Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Gify by Razer Empty Gify by Razer Pon Lip 22, 2013 10:33 am

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No cóż jestem dosyć nowy na ARS jednak już trochę siedzę w tym środowisku. Nie mam może jeszcze dobrego "skilla" przez którego mówi się wow, ale chce pokazać moje prace i oczywiście dowiedzieć się jakie błędy nadal popełniam.

http://kinderk36pl.deviantart.com/art/Razer-Aura-386845054
Animacja stworzona w programie PhotoScape
Credits:
Jataman- udostępnione aury z której skorzystałem
Luka- Base Sheet na którego użycie dostałem pozwolenie od samego autora

OC Razer- postać stworzona przeze mnie

Bardzo proszę o uwagi co można poprawić i co dobrze wyszło.

2Gify by Razer Empty Re: Gify by Razer Pon Lip 22, 2013 11:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, cześć!
Przede wszystkim, zacznij od czegoś prostego – jeżeli chcesz tworzyć tego typu animacje, dobrze byłoby gdybyś znał chociażby podstawy, jakimi powinny się rządzić. Wszystko jest opisane w poradnikach dostępnych na forum – w odpowiednim dziale, oczywiście.

Jeżeli chodzi natomiast o twoją pracę, to nie ma się czym zachwycać.
Pierwsze pięć klatek zostało wykonanych dobrze, natomiast przy szóstej spieprzyłeś sprawę – następuje tam bowiem nagły przeskok aury. Umieściłeś ją zdecydowanie za nisko, w efekcie czego nie współpracuje z pozostałymi klatkami w taki sposób, w jaki powinna.
Poza tym, brak większych zastrzeżeń. Ciężko jest skomentować animację, która powstała zaledwie z sześciu klatek – reszta to bowiem powtórzenie sekwencji mającej miejsce we wspomnianej, pierwszej szóstce.
KP: 2
/Feli

3Gify by Razer Empty Re: Gify by Razer Pon Lip 22, 2013 11:40 am

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
rozumiem wezmę to pod uwagę następnym razem. Dobrze wiedzieć bo samemu robiąc ciężko wypatrzyć błędy

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.