Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Maj 01, 2010 5:31 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
A więc głowa trochę za mała do ciała.
Ręce małe a klatka piersiowa dobra.
Buty dziwnie wyglądają takie duże to takiego małego ciała a spodnie dobre.
Ocenka 5/10

77[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Maj 01, 2010 6:38 pm

Death

Death
First Child
First Child
Bardzo kiepski opar.
Kolory są w porządku, są dobrane i fajne, głowa- krzywa i niekształtna, ta macka jest za chuda u podstawy, i za gruba dalej, postać wygląda grubo, bardziej przypomina fat buu niż kid buu, cienie są dziwne, i nie wyglądają fajnie.

3+/10

oceń moje

78[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Maj 15, 2010 2:16 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
kolejny custom tym razem zwykły oparek
[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 100q

79[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Maj 15, 2010 2:26 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Za bardzo pochylony w lewo, twarz wygląda jak z jakieś gry, koszula dobra ale odkryta część ciała dziwnie wygląda, spodnie za duże, a prawa ręka.... to jest prawa ręka ?. No buty już w tym są najlepsze tak ja i włosy ale cienią nie można nic zarzucić.
Ocenka 4/10

80[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Maj 15, 2010 4:19 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jeżeli chcesz zacząć robić customy, musisz robić najpierw bardzo dobre Oparki (nie customy).
A jak już tak naprawdę chcesz, to rób powoli customa. Na przykład zaczynaj od zrobienia samej głowy od zera ale będąc na base.

81[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pią Cze 04, 2010 12:14 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra dobra po długiej przerwie mój chyba najlepszy custom moje base [O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Basei

82[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pią Cze 04, 2010 12:38 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobra, ja ocenię jako pierwszy :)

Base nie jest taki zły, lecz mógłby być lepszy. pocieniowany całkiem dobrze, lecz mięśnie są słabe, na klacie jak i na rękach. Prawa ręka chyba trochę za bardzo odstaje od ciała, chyba że tak miało być. Spodnie bardzo dobre, ułożenie ich fajnie wygląda oraz są dobrze pocieniowane. Buty jak buty.

Ocena - 5,4/10

mam nadzieję, że teraz ty mi ocenisz Wipka ;D

/Y
+1KP

83[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Cze 05, 2010 10:01 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Base z daleka ładnie wygląda ale z bliska nie za bardzo.Głowa dobra, tak samo cienie na nich.Klata i mięśnie najbardziej mi się z base podobają.Pasek suxi.Cienie spodni już ujdą.Butki zwykłe.Góra jest dobra, dół do dupy.Nogi są dziwne.Jedna chudsza druga grubsza.Ogólnie jak na 1 custom to nieźle Ci wyszło.Jak któryś z kolei, źle.

/Y
+1KP

84[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Cze 05, 2010 10:38 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
poprawka base :D i new pozy
[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Poprawka

85[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Cze 05, 2010 8:38 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Base damskie
[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Basedamskie
credit for Sezu(wzorowanie)

86[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Cze 05, 2010 9:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o męskie base ,to jest to kompletna porażka. Cieniowanie jest prawie że niewidoczne jeżeli chodzi o samo ciało ,a odcienie na spodniach mają zbyt duże różnice jaskrawości. Różnica 30 powinna być odpowiednia ,ale nie 60 ,czy 70. Poza tym porozmieszczane są dziwnie chaotycznie ,tak jakbyś to robił przy wyłączonym ekranie... Nawet buty ,są źle pocieniowane.
Teraz same kształty. Tak więc głowa tak jakby za mała ,bark także za mały oraz sama ręka jest za długa i chuda. To wszystko powoduje ,ze wygląda jakby był zwichnięta. Nogi także wyglądają na krzywe ,obie. Ach zapomniałbym o tej dziwnej kresce z tyłu głowy. Nie wiem ,czy to miało oddzielać koniec ucha od początku ,no ale koniec końców wygląda to po prostu dziwnie.

Base damskie jest znacznie ładniejsze. Chociaż cieniowanie jest tak samo źle wykonane ,co w base męskim ,to już same kształty są znacznie lepsze. Nie podobają mi się jedynie stopy oraz ucho ,to samo co w pracy 1. . Ręka wydaje mi się troszkę za długa ,ale teraz to się chyba po prostu czepiam :P.

Base męskie 2/10 ( za chęci )
Base damskie 5/10

/Y
+3KP

87[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pon Cze 07, 2010 5:07 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
oto mój sprit w różnych przedziałach wiekowych
[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Wiek
Credits:Yoh92(Biały kolor)S-h(base do drugiego i trzeciego)

88[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Wto Cze 08, 2010 10:47 am

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc opar nie jest taki zły, nawet mi się podoba :

Najbardziej mi się podoba 20 latek bo najlepiej rzuca się kolorystyką i wyglądem. Spodnie są za bardzo wychylone do prawej strony (do poprawy). Ten 16 lat jest też dobry ale nie podoba mi się pasek, i kolorystyka. Ten 8 latek ( :wtf?!: ) najgorszy nic mi się w nim nie podoba.

Włoski są fajne i dobrze ułożone i cienię się dobrze wyglądają. Spodnie jak każde spodnie. Buty najlepsze u 16 latka (czemu ?) ponieważ jest po równo ułożone kolory.

Ocenka 6/10

/f
KP: 1

89[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Cze 19, 2010 12:23 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ok nowy wipek krychu młodszy brat Shane'a


[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 71270518

90[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Lip 10, 2010 6:11 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Okej zaczne od góry do dołu
Włosy-Włosy mi sie bardzo podoają i cienie ale już mniej.Włosy maja fajny wygląd ale kitke (chyba kitke) najpierw skojarzyłem z kapturem
Głowa-tutaj chodzi tylko o cienie bo oco więcej :) Cienie sa dobre to wszystko
Tułów i ręce-Stroik na klacie po buty pzypomina mi troche stroik seza z tutka 👅
Cienie są nawet dobra.Ja nieumie cieniowac za dobrze ale jakoś robie xD
Jedyne co mnie niepokoi to to że na klacie jest czerwona bluzka i na lewej rece
też też jest czerwona ale po prawej jest już białe i to jest niepokojące :scratch:
Ale tutaj mam tez wariant jesli chodzi że to białe to bandaże i chyba to to.
Spodnie-A więc spodnie jak spodnie.Maja dobre cienie.To na tyle 🐰
Butki-Butki jak butki nic oryginalnego jednak kolory są oryginalne brązowe butki i fieletowe na
dole.Rozumie białe ale fieletowe?
Ogólna ocena 8/10

/f
KP: 1

91[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Wto Sie 03, 2010 6:42 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Nowy opar po dłuższej przerwie to będzie nowy wygląd mojego sprita Shane'a a o to on
[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Newit
100% custom

92[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Czw Sie 05, 2010 9:43 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Nowa wersja poprzedniego opara
[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Newshane
które włosy lepsze?

93[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Czw Sie 05, 2010 9:48 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Pierwsze włosy lepsze, bo ten tył fajniej wygląda. Cieniowanie jest spoko, ale ubranie mi się nie podoba. Dziwnie wygląda :P Buty zostaw bo, są spox, ale wygląd ubrania popraw. Może to te spodnie mnie odpychają? Nie wiem. Popraw ubranie to dam ci ocenę :P

94[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Czw Sie 05, 2010 10:49 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy z wersji numer jeden- te są chyba lepsze od wersji numer dwa, ale i tak mają jakiś dziwny wygląd, ale przynajmniej coś oryginalniejszego niż saiyańskie kudły... z przodu opada mu ku dołu dwu pixelowy włos, ja uważam, że on jest zbędny, cienie włosów zrobiłeś nieco dziwnie jak dla mnie no, ale nie są złe... Włosy w wersji numer dwa są gorsze w wyglądzie bo tylko tym się różnią wyglądają jakby były połączone z bluzką tą czarną.
Twarz dobra, kolor oczu jest nieco dziwny, ale to detal, Cienie twarzy są dość dobre, ale mi do gustu słabo przypadły xd.
Czarna Bluzka jest niezła, masz nieco dziwny styl cieniowania jak dla mnie no, ale on nie jest zły tylko mnie się wydaję dziwny. Rękaw niebieskie bluzki może być, cienie są w porządku.
Ręka dobrze wygląda i nieźle pocieniowana.
Spodnie dobre, z wyglądu tak jak i z cieni lecz jest jak w przypadku bluzki czyli jakieś takie dziwne.Buty dobrze pocieniowane.

Opar nie jest zły ani najlepszy 7/10

KP: 1
/Feli

95[O,S,W]By Krychu269 - Page 4 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Czw Sie 05, 2010 11:12 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ocenie ci najnowszego
Włosy -ver1 jest dużo lepsza niż ver2,oczywiście są trochę do poprawy,lewa strona.
Koszulka-musisz poprawić cienie,bo nie wyglądają zbyt dobrze.
Spodnie-to samo popraw cienie.
Buty- do butów się nie przyczepie bo pasują i dobrze wyglądają.
Ocenka:6/10
Musisz poprawiać te błędy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.