Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1AnRevoSprites - DB Online Empty AnRevoSprites - DB Online Nie Sie 25, 2013 5:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
AnRevoSprites - DB Online Emblem10
AnRevoSprites
Dragon Ball Online to tytuł, który większość z Was powinna chociażby kojarzyć. Ostatnio spędzam dość sporo czasu w świecie gry - nie ukrywam, że w tym przypadku chodzi głównie o tzw. "tokeny", które są przyznawane na konto za bycie zalogowanym - nikt nie zabrania siedzenia całego dnia w jednym miejscu, korzystając ze wspaniałych dobrodziejstw internetu ;)

W każdym bądź razie, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych użytkowników do wspólnej gry - planuję od dłuższego czasu stworzyć gildię w której nie będzie tak naprawdę liczył się poziom, a dobra zabawa. Co mogę zaproponować na początek?
• wspólne wyprawy na UD, TMQ, bądź przy wyższych poziomach na CC Dungeon ;
• pomoc w kwestii "buildu", bądź ekwipunku dla postaci ;
• ciekawe eventy wewnątrz-gildyjne ;
• miła atmosfera, wśród "samych swoich" :3

Potrzeba jedynie ludzi.
Zapraszam!

2AnRevoSprites - DB Online Empty Re: AnRevoSprites - DB Online Sro Sie 28, 2013 7:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@double

Aktualizacja tematu - nieco "rozszerzyłem" poprzednią wiadomość ;)

Jeżeli znajdą się przynajmniej cztery osoby chętne do wspólnej gry, to piszcie.
AnRevoSprites - DB Online Chars10

W DBO jestem dostępny pod nickami:
• YohARS
• SilviaARS

3AnRevoSprites - DB Online Empty Re: AnRevoSprites - DB Online Sro Sie 28, 2013 9:54 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ja jestem chętny. Jak już do Ciebie na gg pisałem XD Ale po prostu ostatnio miałem w uj na głowie ;d
Dziś to ściągnę i możemy pograć ;)

4AnRevoSprites - DB Online Empty Re: AnRevoSprites - DB Online Sro Sie 28, 2013 11:33 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Z rok w to nie grałem, ale wiadomo - samemu szybciej się znudzi. Jakby co dajcie mi znać na Skype albo czacie forum, kiedy planujecie wspólną zabawę i mogę grać ;) Nick: Rayem. To chyba akurat oczywiste.

5AnRevoSprites - DB Online Empty Re: AnRevoSprites - DB Online Sro Wrz 04, 2013 11:41 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
słyszałem że jeszcze jakiś rok i gra znika szkoda

6AnRevoSprites - DB Online Empty Re: AnRevoSprites - DB Online Sro Wrz 04, 2013 12:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
słyszałem że jeszcze jakiś rok i gra znika szkoda
Czekałem na to, aż ktoś poruszy tą kwestię Awesome Face

Po pierwsze, zamknięto jedynie serwer KR - koszty jego utrzymania były prawdopodobnie zbyt wysokie, a on sam nie przynosił odpowiednich dochodów, za które można byłoby owy serwer utrzymać - nie wspomnę już o niezbędnych aktualizacjach. I akurat to nie powinno nikogo dziwić - owa wersja gry była dostępna tylko dla Koreańców i jedynie nieliczni gracze z zagranicy mogli grać na "nielegalnych kontach" - sam kraj jest natomiast dość wymagający w kwestii gier.
Po drugie, jestem niezwykle ciekawy, gdzie słyszałeś taką informację. W sieci nie ma dostępnych żadnych oficjalnych informacji na ten temat, natomiast wszystkie stwierdzenia dotyczące zamknięcia serwerów TW/HK opierają się jedynie na przypuszczeniach graczy, którzy obserwowali upadek serwera KR.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.