Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
W skrócie:
W siódemce jest opcja pozwalająca w menu start trzymać i ostatnio używane programy, i pliki, które się nimi otworzyło.
No właśnie zawiodło znienacka to drugie.
Wyświetla się normalnie strzałka przy programie, ale ani najechanie, ani kliknięcie na nią nie pokazuje tej fikuśnej wyskakującej listy.

Czyszczenie historii menu nic nie zmienia, a okienna pomoc mówi jedynie jak ustawiać, żeby taką funkcję mieć, czyli coś, co potrafiłby każdy idiota wiedzący, gdzie to jest.
Google? Zwraca linki do stron Małomiękko, na których jest... dokładnie to samo, co w pomocy, więc przydatne jak ręcznik pod wodą.

Jakieś pomysły, co może działać nie tak, jak powinno? Bo jeśli to mogłoby mieć jakikolwiek związek z ostatnio wgrywanymi aktualizacjami (dałem je żeby przestały mi dupy zawracać, potem i tak wyskoczyły nowe), to ten system zyskał u mnie dodatkowe punkty w statystyce durnoty.

Mała rzecz, a dość przydatna dla kogoś tak leniwego, dlatego właśnie patrzę, czy ktoś tutaj by ogarniał.

Btw, komenda "Usuń z tej listy" również nie reaguje.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Widzę, że tutaj nikt nie jest w stanie pomóc. Nie winię was, to nie wasza działka.

Miałem już pisać na jakimś forum specjalistycznym, gdy pisałem posta, chciałem tam dodać, że jedyne, co zmieniałem w rejestrze, to było usunięcie strzałki z ikon skrótów i dla pewności zanim wysłałem tego posta, zmieniłem to z powrotem w rejestrze i zrobiłem szybki restart.

Teraz, spróbujcie sobie wyobrazić mój śmiech, gdy się okazało, że właśnie to było przyczyną. Wywalenie graficznego znaczka, malutkiej strzałki z ikon skrótów, spieprzyło mi menu start.

Awesome.

Temat zamknięty, ale wciąż nie mogę w to uwierzyć xD

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.