięciokrotnie. Ale ja stosuję swoje własne mnożniki i jednostki, bo uważam że tamte są za duże.
Nie odnoś się w tym przypadku za bardzo do DB. Mam tego własną wizję :P.

@Smoku
Dzięki. Karty są jedynie kolekcjonerskie, raczej nie przewiduję robić z nimi czegokolwiek więcej.

20Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Sro Lip 11, 2012 2:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki. Karty są jedynie kolekcjonerskie, raczej nie przewiduję robić z nimi czegokolwiek więcej.
A ja je wydrukuję i będę grał ze znajomymi! Karty Woogy'ego! Devillaugh

Woogy, no chyba, że tak. Ale w takim układzie, dalej nie rozumiem jednej rzeczy. Jeżeli ktoś posiadałby formę Oozaru na Twoich kartach to przez ile pomnożyłbyś moc wojownika, skoro forma SSJ mnoży ją u Ciebie x3. Moc rosłaby x1,5? xd

21Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Sro Lip 11, 2012 3:48 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Pewnie jakoś tak - nie wiem, podchodzę do tych mnożników luźno, nie ustalam nic ścisłego. Choć powiem szczerze, że przy Ooazaru zawsze miałem dylemat. W sumie jest słabszy od SSJ - to wiadomo, jednak przez swoją wielkość/masę/etc. nie powinien być takim łatwym przeciwnikiem, nawet dla SSJ.
Na obecną chwilę zwiększyłbym ją pewnie o połowę bazowej ilości jednostek. Jednak, póki co, nie mam na karcie Oozaru, więc się tym nie martwię ;).

22Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Pią Lip 13, 2012 12:56 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Oj tam, oj tam. Nie będę się czepiał tych poziomów mocy, każdy ma swoje własne mnożniki w tych sprawach. Nawet ja, ale na to, do czego bym je wykorzystywał jeszcze za wcześnie.
Karty prezentują się bardzo fajnie. Każda postać ma swoją unikalną pozę i techni-... dobra, z technikami może nie jest aż tak "unikalnie". Mają zastosowanie kolekcjonerskie, tak? Coś jak tazosy z Cheetosów. Pomysł ekscentryczny, ale fajny :)

/2KP
/@Yoh

23Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Sro Lip 18, 2012 2:47 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Świeża dostawa, tym razem z postaciami trochę innymi od pozostałych ;).

Karty Woogy'ego! Devileye Karty Woogy'ego! Absor Karty Woogy'ego! Oddynlssj Karty Woogy'ego! Bardockj

Jeśli chodzi o LSSJ to nie wiedziałem jak, w takiej wielkości okienku, określić fakt, że jego moc cały czas rośnie/waha się. Wygląda to jak wygląda - ale może macie jakieś ciekawsze propozycje? Mile widziane ;].

Pozdro!

24Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Czw Lip 19, 2012 9:25 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Yay, nowe karty ^ ^ !
Wszystkie wyglądają fajnie, bo w każdej jest scena, gdzie coś się dzieje. Poza tym, jeżeli moc cały czas rośnie w przypadku LSSJ, napisz jego minimalną moc i znaczek " ^ ", oznaczający po prostu, że owy poziom cały czas rośnie. Teraz nadałeś temu mniej więcej taki efekt, jakby moc stawała na poziomie 200 000 PL ; ) . Kwestia prac... Podobają mi się revampy postaci xd Dobra robota - rób dalej. Z chęcią zobaczę innych wojowników na kartach xd

KP: 1
/Feli

25Karty Woogy'ego! Empty Re: Karty Woogy'ego! Wto Lip 24, 2012 1:13 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
@Yoh
Myślałem nad przeróżnymi opcjami, a o najprostszej nie pomyślałem :P. Dzięki, poprawka już zrobiona ;).

No dobra, więc prócz tej poprawionej karty Oddyna, dorzucam kilka nowych, w tym całą gamę (choć też jeszcze niepełną) Joszów xd.
Karty Woogy'ego! Oddynlssj Karty Woogy'ego! Absoroddyn Karty Woogy'ego! Yohf Karty Woogy'ego! Yohssj Karty Woogy'ego! Yohssj2 Karty Woogy'ego! Yohssj3 Karty Woogy'ego! Yohvampire

Uwaga, plus pierwsza specjalna karta! Dla odmiany, z Yohem!
Karty Woogy'ego! Yohspecial
Tak, różnić się będą tylko kolorem i napisami "Special". A co będą zawierały? Przeróżne techniki, dodatkowe, jakieś tam ostateczne (jak właśnie Genki Dama), może jakąś broń, bajery, etc.

To chyba tyle.
Komentarze mile widziane, jak to mawia... Sami wiecie kto :P.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.