Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprite Naruto LSW] by.Tuffle Empty [Sprite Naruto LSW] by.Tuffle Wto Wrz 11, 2012 1:59 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam oto ciąg dalszy sprita naruto wkrótce skończę cały atak naruto rendan i dodam rasengan.
1.Naruto Uzumaki
[Sprite Naruto LSW] by.Tuffle 40340297698101877160
2.Sasuke Uchiha
[Sprite Naruto LSW] by.Tuffle 62904021104165446274

2[Sprite Naruto LSW] by.Tuffle Empty Re: [Sprite Naruto LSW] by.Tuffle Sro Wrz 12, 2012 1:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sprit nie prezentuje się źle, ale nie wziąłeś pod uwagę komentarzy i ocen użytkowników, kiedy jeszcze praca posiadała miano WIPa. Ogólnie i na szybko; cieniowanie odpowiednie, miejscami przydałyby się modyfikacje. Proporcje postaci zachowane, poza kilkoma niedociągnięciami. Proporcje poszczególnych póz w stosunku do siebie, wymagają zdecydowanej poprawy – jeżeli bierzesz się za tworzenie czegoś, twórz to dobrze, a nie na odwal się, byle by skończyć. W przypadku tego błędu, chodzi mi chociażby o różnicę grubości nóg, na przykład w przypadku „Combo 1”. Poza tym, całość prezentuje się ciekawie – dobrze jest mieć jakiś wpływ na stworzenie takiej postaci. Czekam na poprawę błędów, aktualizację sprita oraz wersję Sasuke; ta wszak, ma bardzo ciekawy wygląd.

3[Sprite Naruto LSW] by.Tuffle Empty Re: [Sprite Naruto LSW] by.Tuffle Sro Wrz 12, 2012 8:41 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Yoh92 napisał:Sprit nie prezentuje się źle, ale nie wziąłeś pod uwagę komentarzy i ocen użytkowników, kiedy jeszcze praca posiadała miano WIPa. Ogólnie i na szybko; cieniowanie odpowiednie, miejscami przydałyby się modyfikacje. Proporcje postaci zachowane, poza kilkoma niedociągnięciami. Proporcje poszczególnych póz w stosunku do siebie, wymagają zdecydowanej poprawy – jeżeli bierzesz się za tworzenie czegoś, twórz to dobrze, a nie na odwal się, byle by skończyć. W przypadku tego błędu, chodzi mi chociażby o różnicę grubości nóg, na przykład w przypadku „Combo 1”. Poza tym, całość prezentuje się ciekawie – dobrze jest mieć jakiś wpływ na stworzenie takiej postaci. Czekam na poprawę błędów, aktualizację sprita oraz wersję Sasuke; ta wszak, ma bardzo ciekawy wygląd.

Yohu pierw chcę skończyć tego sprita w taki sposób na szybko a póżniej brać się pokolei za każdą pozę i poprawiać to jest tak jakby pierwszy szkic tego sprita,czytałem co pisałeś wcześniej i zastosuję się na pewno do tego :).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.