Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1PRZEJAŚNIA SIĘ Empty PRZEJAŚNIA SIĘ Wto Mar 05, 2013 9:01 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pamiętacie ten temat?

Jasne, że nie, kogo by obchodziły moje tematy.

I znów, od czwartku do niedzieli (ale tym razem 7/3-10/3) etap centralny astronomicznej. Tak, już zrobiłem finalistę w zeszłym roku, ale mamy za to w szkole zwolnienia z obecności na lekcjach, ponadto goście z astronomicznej zwracają koszty dojazdu i zakwaterowania, no i znowu będziemy zamawiać pizzę o północy.

PBF? Moje postaci i tak są prawie że na samym końcu, plus nie wydaje mi się, żeby nawet ta walka teraz się skończyła w cztery dni.

Forum? Dacie sobie świetnie radę beze mnie, bo nie jestem wam do niczego potrzebny. Szczególnie, że gdy rozmawiam z pewną osobą na c-boxie, ta wychodzi, bo wyszedł ktoś zupełnie inny. Jeszcze inny człowiek przez trzy dni nie może się przemóc, żeby odpowiedzieć na pw. Jeszcze bardziej inny przychodzi po długiej nieobecności mówiąc, że zatęsknił za ARS, które mu się najbardziej ze mną kojarzy (kiedyś istniało podobno coś takiego, jak Synapsa. Ale co ja tam wiem), po czym po zamienieniu dwóch słów przestaje mieć mi absolutnie cokolwiek do powiedzenia.

Czy będzie mi się chciało wpadać na forum?...

A skąd, będziemy grać w Ktulu cały czas. Nie mam po co się wami przejmować.

Piszę to tu tylko po to, żebyście się mnie w tym czasie nie spodziewali, jeśli w ogóle mielibyście.

A ty może odpowiesz krótkim pw do poniedziałku.

2PRZEJAŚNIA SIĘ Empty Re: PRZEJAŚNIA SIĘ Wto Mar 05, 2013 9:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[...]no i znowu będziemy zamawiać pizzę o północy.
My? A właściwie liczba mnoga... Pisze to osoba, która zawsze twierdzi, że siedzi sama,niezauważona na ławce w szkole? To na wycieczkach i konkursach stajesz się już widzialny? Dobra moc. Nie, a tak serio to...
Powodzenia. Ja z Maxiem na pewno będziemy tęsknić.

3PRZEJAŚNIA SIĘ Empty Re: PRZEJAŚNIA SIĘ Wto Mar 05, 2013 9:25 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Gudlak, man. O ile będziesz mógł, baw się dobrze.

A tak trochę z innej beczki. Ostatnio przypomniało mi się, jak wspominałeś na cboxie o grze w koniokao (o ile dobrze pamiętam, tak to się nazywa, nie wnikam dlaczego xd). No, idea tak mi się spodobała, że na ostatniej posiadówie ze znajomymi postanowiliśmy spróbować. Powiem szczerze, że po paru zwycięstwach i durnych zasadach zrobiło się całkiem przezajebiście xd. Chociaż do pewnej chwili... Bo dziwnie zaczęło się robić po pewnym czasie (0,7), gdy musiałeś robić pompki, bo osoba przed Tobą rzuciła czwórkę wino...

Wracając do tematu, see you soon!

4PRZEJAŚNIA SIĘ Empty Re: PRZEJAŚNIA SIĘ Wto Mar 05, 2013 9:45 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
My? A właściwie liczba mnoga... Pisze to osoba, która zawsze twierdzi, że siedzi sama,niezauważona na ławce w szkole? To na wycieczkach i konkursach stajesz się już widzialny? Dobra moc
Tylko na konkursach, właściwie tylko na astronomicznej, a dokładniej tylko na jej finale. Tak działa właśnie gra w Ktulu. Ewentualnie w koniokao, w szkole. Tak to pozostaje mi muzyka i Patapon 3.
No i się koszty rozkładają na te kilka pizz.
A tak trochę z innej beczki. Ostatnio przypomniało mi się, jak wspominałeś na cboxie o grze w koniokao (o ile dobrze pamiętam, tak to się nazywa, nie wnikam dlaczego xd). No, idea tak mi się spodobała, że na ostatniej posiadówie ze znajomymi postanowiliśmy spróbować. Powiem szczerze, że po paru zwycięstwach i durnych zasadach zrobiło się całkiem przezajebiście xd. Chociaż do pewnej chwili... Bo dziwnie zaczęło się robić po pewnym czasie (0,7), gdy musiałeś robić pompki, bo osoba przed Tobą rzuciła czwórkę wino...
Z cyklu najciekawszych ostatnio wymyślonych zasad:
- nie można patrzeć w karty, można jedynie na samym początku, żeby je sobie jakoś ułożyć. Jeśli rzucisz jakąś kartę, możesz podejrzeć jedną inną (swoją). Jeśli weźmiesz kartę i nie będzie pasować, ssiesz. Ssaną kartę możesz zobaczyć.
- ten, kto rzuci siódemkę może przemieszać komuś karty.
- ten, kto rzuci (coś tam) inicjuje zamienianie się kartami. Oczywiście wszyscy wtedy mieszają swoje karty. Nie przez zasadę. Przez czyste because fuck you, that's why.

A nazywa się to przez to, że sprowadził to do nas kolega, który sam sprawił, że nazywany jest Koniem. Stąd jedna sekunda mojego myślenia i jest nazwa - koniokao.


Za Aslana.

5PRZEJAŚNIA SIĘ Empty Re: PRZEJAŚNIA SIĘ Wto Mar 05, 2013 11:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Idź wypuścić płyny w jakąś przedstawicielkę płci pięknej, a ja być może zbiorę się w tym czasie do odpowiedzi na to cholerne PW. Serio, karta otwarta jest cały czas, ale jakoś niespecjalnie chce mi się pisać wiadomość, która... sam wiesz dlaczego nie lubię pisać prywatnych wiadomości xd

6PRZEJAŚNIA SIĘ Empty Re: PRZEJAŚNIA SIĘ Sro Mar 06, 2013 5:23 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czy ja coś mówiłem konkretnie o tobie? Ale skoro chcesz wyjawić, że o ciebie chodziło, proszę bardzo.
przedstawicielkę płci pięknej
Jestem pewien, że będzie ich może nawet 404. Get it?
sam wiesz dlaczego nie lubię pisać prywatnych wiadomości
Then pojawiaj się częściej np. na c-boxie.

7PRZEJAŚNIA SIĘ Empty Re: PRZEJAŚNIA SIĘ Nie Mar 10, 2013 7:50 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, ja wróciłem, a Yoh jeszcze nie napisał mi tego pw.

Myślę, że wiecie, że maturzyści mają cztery miesiące wakacji, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień.
Tak btw, Olimpiada Astronomiczna działa tak, że pięć najwyższych miejsc potem reprezentuje Polskę na Międzynarodowej Olimpiadzie z Astronomii i Astrofizyki. Odbywa się ona na przełomie lipca i sierpnia.

I wiecie co? Wygląda na to, że będę miał przykrócone wakacje.
Oznacza to dokładnie to, co myślicie.

Z ważniejszych rzeczy, Yoszu, były tylko dwie dziewczyny na 19 uczestników. Z racji tego, że brakowało jednego konkretnego gościa, nie udało się jednak jakoś zintegrować w tym roku całej gromady.

I PISZ WRESZCIE TO CHOLERNE PW.

8PRZEJAŚNIA SIĘ Empty Re: PRZEJAŚNIA SIĘ Nie Mar 10, 2013 8:04 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Woaaaaaaah, Viego! Jest zajebisty plan!
Masz skopać ruskich jak będziesz brał udział w Międzynarodowej!

W każdym razie gratuluję, jaram się razem z Tobą. No chyba, że Ty się nie jarasz, to jaram się sam.
Z czego słowo "jarać" nie jest tu użyte przypadkowo.
Good luck!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.