Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Bumber i jego problemy na chatboxie... Empty Bumber i jego problemy na chatboxie... Nie Maj 05, 2013 4:17 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Zacznę od tego, że od jakiegoś czasu Bumber ma do mnie jakiś problem na chatboxie i cały czas rzuca mięsem. Niestety, ale dzisiaj już mu tego nie daruje. Spokojnie siedziałem na chatboxie i pisałem z ludźmi kiedy Bumber nagle zaczął do mnie pisać takie rzeczy jak na screenie.
Bumber i jego problemy na chatboxie... Beztytuubjz
Nawet nie miałem zamiaru odpowiadać na jego wyzwiska. Co mnie dziwi to to, że Viego nie miał zamiaru zaregować na wyzwiska Bumbera i potem jeszcze powiedział, że to głównie była moja wina...
Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Hmmm... Problem to najwyraźniej Ty masz. Masz jakąś manie, że myślisz, że każdy pisze o Tobie? Skąd masz stuprocentową pewność, że te słowa były akurat o Tobie? Hmm... Nie masz. Może po prostu zdenerwował mnie kolega, któremu trzeba tłumaczyć wiele razy pewną rzecz, a i tak będzie miał problemy z zapamiętaniem tego i chciałem najzwyczajniej w świecie odreagować. To tyle na ten temat, do widzenia.

@DOWN
Niestety... to nie żart. Wierzyć mi nie musisz, lecz od wejścia na CB nie odezwałem się do ciebie, póki mnie nie sprowokowałeś do tego, abym napisał. Masz problem, na tym screen'ie nie widać, aby to było w jakikolwiek sposób kierowane w twą stronę. Tylko ty tak sobie ubzdurałeś.



Ostatnio zmieniony przez Bumber dnia Nie Maj 05, 2013 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
@up
Żartujesz sobie? Każdy może tak powiedzieć... Przecież to jest tak widoczne, że nawet nie trzeba tłumaczyć po czym tak wywnioskowałem...

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Może po prostu zdenerwował mnie kolega, któremu trzeba tłumaczyć wiele razy pewną rzecz, a i tak będzie miał problemy z zapamiętaniem tego i chciałem najzwyczajniej w świecie odreagować.
Bumber i jego problemy na chatboxie... Haruhi_objection
Wypowiedź z 18:02:11 jasno daje mi do zrozumienia, że chodzi o Quloba.

Yare, yare... W końcu ktoś odświeżył ten dział, co?
Rozumiem, że Qulob często zachowuje się jak idiota. Nie jestem bezpośrednim świadkiem owych zachowań, ale po przeglądnięciu archiwum chat-boxa, taka myśl sama się nasuwa. Dodatkowy minus za multikonto, znane jako "Sebek".
W tym przypadku widać jednak ewidentnie próbę obrażenia drugiego użytkownika, co powinno zostać ukarane - niezależnie od tego czy obraza dotyczy największego kretyna, spamera/trolla czy też jakiegoś zupełnie innego indywiduum.

Jeżeli nie masz nic lepszego na swoją obronę, Bumber - otrzymasz upomnienie słowne. Kolejne tego typu zagrywki będą po prostu traktowane czasowym banem na chat-boxie, zaś w ostateczności ostrzeżeniem na forum.
Więc?

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Więc, chyba nie pozostało mi nic innego jak ustąpić, nieprawdaż? Przyjmuję z pokorą twą wiadomość i obiecuję poprawę. Już nigdy więcej nie odezwę się do tego osobnika.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.