Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kawa!... Moja wspaniała kawa! Ah!... Empty Kawa!... Moja wspaniała kawa! Ah!... on Wto Gru 11, 2012 3:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo!
Tym razem pominiemy nieco kwestię ogólnego forum, a skupimy się na nowościach, które mają lub będą miały miejsce na PBFie – oczywiście, nie oznacza to, iż niektóre sprawy dotyczące Anime Revolution Sprites nie zostaną poruszone.

I. Przede wszystkim, skupmy się na nieaktywnych graczach – od teraz, po miesiącu nieobecności bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia, karta postaci danego użytkownika zostanie przeniesiona do formowego archiwum. Gracz nie będzie miał możliwości jej odzyskania chociażby z tego względu, iż zasili ona szeregi bohaterów sterowanych przez NPC. Jeżeli oczywiście nieobecność będzie usprawiedliwiona w odpowiednim dziale na forum, nie zostaną podjęte żadne kroki w celu „usunięcia” postaci nieaktywnego gracza. Jest to dość ważna zmiana o której po prostu trzeba napisać, a żeby później nie pojawiały się różnego rodzaju pytania – informacja pojawi się również w niedługim czasie w odpowiednim temacie, w dziale PBFa.
II. Mapa świata została nieznacznie powiększona o dwa dodatkowe kontynenty, a właściwie ich niewielkie części. Co to oznacza? Przede wszystkim, na pewno przyjdzie czas na rozbudowanie świata gry, jeżeli tylko graczy wciąż będzie przybywało i będą oni aktywni. Poza tym, forum PBFa zostało odpowiednio zmodyfikowane – utworzono sub-fora dla każdego z kontynentów, na których to umieszczono odpowiednie lokacje. Mamy nadzieję, że owa niewielka zmiana nie utrudni Wam przeglądania forum, a nawet przypadnie co poniektórym do gustu.
III. Jak zapewne większość już zdążyła zauważyć, portal dotyczący PBFa nie jest i nie będzie już aktywną częścią forum. Dlaczego? Z powodu powstania nowego źródła informacji na temat świata gry czy postaci, jakim jest Wiki. Oczywiście, ową encyklopedię staramy się cały czas rozwijać. W tej kwestii warto jednak prosić o pomoc również wszystkich aktywnych graczy – umieszczenie tam informacji o swoich postaciach, posiadanych przedmiotach czy odwiedzonych, ważnych dla rozgrywki lokacjach może nie trwać zbyt długo, a naprawdę pomoże w szybkim odnalezieniu poszukiwanej informacji – na przykład o technikach używanych przez przeciwnika podczas walki „Gracz vs. Gracz”, w której zwykle NPC nie ma obowiązku uczestniczyć.
IV. Po przekroczeniu pewnej ilości punktów reputacji, gracz będzie mógł otrzymać pewien bonus. Jest to jednak zmiana, którą dopiero planuję wprowadzić – pewne elementy trzeba jeszcze dopracować, żeby nie wyszedł z tego zbędny dla rozgrywki dodatek.
W niedługim czasie postaram się również przepisać od nowa wszystkie ważniejsze informacje z nieaktywnego i nieaktualnego już portalu, na PBF Wiki. W sprawie rozgrywki na forum w wykreowanym przez administratorów świecie, to byłoby na tyle.

A co nowego na Anime Revolution Sprites? Nie można napisać, że nic się u Nas nie dzieje, bo byłoby to bezczelne kłamstwo. Przede wszystkim, konkursy! Ostatnimi czasy, stworzyliśmy dość dużą ich ilość, a więc zapraszamy do udziału w tych, w których jeszcze macie szansę zgłosić swoje prace. Jeżeli natomiast nie znacie się na tym co pozostało, weźcie się do głosowania w aktualnie trwających konkursach, pomagając wybrać najlepszą, spośród kilku prac otrzymanych od poszczególnych użytkowników. Pamiętajmy również, że tutaj chodzi tylko i wyłącznie o świetną zabawę!
Druga sprawa to kwestia dotycząca poradników. Informacja na ten temat przewinęła się na pewno gdzieś na forum, lecz wolę wszystkim jeszcze o tym przypomnieć – za tworzenie różnego rodzaju tutoriali, możecie otrzymać pewną ilość Kreatywnych Punktów! Wystarczy, że zgłosicie swój poradnik do mnie poprzez prywatną wiadomość - w treści umieśćcie link lub linki do tematów za które chcecie otrzymać punkty, a ja oceniając je, przydzielę im odpowiednia ilość KP za Waszą ciężką pracę.
W niedługim czasie powinny zajść również pewne mniejsze lub większe zmiany dotyczące działu „Dragon Balls” oraz akcji „Oceniaj Kreatywnie!” – głównym powodem jest dostosowanie informacji do aktualnego stanu Anime Revolution Sprites.
Niewidoczne działy „Inne” oraz „Inne Anime”, w przypadku których zawartością są sprity, postaram się w najbliższym czasie jakoś zadziałać – nie jestem jednak w stanie określić kiedy prace nad ich aktualizacją ruszą ponownie do przodu. Głównymi powodami jest tutaj wprowadzanie innych, planowanych zmian na forum, a także ostatnio praca, pochłaniająca dość dużą ilość mojego czasu.

Kawa!... Moja wspaniała kawa! Ah!... Swfo1d Kawa!... Moja wspaniała kawa! Ah!... Ateam11 Kawa!... Moja wspaniała kawa! Ah!... Fteam10

Kawa!... Moja wspaniała kawa! Ah!... Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]