Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pon Sty 18, 2010 2:16 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Witam wszystkich dziś chciałem dać do Download Dbz Budokai X.

Możemy w niej zebrać Smocze kule i odblokować nowe postacie można jeszcze wykonywać sagi ale nie GT.Można grać tam prawe wszystkimi kolesiami z Db są fajne muzyczki i odgłosy jak walniesz kolesia.Są idealne transe powiem kto je ma :
Gohan-Ssj-Ssj2

Vegeta-Ssj-Ssj2

Goku-Ssj-Ssj2-Ssj3

Trunks-Ssj-Ssj2

I jest wiele wiele więcej ja tylko tyle wymieniłem, są jeszcze dobre efekty a teraz trochę screenów:

[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Ss3s

[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Ss2wu

[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Ss1u

[GAME] Dragon Ball Z Budokai X 96628945

[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Ss4a


Myślę że was zachęciłem żebyście pograli w tą grę tu link:

http://www.dbzbx.es.kz/

Ps:Myślę że pomogłem innym :cheers:

2[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pon Sty 18, 2010 3:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki w tę gierke z serii LSW games nie grałem. Zapowiada się ciekawie, screeny ładne, dzięki że wrzuciłeś.

3[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pon Sty 18, 2010 4:59 pm

Kappy

Kappy
Earthling
Earthling
Ciekawa gierka jeszcze nie opanowałem jak się przemieniać w super wojownika, ale bardzo mi się podoba.
Ładne zdjęcia w dobrych momentach uchwycone. Mogłeś jeszcze dodać zdjęcia transformacji, ale nie będę się czepiał.
Ogólnie mi się podoba.
//Kappy

4[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Sro Sty 20, 2010 4:19 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Bardzo fajna gra przeszłem jak na razie do Freeza Saga :D.Ale przejcmy do rzeczy gra jest ciekawa i interesująca ale najbardziej podobają mi się postacie w postaci spritów.Gra jest zajefajna i wciągajaca.

5[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Sro Sty 20, 2010 4:34 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Gra niezła, grafika - no wiadomo, LSW ;D Mapy trochę za duże w porównaniu do postaci ale cóż...
Ogólnie niezła, ściągam już ^^

6[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pią Maj 07, 2010 7:20 pm

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Gra fajna , jednak mam problem z przejściem jakiegoś tam poziomu. Jeśli możecie to powiedzcie jak odblokować wszystkie postacie , albo wrzucie swoją grę ze 100%. A co do gry jeszcze powiem że te sprity rzeczywiście fajne są :D

7[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Sob Maj 08, 2010 4:41 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
sinico napisał:Gra fajna , jednak mam problem z przejściem jakiegoś tam poziomu. Jeśli możecie to powiedzcie jak odblokować wszystkie postacie , albo wrzucie swoją grę ze 100%. A co do gry jeszcze powiem że te sprity rzeczywiście fajne są :D

Czy ja wiem? Miałem przyjemność grać w tą grę i ścieżka dźwiękowa była całkiem, całkiem. Mimo wszystko, nie zbyt podobały mi się niektóre postacie, którymi miałem przyjemność grać. Dla przykładu, są postaci pocieniowane, słabo pocieniowane i w ogóle nie pocieniowane. To się rzuca w oczy.
Mapki, cóż.. Duże nie znaczy dobre, aczkolwiek tutaj autorzy dali całkiem przyjemne dla oka, a jednocześnie dobrze związane z fabułą tło.

Hmm.. Koniec mojego pieprzenia na temat tej gry ;d
Z czym dokładnie masz problem? Pamiętam że grę ukończyłem całą, ale w pewnej wersji kończyła się ona po Saiyan Saga bądź Freeza Saga.
Jeżeli masz ten sam problem, ściągnij po prostu pełną wersję xd

8[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Sob Maj 08, 2010 9:05 am

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Po prostu nie chce mi się przechodzić XD , czasami jest na prawde hard , więc daj ktos sposób na odblokowanie postaci bo na 100% jest jakiś :D

9[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Sob Maj 08, 2010 9:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jedynie przejść grę, znaleźć Smocze Kule i życzyć sobie danej postaci ;d Czy tam grupy, nie pamiętam już xD
Dał bym CI gotowca, ale formatowałem kompa i niestety nie mam już ;/

10[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Sob Maj 08, 2010 9:20 am

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nie Yohu , jest napewno jakiś sposób ale ty go nie znasz, mwehue hue hue ... XD. Przerobilem stage troche , gogetą nawalam się w 1 walce w sayian sadze , i moge tak wszędzie zrobić , to szybko się gre przejdzie , nie licząc trudniejszych sag XD.

11[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Sob Maj 08, 2010 10:24 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Dam ci podpowiedź, jakbyś zdecydował się grać fair, starasz się zlurować przeciwnika do końca mapki i przy samej 'ścianie' nawalasz go ile wlezie. Ot co, cała filozofia. Takim sposobem przeszedłem jakieś 70-80% gry.

12[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Nie Maj 09, 2010 12:18 pm

Azthun

avatar
Earthling
Earthling
No dobrze, a ja teraz poproszę aby ktoś to gdzieś wrzucił Bo na Mega upload nie działa.

____________
Tak właściwie, to dzień dobry. To mój pierwszy post tutaj.

13[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Wto Cze 01, 2010 9:00 am

Hamisxa

avatar
Namekian
Namekian
przepraszam ale mam problem z grą Dragon Ball Z Budokai X Plus Lite Version bo jak zawalczę 2 raz to mi się gra stopuję proszę o pomoc

14[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pią Cze 11, 2010 12:03 pm

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
Grałem tylko w dragon ball z budokai
( nawet nie wiedziałem ,że jest x)


[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Kreatywnie

15[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pią Cze 11, 2010 12:05 pm

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
wszedłem na strone i żaden z plików nie działa
:(

16[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pią Cze 11, 2010 12:06 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc przepraszam za spam ale proszę żeby nie spamować ale tylko pisać komentarze dotyczące Gry.

#malopl
Więc wchodzisz w 1 link jak masz Windows Windows 98/Me/2000/XP a jak masz Viste to 2 link. Masz tam napisane.

17[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pią Cze 25, 2010 7:08 pm

DriXx

avatar
Earthling
Earthling
Mam prośbę jak ktoś ma tą grę to mógł by wrzucić ją na np. speedyshare i dać mi link ? z góry thx
bo tam żaden link nie działa 😢

18[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pon Paź 18, 2010 4:33 pm

Neek

Neek
Saiyan
Saiyan
MI żaden link nie działa czy ktoś mógł by dać na rapid share :pokerface:

19[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pon Paź 18, 2010 8:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Grę na Wasze szczęście mam na MP3. Proszę bardzo, jak wygaśnie pisać posty. A znając życie, wygaśnie dość szybko.

http://www.speedyshare.com/files/24762605/Dragon-Ball-Z-Budokai-X-Plus.rar

Plus niczym nie różni się od pierwotnej wersji poza tym że.. nie wiem XD Ja różnic nie widziałem.

20[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Wto Sty 10, 2012 5:10 pm

chituno

avatar
Earthling
Earthling
Temat dość stary ale czy jest możliwość żeby ktoś wrzucił link z tą grą?żaden nie działa ;)

21[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Wto Sty 10, 2012 5:47 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
http://lmgtfy.com/?q=Dragon+ball+z+Budokai+X

Nie ma sprawy ;).

22[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Wto Sty 10, 2012 7:29 pm

chituno

avatar
Earthling
Earthling
Zapomniałem dodać,szukałem w google ale znalazłem wersję tylko hiszpańską i włoską a chciałbym co nie co rozumieć o co chodzi więc jakby była jakaś angielska to poproszę xD

23[GAME] Dragon Ball Z Budokai X Empty Re: [GAME] Dragon Ball Z Budokai X Pią Cze 08, 2012 6:47 am

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nnalazłem Dragon Ball Z Budokai X Plus 2.8.0 .Niestety download działa tylko po angielsku tak samo jak gra ale to jest to samo co w temacie głównym.
http://dragon-ball-z-budokai.en.malavida.com/

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.