Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Admini: Użytkownicy, pomożecie? Empty Admini: Użytkownicy, pomożecie? Sob Kwi 06, 2013 1:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo! Ostatnimi czasy dość często zdarza mi się pisać niusy. Cóż poradzić?... Jeżeli pojawia się okazja, to grzechem byłoby nie skorzystać!

Wszystkiego najlepszego, Toriyama-sensei! Akira Toriyama, twórca serii „Dragon Ball” bez której LSW nie miałoby okazji zaistnieć, obchodził wczoraj swoje 58 urodziny. Dwustu lat życia oraz jak najmniejszej ilości natrętnych fanów! Jeżeli chcecie, możecie napisać życzenia w komentarzu pod newsem.

Wszystkie paczki z serii „ARS Pack” zostały kilkadziesiąt minut temu zaktualizowane – aktualnie wszystkie znajdują się na serwerze sendspace.pl. Klikając na obrazek po prawej stronie, zostaniecie przeniesieni do tematu z paczkami.
Zapraszamy do pobierania!

Od dzisiaj macie możliwość wpłacenia dotacji na rzecz Anime Revolution Sprites! Nie, nie chcemy waszych pieniędzy. Możecie pomóc nam w zupełnie inny sposób, nie ruszając się nawet z krzesła. Tak, właśnie – chodzi o SMSy! Oczywiście dotacja jest dobrowolna. Jeżeli macie ochotę wspomóc forum, możecie to jak najbardziej uczynić właśnie od teraz.
Po co wam to?
Forum istnieje dla użytkowników i przez użytkowników jest tworzone. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, administracja sama opłaca płatną domenę oraz wykupuje brak reklam dla zarejestrowanych użytkowników. Mimo to, wierzymy, że znajdą się jacyś chętni, którzy zdecydują się raz na jakiś czas wesprzeć ARS.
Co mam zrobić?
Jeżeli już się zdecydujesz – bo to najważniejszy krok…
Wyślij SMS o treści PASS na numer 7555. Koszt wysłania takiej wiadomości to 6,15zł razem z VAT – użytkownikom, którzy zdecydują się nas wesprzeć, zostanie przysłany odpowiedni kod. Ten wysyłacie natomiast poprzez prywatną wiadomość do jednego z trzech administratorów – Feliego, Viega lub Yoha.
Jeszcze dzisiaj stworzę na portalu artykuł w którym wszystko dokładniej opiszę.

To byłoby na tyle.

2Admini: Użytkownicy, pomożecie? Empty Re: Admini: Użytkownicy, pomożecie? Sob Kwi 06, 2013 1:58 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No cóż, najlepszego Akirze.

Jeżeli natomiast chodzi o dotacje... Spory koszt jednego smsa, co na pierwszy rzut oka zniechęca. Mi czasem zostaje trochę kasy na koncie, więc jeśli nadarzy się taka okazja - wspomogę.
Ciekaw jestem tylko ilu userów podejdzie do tego w co najmniej taki sposób, jak ja 9.

3Admini: Użytkownicy, pomożecie? Empty Re: Admini: Użytkownicy, pomożecie? Sob Kwi 06, 2013 2:08 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jeżeli zachodzi taka potrzeba, administracja sama opłaca płatną domenę oraz wykupuje brak reklam dla zarejestrowanych użytkowników.
A zaszła już dwukrotnie. Zrzuciliśmy się dwa razy na domenę, za drugim razem dodatkowo na usunięcie reklam dla zarejestrowanych oraz na pewną dodatkową rzecz, którą zobaczymy, czy wykorzystamy w jakiś ciekawy sposób. Na razie wciąż to testujemy.
Ciekawe, ilu userów zdaje sobie z tego sprawę.

Btw, Toriyama przecież jest nieśmiertelny.

4Admini: Użytkownicy, pomożecie? Empty Re: Admini: Użytkownicy, pomożecie? Sob Kwi 06, 2013 2:55 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Mam to samo co Woogy... Często na moim koncie zostaje parę nie potrzebnych drobniaków więc jeśli nie zapomnę również wspomogę ARS :D!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.