Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Co sądzicie na temat NPC?

#20 - NPC 123a1033%#20 - NPC 123c10 33% [ 3 ]
#20 - NPC 123a100%#20 - NPC 123c10 0% [ 0 ]
#20 - NPC 123a1044%#20 - NPC 123c10 44% [ 4 ]
#20 - NPC 123a100%#20 - NPC 123c10 0% [ 0 ]
#20 - NPC 123a1022%#20 - NPC 123c10 22% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 9

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#20 - NPC Empty #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 11:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#20 - NPC

Pytanie kierowane do graczy PBF'a.
Co sądzicie na temat dotychczasowej pracy NPC? Czy powinna kontrolować go większa ilość osób czy może dalej jedna?

Ankieta potrwa 7 dni.
Sonda zostanie zamknięta po upływie 7 dni.

2#20 - NPC Empty Re: #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 12:17 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Wybrałem ostatnią opcję czyli aby NPC'ka kontrolował jakiś gracz grający na forumowym PBF'ie... Lecz moim zdaniem NPC'kiem kierować powinno zarówno kierować trzech adminów jak i jeden gracz z PBF'a

3#20 - NPC Empty Re: #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 1:12 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Opcja, numer 3. Wg mnie Yoh najbardziej się angażuje jako NPC (bez niego nie byłoby PBF'a). Viego napisze 1 post na 5dni, a o Felim lepiej się nie wypowiem, bo można warna dostać.
Reasumując, mój głos poszedł na "3", admini powinni się dogadać i pogonić Feliego do roboty (byłby najbardziej bezstronny).
Dziękuję.


Nie znasz do końca warunków i przydzielenia pracy w GTW więc chill.. XD
/Feli

4#20 - NPC Empty Re: #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 2:41 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Opcji nr 3 nie powinno być, bo dwóch adminów obsługuje NPC. Może Viego rzadko, ale też się udziela...

5#20 - NPC Empty Re: #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 3:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Po pierwsze czy naprawdę wziąłeś do serca to, co przez ostatni tydzień się wydarzyło? Chodzi mi o te nasze narzekanie na ciebie i NPC. Mówiąc 'nasze' mam na myśli kilku userów. Wszyscy robią to dla beki. Każdy mówi 'cziter', ale nie ma to na celu obrazy ciebie. To, że ty się tak wkurzasz to... Ludzie mają taki styl bycia. Ja wyzywam każdego, a zwłaszcza w szkole czy na osiedlu. Taki Maxiu na skype też nie ma życia. Przyjmij obrażanie jako jedyną formę wyrażania naszych uczuć do ciebie. W końcu nikt nie powie, że cie lubi przez internet.
KLIK!
W zasadzie każda opcja ankiety jest kusząca.
1. Nie widzę zastrzeżeń do tego, abyś to dalej ty sprawował funkcję NPC. Wprawdzie ostatnimi czasy posty pojawiają się rzadziej, ale ich długość jest odpowiednia i wgl. To, że czasem może się wydawać, iż prowadzisz ciekawą kooperacje na dwóch kontach niezbyt mi przeszkadza.
2. Feli odpada. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego.
3. Opcja podobna do tej wyżej. W zasadzie nawet gdyby to było, to i tak pewnie cały czas odpisywałby Yoh, ewentualnie jakiegoś posta pieprznąłby Viego. Ale powiem wam wszystkim tak w tajemnicy, że wolę posty Yoha. Są dłuższe, bardziej opisane i jednym słowem mniej takie 'ubogie'. Ale nie mówcie nikomu, ok?
4. To byłoby fajne, gdyby nie to, że zapewne osobie nie grającej nie chciałoby się w to bawić. W końcu, gdyby chciał to już dawno by grał na pbf. Nawet jeśli się ktoś znajdzie, to tego skilla też musi mieć.
5. Tu jest odrobinę inna sytuacja niż wyżej. Ktoś może mieć ochotę, ale może bardziej wykorzystywać kooperację pomiędzy NPC a sobą niż ty.
4 i 5. W obu przypadkach może pojawić się faworyzowanie jakiejś konkretnej osoby. Znajomego czy coś. Taka drobna pomoc po znajomości. Choć sądząc po moim przykładzie Maxiu miałby u mnie jeszcze gorzej xd.

Tak czy inaczej na razie powstrzymałem się od głosu. Opinię wyraziłem w poście. Jeżeli się na coś zdecyduję dam znać.

6#20 - NPC Empty Re: #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 6:46 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Osobiście uważam, że teraz jest dobrze, ładnie, ślicznie i w ogóle nie powinniśmy narzekać. Jednak przydałaby się osoba, która by odpisywała kiedy Yoh zwyczajnie nie ma czasu albo jest zmęczony po pracy. Mój głos leci na opcje pierwszą ale Yoshu przemyśl sobie czy nie dać jeszcze jakiemuś użytkownikowi dostępu do NPC.

7#20 - NPC Empty Re: #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 6:56 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Co miałem napisać zostało praktycznie w całości zawarte w poście Mr.Bercikovsky'ego. Teraz jest dobrze. Choć co prawda posty nie sypią się 3, czy 4 razy dziennie, to wiadomo - nikt nie będzie spędzał 24/7 odpisując tylko na posty. Co do powierzenia NPCa innym osobom (zarówno pozostałym adminom, jak i wybranemu userowi)... Niby byłoby by to całkiem ciekawym rozwiązaniem; posty z pewnością pojawiałyby się częściej, ale tutaj pojawia się pewien problem - co zrobiłby 1, co innego mógłby zrobić inny. To mogłoby wprowadzić pewnego rodzaju chaos i zamieszanie. Jeśli miałby to być user, to nie sądzę, by padło raczej na kogoś z poza grona PBFa. Gracz też byłby nieco ryzykownym wyjściem. Prawda - niby ogarnia ocb., ale mógłby wykorzystać NPCa na swoją korzyść bądź niekorzyść innej osoby. Chociaż de facto od tego głównie jest nasz NPC XD ... Poza tym taka osoba powinna być kreatywna i ogarnięta pod względem literackim.

Mniejsza. Zaznaczyłem opcję 1, choć tak jak już wspomniałem, wszystko ma swoje wady i zalety. Szczególnie ostatnie warianty, które niosą za sobą pewne ryzyko.

8#20 - NPC Empty Re: #20 - NPC Pią Cze 01, 2012 9:36 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Bercik, Maximus, Smoku, cóż, ja zastępuję Yoha na tej pozycji gdy on nie może z jakichś powodów. Jedyny problem jest taki, że czasami nie przeglądam całego PBF, więc chwilę mi zajmuje ogarnięcie w ogóle sytuacji.
W sumie się nie dziwię, że mój sposób pisania może nie przypadać do gustu, ale niestety szanse na jego zmianę są znikome.

Chyba jest oczywistym, że nie oddaję głosu w tej ankiecie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.