Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sōzō-ryoku Empty Sōzō-ryoku Czw Sty 24, 2013 4:41 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Postanowiłem zrezygnować z jednoodcinkowego i zrobić coś dłuższego. Nie wiem, może kilka odcinków, jak się spodoba to więcej. Nie wiem jak z fabułą do końca będzie, czy spontan, czy obmyślę najpierw jakąś - specjalnie w trailerze dałem zwykły urywek walki. Jeśli ktoś chce może się zgłosić w naborze ''TU''.
Nie wiem, czy będzie jeden, może zrobię więcej Trailerów, jak się osoby pozgłaszają, żeby przynajmniej kilka pokazać 4

1. Trailer
2. Opening



Ostatnio zmieniony przez Maximus dnia Czw Lut 07, 2013 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Pią Sty 25, 2013 8:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, nie spodziewałem się czegoś takiego. Naprawdę dobrze wykorzystałeś potencjał tych „sticków”. Dodatkowo, smaczku całości dodają świetnie zastosowane efekty. Muzyka oraz podkład dźwiękowy trzymają jak zwykle poziom. Szkoda, że krajobraz jest taki pusty, ale mam nadzieję, że ulegnie to zmianie w kolejnych częściach animacji. Do czego mógłbym się przyczepić? A czy naprawdę jest coś, do czego można byłoby mieć jakieś zastrzeżenia?

Liczę na naprawdę ciekawe dzieło Twojego autorstwa – nie porzuć tego, bowiem „seria” ma potencjał 4

KP: 1
/Feli

3Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Sob Lut 02, 2013 9:35 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za komentarz :)
Mam już fabułę do animacji i w pierwszej 'sadze' pojawi się Gidayu. Tak to będą wydarzenia z forumowego pbf'a, tylko że rolę bohaterów będą odgrywać Ci, którzy zgłoszą się do naboru oczywiście. Pierwsze odcinki/odcinek może nie będą miały/miał nic wspólnego z Gidayu, bo musi być jakiś wstęp... Potrzebny jest też opening i nad nim muszę najpierw popracować, ale do tego potrzebni są raczej wszyscy bohaterowie, dlatego zapraszam do naboru, nie trzeba własnego sprita, więc długo to wam nie zajmie 4

''Chcesz do naboru? Kliknij tutaj :)''

4Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Pon Lut 04, 2013 9:36 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Trailer trzeba będzie zrobić nowy, bo nie przedstawia do końca tego jak będzie robione Sōzō-ryoku. Postaram się je robić tak, jak widać na openingu. Oczywiście to tylko test, opening będzie trwał dłużej, myślę, że z ponad minutę 4

opening test

Co myślicie? :)

5Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Pon Lut 04, 2013 9:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Wow, zapowiada się na prawdę ciekawie 4. Mimo, że jestem zwolennikiem animacji ze spritami to w tym przypadku rozumiem Twój wybór - brak jakichkolwiek aktualnych spritów. W każdym razie, mimo wszystko, produkcja ma potencjał. Minusem są chyba jedynie mapki, które wydają się być ubogie. Poza tym ekstra. Trzymaj tak dalej, a ja będę czekał z niecierpliwością 2.

/1KP
/@Yoh

6Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Pon Lut 04, 2013 9:52 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jak na początek całkiem ciekawie. Ciekawe czemu mam wrażenie, że mogłeś mieć w myślach opening z DBZ Budokai 3, gdy to tworzyłeś...
Nie no, czysty przypadek. Wcale niepodobne. ale czy ja mówię, że to źle?

Trailer trzeba będzie zrobić nowy, bo nie przedstawia do końca tego jak będzie robione Sōzō-ryoku.
To brzmi trochę jak "Does not represent actual gameplay".

7Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Pon Lut 04, 2013 10:06 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Tak, miałem w myślach właśnie ten opening, chciałem mieć jakiś wstęp, a nie wiedziałem jak zacząć :D Fajne są openingi z gier, czemu by się nie wzorować? :)

To brzmi trochę jak "Does not represent actual gameplay".
A no brzmi 9



Minusem są chyba jedynie mapki, które wydają się być ubogie.
No są minusem, ale do mapek muszę się wprawić/podnieść skilla, jestem w tym 'zielony' jeszcze 9

8Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Wto Lut 05, 2013 6:55 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Hmm... Raczej dłuuugo będę robił reszte, czemu? Boooo... Mapki to jest kaszmar! Jest bardzo ciężko robić taką animację, pożera bardzo dużo czasu, a do tego nie wygląda tak jak chcę do końca. No zobaczymy, zobaczymy... Będę próbował, zobaczymy co z tego wyjdzie 4

9Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Czw Lut 07, 2013 9:44 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No i zrobiłem, chociaż nie wiem czy do końca, bo nie wszystkie postacie pokazałem... Nie wiem czemu ale nie podoba mi się to po prostu... Sprite videos już dużo bardziej mi się podobało, te które robiłem. Ech... Nie wiem co z tym zrobić 10



opening

10Sōzō-ryoku Empty Re: Sōzō-ryoku Wto Lut 26, 2013 7:32 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Z animacją nie wypaliło, to może z komiksem się uda, zapraszam:

http://www.anrevosprites.net/t4172-sozo-ryoku

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Sōzō-ryoku
» Sōzō-ryoku

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.