Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Muda-da! Empty Muda-da! on Sob Mar 09, 2013 8:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo!
Co za dużo to nie zdrowo, prawda? Ostatnimi czasy skupiałem swoją uwagę wokół formowego PBFa oraz rozwoju Wiki, na której znajdziecie informacje na temat całego świata gry. Pora na garstkę nowości związanych bezpośrednio z Anime Revolution Sprites… i nie tylko.

Przede wszystkim, chciałbym poruszyć dwie bardzo ważne kwestie. Pierwszą z nich są paczki oraz niemożność ich pobrania – prawdopodobnie zostały usunięte z hostingu na który postanowiliśmy je wrzucić. Nie uchroniliśmy się nawet przed czymś takim, trudno. W najbliższym czasie postaram się zaktualizować odnośniki do wszystkich paczek. Druga sprawa to działy w których udostępniliśmy Wam sprity – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim planem, nie będzie już linków prowadzących do galerii z danymi spritami. Pliki nie będą również umieszczone w żadnym serwisie zajmującym się udostępnianiem obrazów w sieci. Chodzi bowiem o to, że dla każdej postaci chciałbym stworzyć oddzielną paczuszkę – to samo dotyczy teł, efektów, bohaterów lub bohaterek innych anime i tym podobnych.

Druga, nieco mniej istotna kwestia to sprawa „Draw Awards”. Pominę na chwilę obecną frekwencję we wszystkich konkursach jakie organizujemy. Zauważyłem nagły wzrost zainteresowania rysunkami tradycyjnymi czy „digitalami” i zorganizowałem kolejny „DADS”. Nie, nie zamierzam w tym momencie kończyć tego tematu. Mianowicie, otrzymałem na chwilę obecną jedną pracę, wykonaną techniką… „digital”. Postanowiłem ową pracę… zakwalifikować do konkursu ze względu na fakt, że trzyma się tematyki. Została wykonana na komputerze, zamiast kartki papieru? Co z tego, kiedy wymagała równie dużej ilości czasu co tradycyjny rysunek. Nie dyskutowałem na ten temat z resztą administratorów, jednakże pomyślałem sobie, że warto będzie coś sprawdzić. Oczywiście, pojawią się stwierdzenia – „Ale digital wygląda lepiej niż zwykły rysunek, który zeskanujemy/zrobimy zdjęcie!” lub „Na komputerze mamy większe możliwości, niż na kartce papieru!” – przypominam więc, że w konkursach oceniamy nie tylko wykonanie oraz finałowy efekt, ale również odpowiednie proporcje i rozmieszczenie cieni. Jeżeli pomysł nie przyjmie się tak jak na chwilę obecną zakładam, zrezygnujemy z niego – ot co.

Najmniej istotną zmianą jest aktualizacja linka z ikonką działu PBFa oraz Rysunkami – jeżeli chodzi o mnie to byłoby na tyle.Muda-da! Swfo1d Muda-da! Ateam11 Muda-da! Fteam10

Muda-da! Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.