Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] By Xartes Empty [O-S-W] By Xartes Wto Kwi 02, 2013 8:56 pm

xartes

avatar
Earthling
Earthling
Bedzie to cos strasznego ale od czegos trzeba zaczac ;d

[O-S-W] By Xartes Lolsgj



Credit for:SmokuXD (BASE)

Wlosy troche przypominaja pokemona Umbreon'a ale coz ;S
Licze na wasza krytyke i oceny co mozna tu poprawic itp.

Poprawiłem ci linka. Ty no, Umbreon.

2[O-S-W] By Xartes Empty Re: [O-S-W] By Xartes Wto Kwi 02, 2013 9:14 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie wyświetla mi obrazka :/

Już tak. Nie ma za co.

3[O-S-W] By Xartes Empty Re: [O-S-W] By Xartes Sob Kwi 06, 2013 9:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Umbreon?...
[O-S-W] By Xartes No_kur10
Przede wszystkim, nie cienuj „pillowingiem”; uzyskane efekty są naprawdę słabe, jeżeli nie potrafisz odpowiednio wykorzystywać owego sposobu. Cieniując włosy, staraj się uwidocznić każdy kosmyk; proporcje zachowane, choć miejscami trochę kwadratowo to wygląda. Postać jest nieco przyjemniejsza dla oka oceniającego twoją pracę. Zbędne cieniowanie złotych końcówek. Strój wykonany słabo, bez konkretnego pomysłu na bohatera. Nie przeciągaj średniego odcienia wzdłóż ciemnego, kiedy już zabierasz się za cienie danej postaci. W przypadku spodni, nieznacznie rozjaśnij średni odcień – jest zbyt ciemny i niekoniecznie ciekawie prezentuje się z trzecią barwą, jaką wykorzystałeś. Poniżej masz przykład nieco ciekawszego cieniowania włosów przeze mnie.
[O-S-W] By Xartes 115


KP: 3
/Feli

4[O-S-W] By Xartes Empty Re: [O-S-W] By Xartes Pon Kwi 22, 2013 5:47 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
- Włosy są pocieniowane z zewnątrz od najciemniejszego do wewnątrz do jaśniejszych barw. Polecam cieniowanie takie jak przedstawił to Yoh na zamieszczonej ilustracji.
- Postać jest wszędzie cieniowana tak samo. Polecam jak najbardziej cieniowanie w stylu tam gdzie powinno być zagięcie najciemniejszy kolor bądź czarny.
- Złote końcówki wyglądają niedojrze, że brzydko to jeszcze nierealnie, ponieważ nie wiadomo co to jest oraz wygląda jakby ten człowiek miał dopinane złoto do włosów. Pozatym te końcówki w ogóle nie są pocieniowane.
- Spodnie są pocieniowane są tą samą taktyką co pozostałe. Polecam robić tak jak powiedziałem poprzednio oraz na prawej nogawce zrobić ciemniejsze barwy, a na lewej jaśniejsze tzn. na lewym użyj 2 barw jaśniejszych, a na prawym ciemniejszych.
- Postać zrobiona bez pomysłu.


+ Postać z daleka jest przyjemna dla oka.

Mam nadzieję, że weźmiesz moje porady głęboko do serca i naprawisz wyrządzone szkody.
Pozdrawiam, Qulob!

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.