Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1"Dan Dan Kokoro!..." Empty "Dan Dan Kokoro!..." on Wto Lis 06, 2012 2:23 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo! Ponownie mam dla Was kilka nowości związanych nie tylko forum, ale i portalem oraz formowym PBFem. Przede wszystkim chciałbym się jednak skupić na pewnej ważnej kwestii – jeżeli napisaliście jakikolwiek poradnik i chcielibyście dostać za niego od 1 do 10 kreatywnych punktów, napiszcie proszę post z linkiem do owego tematu pod tym niusem. Poza tym, chciałbym również przypomnieć o odznaczeniach – http://www.anrevosprites.net/h43-odznaczenia - jeżeli również macie pomysły na jakieś nowe znaczki, które mogłyby pojawić się w Waszych profilach, napiszcie! Jeżeli chodzi również o ogólne sprawy związane z forum, to zaktualizowane zostały linki do wygasłych obrazków umieszczonych przy poszczególnych działach – tyczy się to całości, jak i również części PBF.
Teraz warto byłoby przejść właśnie do spraw dotyczących gry. Jeżeli chodzi o reset uniwersum, prawdopodobnie nie nastąpi. Jednak nie oznacza to wprowadzenia pewnych zmian, które weszłyby w życie razem z Time-Skipem. Przede wszystkim, zostaną usunięte karty postaci nieaktywnych – owi bohaterowie trafią do spisu postaci NPC i będą przez niego sterowane w odpowiednich momentach rozgrywki. Pojawi się również nowa zasada – jeżeli gracz nie będzie aktywny bez konkretnego usprawiedliwienia, powyżej 3 miesięcy, jego postać zostanie usunięta. Usuwanie postaci nie ma wpływu na dostęp do działu PBF – gracze, których postacie zostaną usunięte, dalej będą mieli dostęp do owego forum, wciąż mając możliwość stworzenia nowego bohatera.
Chciałbym również prosić aktywnych graczy o pomoc w rozwoju PBF Wiki. Ostatnimi czasy pojawiło się tam naprawdę dużo ciekawych informacji, lecz jak wszyscy dobrze wiemy, jest to tylko nieznaczna część tego co będzie tam w przyszłości o ile wspólnie podejdziemy do tego tematu 4 Warto także klikać w Toplisty, które znajdują się w stopce portalu Anime Revolution Sprites – Nam to pomoże, Wam nie zaszkodzi.

Poza tym, co ma wspólnego nazwa tematu z niusem? A nic specjalnego. Odniosłem się do wspomnień, które na chwilę powróciły, po zobaczeniu pewnego występu w "Got to Dance - Tylko taniec".
http://vimeo.com/52263064
Ciekawe wykonanie, fajny podkład muzyczny, ale przede wszystkim odważny pomysł. To daje do myślenia 4
Więcej na http://dbnao.net/

W przypadku dzisiejszego niusa, to na tyle. W kolejnym poruszę kwestię lekkiej modyfikacji mapy świata gry PBFa, aktualizację portalu forum, czy działów SPRITES, które do tej pory pozostają niewidoczne dla użytkowników."Dan Dan Kokoro!..." Swfo1d "Dan Dan Kokoro!..." Ateam11 "Dan Dan Kokoro!..." Fteam10

"Dan Dan Kokoro!..." Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.