Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Adminyfikacja. Znaczy się modyfikacja. Empty Adminyfikacja. Znaczy się modyfikacja. on Czw Sie 29, 2013 1:05 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ponieważ userzy już nic nie podają nowych sugestii, zaczęliśmy zbierać to, co mamy do zrobienia.

Na chwilę obecną wprowadziliśmy pewne drobne modyfikacje odnośnie profilu. Pewnie są widoczne, ale dla pewności:
- troszkę ufajnione podpisy do pól Nagrody, Projekty i Odznaczenia.
- logo akcji Oceniam Kreatywnie w profilu.

Po co to drugie? Bo tam zajmuje mniej miejsca, jest równie widoczne, więc spełnia swoje zadanie, a co najważniejsze, macie więcej miejsca w podpisie na co tam sobie chcecie.
Domyślnie zostało ustawione, by zaznaczyć udział w akcji każdemu userowi. Z prostej przyczyny - takich jest więcej. Jeśli nie chcecie zbierać kp, możecie po prostu wyłączyć obrazek w profilu. O ile Yoh tego nie ustawił na "modyfikowane tylko przez adminów/modów", o tym nam powiecie, jeśli to ma miejsce.

Co jest teraz w toku produkcji?
Drobne zmiany odnośnie samej akcji Oceniam Kreatywnie oraz bardzo solidne odnośnie smoczych kul. Dlatego właśnie dział Dragon Balls jest chwilowo widoczny tylko dla adminów.

Co jeszcze?
Za około dwa miesiące wygaśnie nam domena. Jeśli ktoś chce wspomóc jej byt, ten całkowicie przez wszystkich zignorowany temat Yoha jest miejscem, w które powinniście się udać.

W przeciwnym razie po prostu zrobimy to sami i będziemy mieli pewność, że nie powinniśmy liczyć na nikogo spośród tej szerokiej rzeszy userów. Wielu z was i tak pewnie nie zauważyło tego, że już raz GTW się złożyło na przedłużenie domeny.
Btw, mamy 5 wolnych skrzynek mailowych i 10 redirectów (jak ktoś nie ogarnia, to znaczy, że jeden adres jest przekierowaniem na inny, a nie osobną skrzynką) na naszym forum. Jeśli ktoś by się w to włączył, nie wykluczam przekazania skrzynki lub redirecta. Nie przychodzi na nią spam, potwierdzone przez Instytut Matematyki i Dziecka.Adminyfikacja. Znaczy się modyfikacja. 21br5af

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.