Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Problem z spritami w Photoshop'ie. Empty Problem z spritami w Photoshop'ie. Czw Sty 24, 2013 12:14 pm

Megow

Megow
Earthling
Earthling
Wie ktoś dlaczego jak usuwam białe tło(np.Goku).To pojawia się szara otoczka wokół każdej pozy,a ta szara otoczka na dodatek podmienia czarny obrys postaci.Nie wiem o co chodzi. :( .
https://2img.net/r/ihimizer/img259/8228/pulpitai.png

PS.Używam Photoshop'a CS6.



Ostatnio zmieniony przez Megow dnia Pią Sty 25, 2013 8:22 am, w całości zmieniany 2 razy

2Problem z spritami w Photoshop'ie. Empty Re: Problem z spritami w Photoshop'ie. Czw Sty 24, 2013 4:26 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
My chyba też nie wiemy o co chodzi, ale Tobie 9.

A skoro już mam okazję komuś pasożytować na poście,
już nie pamiętam kto w regulaminie napisał:8. W działach „Pomoc” i „Propozycje”, tytuły tematów powinny wskazywać na ich treść. Tytuły - „pomocy”, „potrzebna pomoc”, „HELP”, „ciekawa propozycja”, „a taka sobie idea” - nie informują bezpośrednio o ewentualnym problemie lub ciekawym pomyśle - wierzcie Nam, nie przejdziemy wobec takich tematów obojętnie i ich autorów z pewnością nie ominie odpowiednia kara.
Temat wcześniej było to samo. Naprawdę byłoby super, gdyby jednak userzy czytali, co się tu dzieje.

3Problem z spritami w Photoshop'ie. Empty Re: Problem z spritami w Photoshop'ie. Czw Sty 24, 2013 6:32 pm

Megow

Megow
Earthling
Earthling
Sry ale chciałem SS dać lecz nie mogłem :(

4Problem z spritami w Photoshop'ie. Empty Re: Problem z spritami w Photoshop'ie. Czw Sty 24, 2013 8:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
8. W działach „Pomoc” i „Propozycje”, tytuły tematów powinny wskazywać na ich treść. Tytuły - „pomocy”, „potrzebna pomoc”, „HELP”, „ciekawa propozycja”, „a taka sobie idea” - nie informują bezpośrednio o ewentualnym problemie lub ciekawym pomyśle - wierzcie Nam, nie przejdziemy wobec takich tematów obojętnie i ich autorów z pewnością nie ominie odpowiednia kara.
Masz czas na edycję nazwy tematu do jutra, do godziny 12:00 - w przeciwnym razie wystawiam ostrzeżenie.

Bo nie każdy czyta edycje postów.

W kwestii tematu - nie mam zielonego pojęcia w czym tkwi problem. Jeżeli nie potrafisz Nam tego opisać, dodaj screena. Możesz to zrobić teraz nawet, jeżeli nie przebywasz na forum minimalnie 7 dni.

5Problem z spritami w Photoshop'ie. Empty Re: Problem z spritami w Photoshop'ie. Pią Sty 25, 2013 10:12 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Dzieje się tak, ponieważ próbujesz kilka razy zaznaczyć coś, wtedy photoshop automatycznie zaznacza część tego, czego nie chce zaznaczyć (jest to niewidoczne).
Polecam zrobić nowy plik o takich samych rozmiarach, wyciąć ze sprite sheeta postać, wkleić do nowego pliku(o rozmiarach wyciętego sprite'a), usunąć tło
(polecam: http://scr.hu/1uf/vinxz, jeżeli masz zaznaczoną cześć sprita, usuwasz to narzędziem z minusem - jeżeli już usunęło, bo nie było innego wyjścia, musisz to dorysować), wkleić 'wyciętego' sprita do sheeta.

6Problem z spritami w Photoshop'ie. Empty Re: Problem z spritami w Photoshop'ie. Pią Sty 25, 2013 10:56 am

Megow

Megow
Earthling
Earthling
OK.Dzięki :81:

7Problem z spritami w Photoshop'ie. Empty Re: Problem z spritami w Photoshop'ie. Nie Kwi 21, 2013 7:17 pm

Jinx

avatar
Earthling
Earthling
Jest prostszy sposób. Odznacz opcję "wygładzanie" http://scr.hu/0xmh/ccln5



Zablokowany.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.