Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ahoj Empty Ahoj on Sro Lis 06, 2013 12:00 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Stara łajba Armageddon tonie!

...no co, czy kiedykolwiek widzieliście tu jakieś nawiązanie do Worms World Party?

Anyways, dwa ogłoszenia parafialne.

Zacznijmy od tego, co wspomnieliśmy, że ustalamy w poprzednim i poprzedniejszym newsie. Nieco przerobiliśmy poprzedni system smoczych kul, jest gotowy do odsłonięcia, aczkolwiek nie koło pierwszej w nocy, gdy jakoś i tak nie byłoby widowni do otwarcia. Pojawi się razem z drugą zmianą, a ta pojawi się najpewniej dzisiejszego dnia (w końcu jest po dwunastej), o ile nic nie pójdzie tragicznie. A jak dokładnie wygląda teraz system legendarnych smoczych jąder? Zobaczycie i przekonacie się sami. Nie martwcie się. Na pewno wypatrzycie wprowadzone zmiany.

Druga rzecz, najlepiej ją streści fragment PW Yoha do mnie:
Nie sądziłem, że zabawa niemalże od podstaw w CSS będzie taka fajna xD
Jeśli myślicie, że wiecie, co to oznacza, to najpewniej oznacza to dokładnie to, co myślicie, że wiecie, co to oznacza.

Ewentualnie może się okazać, że news jest nieaktualny, bo Yoh to wszystko teraz wprowadził, a ja się o tym nie dowiem, bo chociaż jest, to nie ma z nim kontaktu.
Zgadnijcie, dlaczego.

@Yoh
Teraz zaś krótkie streszczenie zmian ode mnie. Oddaliśmy do Waszej dyspozycji nowy design - mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Hej, to logiczne, że może zawierać błędy - zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. Tak niestety jest, kiedy CSS forum jest budowany niemalże od podstaw, nie zawierając najpotrzebniejszych skryptów. Nie będę opisywał zmian - są bowiem doskonale widoczne. Na dniach zacznę prace nad wyglądem profilu użytkownika, wyświetlanego przy napisanej wiadomości. Postaram się również nieco pobawić z ukryciem/usunięciem kilku zbędnych działów na forum, a żeby stało się ono bardziej przejrzyste dla użytkowników.Ahoj 21br5af

2Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 12:07 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Zobaczym co Joszaka tam wykmini. Ogólnie jeśli masa działów jest nieaktualna to na miejscu administracji bym je ukrył(sprawia to taki ogrom pustkowia).

3Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 1:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zobaczym co Joszaka tam wykmini. Ogólnie jeśli masa działów jest nieaktualna to na miejscu administracji bym je ukrył(sprawia to taki ogrom pustkowia).
Jakie działy proponujesz ukryć? Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, które z nich są od dłuższego czasu „opustoszałe”, ale jako administrator nie mam zielonego pojęcia o tym, czy użytkownicy chcieliby, a żebyśmy je ukryli.
Zgadnijcie, dlaczego.
AFK. AFK everywhere.

Co jest jednak ważniejsze... Nowy design! Oczywiście, zawiera on pewne błędy, które usiłuję naprawić - to normalne, kiedy tworzysz CSS niemalże od postaw, kiedy nie zawiera on najważniejszych skryptów. Do błędów, które wykryłem i spróbuję coś z nimi zrobić, zaliczam:
» Kto jest na forum - poza listą użytkowników, wyświetlana jest mapka Google, która po 3-5 sekundach znika z oczu użytkownika.
» Ikonki stanu tematów - są zbyt mocno przesunięte w lewo, przez co „wylatują za tabelkę”.
» Zbyt długie tabele wiadomości - zbyt dużo wolnej przestrzeni po wysłaniu wiadomości, pod napisanym przez użytkownika tekstem. Nie jest to z pewnością wina rozwiniętego profilu, nad którym również w wolnym czasie zamierzam popracować.Ahoj Swfo1d Ahoj Ateam11 Ahoj Fteam10

Ahoj Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 3:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
» Zbyt długie tabele wiadomości
Problem z wolną przestrzenią rozwiązany.

» Ikonki stanu tematów
Problem z przesunięciem ikonek w lewo rozwiązany.

» Kto jest na forum
Mapa Google została wyłączona.

Jeżeli odnajdziecie jakieś błędy, piszcie śmiało!
Pozwoliłem sobie zedytować posta, a także przyznać Zbirowi 30KP za bezpośredni, choć nieświadomy udział w tym projekcie - bez zgody na użycie revampów, design nie miałby prawa bytu ; )Ahoj Swfo1d Ahoj Ateam11 Ahoj Fteam10

Ahoj Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

5Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 9:52 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ja tu sobie wchodzę na ARS, a tu boom! Szczerze? Mega pozytywnie. Błędy błędami, się naprawi, walić je. Design totalnie inny, trzeba się do niego od nowa przyzwyczajać, ale jednocześnie nie budzi przez to jakiejś niechęci - jest schludny i miły dla oka. Co do logo - jego motyw podobny do vortexowego, mi się podoba. Można by jeszcze nad nim trochę popracować, ale myślę, że to w swoim czasie. Użycie revampów Zbira to naprawdę dobry pomysł.
W nagłówku fajny motyw z Evą i Rebou, tylko ja bym jeszcze zrobił coś z tym dalej (np. w poradnikach coś, że to oni pomagają stworzyć pierwszą postać gościa, gadają, tłumaczą, etc.). 
Ograniczenie działów jak najbardziej za - najlepiej w jak największym stopniu. Wg mnie takie uproszczenie zachęci potencjalnych nowych.

No tak, forum teraz wygląda naprawdę pro, szkoda tylko, że tak ciężko o nowych userów i zainteresowanie LSW, bo zdecydowanie na to zasługuje.

Pozdro!

@EDIT
Aaaa, jeszcze jedno. Moglibyście usunąć rangi specjalistów (przynajmniej większość), bo z nimi i tak się nic nie dzieje. A w razie potrzeby przecież można jakąś dodać znowu.

6Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 12:02 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Pozdro dla Joszaki, naprawdę fajny design. Logo schludne jak w przypadku DBVortex. Jebać błędy, na początku zawsze się pojawiają. Mam pytanie: da rade zmieścić Zbira zrevampowanego przeze mnie? Sam sb biedak nie umieścił, a trzeba jednak trzeba zauważyć, że jako użytkownik się wyróżnia, no i ma chyba największe zdolności graficzne w pikselach. Deviant of the day(Optimus Prime) co chyba, żadnemu z użytkowników ARS, czy nawet DBZV nie udało się.


Co do działów ukrytych(ukryć je można, przecież zawsze mogą wrócic)- chodzi mi tutaj o Drużyny i w pojedynkach o walki drużynowe - ostatnie posty pochodzą z 2k12.


@edit
Przydały by się nowe ikony działów niekoniecznie takie same jak dotychczas.

7Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 12:20 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pomysł z naszą parą reprezentantów jako prowadzących poradniki jest całkiem ciekawy i na pewno do rozpatrzenia. Opóźnić by go mogło jedynie szukanie czasu na przerobienie wszystkich tych na portalu (tych w dziale byśmy nie rozkręcali, nawet jakbyś to zasugerował).

Co do redukcji działów, to userzy musieliby się określić, które by jej podlegały.

Nie miałbym nic przeciwko pozbyciu się na jakiś czas (czyt. do następnego OŚK... do następnej ośki, o. Czemu wcześniej na to nie wpadłem) wszystkich specjalistów. Rozumiem przez to redukcję specjalistów do userów (i specadminów do adminów) oraz ewentualnie tymczasowe ukrycie ich na liście kolorków na dole.

Może oprócz Oparatora (albo jeszcze coś innego, czego jeszcze nie mamy) dla Zbira, bo pewnie wiele osób by to poparło. (a moje zdanie, ze revampy moich postaci mogłyby chociaż przypominać moje postacie, przecież się nie liczy w końcowym rozrachunku)

No proszę pisałem posta i pojawił się nowy.

Shine, jasne że będzie się dało go tam umieścić, ale to do naczelnego Afkologa, on ma projekt u siebie.

Skoro dajesz pierwsze propozycje działów do ukrycia, to już mamy co rozpatrzeć. I nie powiem, żebyś się tu mylił.

Przez ikonki działów rozumiesz te nowy post / nihil novi / zamknięte, tak?Ahoj 21br5af

8Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 1:42 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Przyznam, że miło zaskoczyła mnie ta zmiana designu forum. Fajnie, że teraz są tutaj takie nieco, ale zawsze trochę żywsze kolory. Nowe ikonki przy tematach to też całkiem fajny pomysł. Podobnie jak z motywem przewodników - Evy i Rebou. Czuję się tu teraz jak na zupełnie innej stronie ;) Odnośnie ukrycia kilku działów... W sumie to sam nie wiem, co o tym sądzić. Są takie, które są bardziej aktywne, inne mniej, niektóre okazjonalnie, a jeszcze inne prawie w cale, a jak już to sezonowo. Nie wiem. Nie wypowiem na razie w tej kwestii, najwyżej dam znać później edytując ten post lub pisząc nowy.
Rangi? Cóż, w sumie to czemu by nie zrobić małej czystki. Niektórzy, mający talent do jednego, teraz niekoniecznie go mają, a obecnie mogą wyróżniać się w czymś innym. Nie chcę nikogo urazić, broń Bo-... Nieważne. W sumie to rangi takie jak Spammerzy, czy Notowani są moim zdaniem zbędne. Natomiast Oparatorzy, Wiperzy, Spriterzy można by połączyć w jedną całość. Niby dotyczą innych innych form prac LSW, ale wciąż samego tworzenia pixelowych postaci.

9Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 1:45 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Ramka z konkursami, głosowaniami etc etc jest za długa, przynajmniej u mnie.
Ało: http://screenshotuploader.com/s/13113mejc

Druga sprawa, ustawić hiperłącze na logu kierujący na stronę główną.

Trzy, projekty w profilu nie działają poprawnie. (patrz: profil Woogy'ego)
^ działa

Trzecia (czwarta ?) sprawa, zrobić nowe ikonki działów.

10Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 2:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Forum wygląda naprawdę świetnie ,ta zmiana wyszła zdecydowanie na dobre. Kolorystyka mi odpowiada ,wszystko wygląda bardzo schludnie ... w zasadzie to już się przyzwyczaiłem :)
Usunięcie ,czy też ukrycie niektórych tematów to dobry pomysł moim zdaniem. To samo tyczy się rang OPARatorzy ,WIPerzy ,SPRITErzy - można by zrobić z nich jedną rangę i tyle.
A i chyba niepotrzebnie niezależnie od tego czy jesteśmy w dziale z tematami ,czy w konkretnym temacie ,mamy możliwość stworzenia nowego tematu. Wystarczy chyba zamieścić ten odnośnik w dziale ,z tematów można je pousuwać ,bo tylko mocą :P. Ot taka mała uwaga.


PS Brak podobieństwa Revampa z oryginałem ,to nie tylko Twój problem Vieszaku ... choć z drugiej strony kilka osób pisało ,że revamp idealnie Cię odzwierciedla :>


PS2 Jak to jest z pozwoleniem na wykorzystanie spritów Angry Boy'a ? Niepotrzebne Nam chyba nowe spiny ...

11Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 2:42 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
O zmianach pierwej dowiedziałem się z Devianta. Wchodzę z ciekawością licząc na naprawdę niewiele, a tu proszę. Ło żesz Kurczaczki marynowane! Jestem pod wrażeniem, za co szacunek panowie. Yoh jesteś wielki, gratsy. Przelotnie czytałem to co pisaliście. Nie będę pisał to co jest dobrze, a co źle tylko co mi się podoba a co nie xd Głównie dlatego, że sie nie znam a wyrażam jedynie swoje zdanie.

To co mi sie podoba:
- Zajebiste przejście obrazka w tło loga. Te "falki"
- Przywitanie od Rebou
Rebou napisał:Cześć, Mr.Bercikovsky!
Ta słodka, czerwonowłosa piękność to Eva.
Ja natomiast nazywam się Rebou i jestem jej partnerem.
Obydwoje będziemy Ci towarzyszyć podczas przygody ze spritami!
Rozgość się, zjedz ciasteczko i uważaj na głodnego Onixa!
teraz zauwazyłem, ze i Woogy o tymnapisał :<
- Cały design i górna tabelka

To co mi się nie podoba:
- Kolor tła w Czatboxie. Może to tylko ja, ale ten zielony podczas logowania strasznie źle na nim wygląda
- Zbyt duży odstęp pomiędzy członami nazwy w logu.
- Ikonka nowych postów w temacie. Czuje, że czasem przeoczę po prostu te dziabdziaczki na scouterze.

I teraz tak: Również jestem za usunięciem poniektórych rang.

Ps. Nie wiem czy tak ma być, czy coś zrobiłem i nie umiem tego naprawić. Ale mam na czacie swój nick zaznaczony na fioletowo, jakby był po prostu kliknietym odsyłaczem.
http://iv.pl/images/02018314354864759334.png

12Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 3:08 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Tak, chodzi mi o ikony dzialow jak i rowniez powiadomienia, mysle ze jezeli mamy logo z wlasnymi produkcjami to czemu mamy korzystac z postaci AB i innych? Ten Goku tez jest sredni, widzialem lepszych. Jesli chodzi o nowostki graficzne na naszym 4um to zglaszam sie na ochotnika.


Kolejne dzialy do dezaktywacji - cale forum "grafika - ogolem".

13Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 4:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Patrzcie, jak się wszystko ożywiło. Mi to odpowiada.

Rayem napisał:Rangi? Cóż, w sumie to czemu by nie zrobić małej czystki. Niektórzy, mający talent do jednego, teraz niekoniecznie go mają, a obecnie mogą wyróżniać się w czymś innym. Nie chcę nikogo urazić, broń Bo-... Nieważne. W sumie to rangi takie jak Spammerzy, czy Notowani są moim zdaniem zbędne. Natomiast Oparatorzy, Wiperzy, Spriterzy można by połączyć w jedną całość. Niby dotyczą innych innych form prac LSW, ale wciąż samego tworzenia pixelowych postaci.
Pomysł dobry.
Royalz napisał:Ramka z konkursami, głosowaniami etc etc jest za długa, przynajmniej u mnie.
Ało: http://screenshotuploader.com/s/13113mejc
To się da poprawić (w trakcie testowania layouta nawet parę razy tak się zdarzyło). Tak dla ścisłości, jaką masz rozdzielczość? Bo jak wszedłem z telefonu, to też taki rozjazd miałem, ale to akurat przez telefon.
Royalz napisał:Druga sprawa, ustawić hiperłącze na logu kierujący na stronę główną.
Wiesz, to by było do zrobienia, gdyby nie jedna ciekawostka: forum nie ma ustawionego logo xD
Yoh po prostu to jakoś wbił jako element layoutu zapewne. Ale niewątpliwie, nawet mimo że przycisk Indeks jest, homelink w logo być musi, toż to tradycja.
Royalz napisał:Trzecia (czwarta ?) sprawa, zrobić nowe ikonki działów.
Wspomniane, dopisane.
Zbir napisał:To samo tyczy się rang OPARatorzy ,WIPerzy ,SPRITErzy - można by zrobić z nich jedną rangę i tyle.
Patrz odpowiedź do Rayema.
Zbir napisał:A i chyba niepotrzebnie niezależnie od tego czy jesteśmy w dziale z tematami ,czy w konkretnym temacie ,mamy możliwość stworzenia nowego tematu.
Ciekawostka: tak było przez cały czas, to nie jest właściwość tego layouta.
Zbir napisał:PS Brak podobieństwa Revampa z oryginałem ,to nie tylko Twój problem Vieszaku ... choć z drugiej strony kilka osób pisało ,że revamp idealnie Cię odzwierciedla :>
Jestem ciekaw, kto tak uważa i w czym się objawia to idealne odzwierciedlenie. PW do mnie się da pisać, czekam na opinie.
Mr.Bercikovsky napisał:- Kolor tła w Czatboxie. Może to tylko ja, ale ten zielony podczas logowania strasznie źle na nim wygląda
Ciekawostka: już o tym napisałem dzisiaj Yohowi. To już dalej zależy od afczenia.
Mr.Bercikovsky napisał:- Zbyt duży odstęp pomiędzy członami nazwy w logu.
Nie wiem, co miałbym w tej kwestii powiedzieć.
Mr.Bercikovsky napisał:- Ikonka nowych postów w temacie. Czuje, że czasem przeoczę po prostu te dziabdziaczki na scouterze.
Ciekawostka: już o tym napisałem dzisiaj Yohowi. To już dalej zależy od afczenia.
Mr.Bercikovsky napisał:Ps. Nie wiem czy tak ma być, czy coś zrobiłem i nie umiem tego naprawić. Ale mam na czacie swój nick zaznaczony na fioletowo, jakby był po prostu kliknietym odsyłaczem.
http://iv.pl/images/02018314354864759334.png
[05:49:58 06/11/13] @ Yoh : Przydałoby się zmienić kolor nicków zwykłych użytkowników na biały, ale to już nie dzisiaj - trzeba iść do pracy, a nockę już nad forum zarwałem ._.
[05:50:23 06/11/13] @ Yoh : Także, każdemu kto zobaczy tą wiadomość, mówię: Będzie dobrze! xd
ncn. no comment necessary
Shine napisał:Tak, chodzi mi o ikony dzialow jak i rowniez powiadomienia, mysle ze jezeli mamy logo z wlasnymi produkcjami to czemu mamy korzystac z postaci AB i innych? Ten Goku tez jest sredni, widzialem lepszych.
Prosecution's point stands.
Shine napisał:Kolejne dzialy do dezaktywacji - cale forum "grafika - ogolem".
Z jednej strony się z tobą zgadzam, z drugiej pomalutku całe forum porozcinamy xd

A zatem, co będzie w najbliższym czasie robione:
- logo jako link logo już jest linkiem!
- ikonki stanu działów: jakieś propozycje?
- ikonki stanu tematów: to się jeszcze poprawi.
- tło chatboxa
- przesunięcie ku czerwieni nicków na chatboxie (get it?)
- przeróbki w rangach
- coś z tabelą w nagłówku?
- zrobić przyciski do menu pod logiem
- quote jest brzydkie na c-boxie
- wysłane do wysłania

Powyższego się spodziewać na pewno możecie. A dalej zobaczymy. W międzyczasie, naprawdę czekam na pw i zamieniam się w czytosłuch.Ostatnio zmieniony przez Versil Perihelion dnia Czw Lis 07, 2013 7:39 pm, w całości zmieniany 4 razyAhoj 21br5af

14Ahoj Empty Re: Ahoj on Sro Lis 06, 2013 5:37 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh cytowany przez Viesia napisał:Przydałoby się zmienić kolor nicków zwykłych użytkowników na biały, ale to już nie dzisiaj - trzeba iść do pracy, a nockę już nad forum zarwałem ._.
Nie wiedziałem, że to o to chodzi. Myślałem, że chodziło o kolor userów na forum a nie CB. W końcu innych widzę na normalny kolor poza sobą xd
Viegosław napisał:Wiesz, to by było do zrobienia, gdyby nie jedna ciekawostka: forum nie ma ustawionego logo xD
Wszystko fajnie, szkoda tylko, że Maxiu jest.
Shine napisał:Kolejne dzialy do dezaktywacji - cale forum "grafika - ogolem".
I tu jestem bardzo za. Pomysł był dobry, ale jak się okazało nie na dłuższą metę. Po prostu przedobrzyliśmy, chcieliśmy więcej co nie wyszło na dobre.

15Ahoj Empty Re: Ahoj on Czw Lis 07, 2013 2:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oh, do ciężkiej cholery... Tylu odpowiedzi się nie spodziewałem! xD

- logo jako link
Gotowe.

- ikonki stanu działów
Czekam na jakieś ciekawe propozycje ze strony użytkowników. Do tego zadania przeznaczyć Rebou oraz Evę, czy może pojawią się ciekawsze pomysły?

- ikonki stanu tematów
Gotowe.

- tło chatboxa
- przesunięcie ku czerwieni nicków na chatboxie (get it?)
Tło zostało zmienione.
Z kolorem nazw użytkowników aktualnie walczę.

- przeróbki w rangach
Jakiekolwiek zabawy w rangach pozostawiam w rękach Viega.

- coś z tabelą w nagłówku?
Rozszerzenie jest zależne od rozdzielczości forum. Mogę spróbować ustawić szerokość automatyczną przy nagłówku, ale nie gwarantuję, że nie będą pojawiać się inne błędy.

- zrobić przyciski do menu pod logiem
Dopóki nie ma pewnego projektu przycisków, zostawimy zwykłe napisy. Póki co, i tak prezentują się całkiem nieźle.

- quote jest brzydkie na c-boxie
Walczę z tym przy próbach zmiany koloru nazw użytkownika.Ahoj Swfo1d Ahoj Ateam11 Ahoj Fteam10

Ahoj Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

16Ahoj Empty Re: Ahoj on Czw Lis 07, 2013 5:54 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
jestem z was taki dumny;3 ;(

17Ahoj Empty Re: Ahoj on Czw Lis 07, 2013 7:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dodam do listy może jeszcze stary błąd. Skoro wszystko poprawiacie to może i to.
Mianowicie chodzi mi o skrzynkę odbiorczą i "Wysłane" oraz "Do Wysłania". Chyba że to tak ma być a ja jestem po prostu tępy xd

18Ahoj Empty Re: Ahoj on Czw Lis 07, 2013 7:38 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Mr.Bercikovsky napisał:Mianowicie chodzi mi o skrzynkę odbiorczą i "Wysłane" oraz "Do Wysłania". Chyba że to tak ma być a ja jestem po prostu tępy xd
Well, archiwum na c-boxie mi nie sięga do 13:00, gdy tu byłem. Więc musisz mi po prostu uwierzyć, że ja to nawet wtedy na c-boxie napisałem Yohowi (gdy był) (i nie afczył).

Ale tak, dopiszę to do listy.Ahoj 21br5af

19Ahoj Empty Re: Ahoj on Pią Lis 08, 2013 7:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mianowicie chodzi mi o skrzynkę odbiorczą i "Wysłane" oraz "Do Wysłania". Chyba że to tak ma być a ja jestem po prostu tępy xd
Ten sam błąd występował w poprzednim layoucie - wiem o jego istnieniu i próbowałem cokolwiek z tym zrobić, ale wychodzi na to, że wina stoi bezpośrednio po stronie forumotion.com, którego administratorzy uznali, że wiadomości wysłane są do wysłania i odwrotnie. Niestety, z tym nie mogę zrobić nic - przynajmniej na chwilę obecną. Będę próbował coś wymyślić.

jestem z was taki dumny;3
Zaś z Ciebie nikt dumny nie będzie, boś leń. Zamiast cokolwiek stworzyć w chwili wolnej, to tylko wejdzie na forum i pobawi się w trolla, a później rok go nie ma... Ah, Lizaku... xd

Swoją drogą, możliwe, że w najbliższym czasie - to jest, prawdopodobnie dzisiaj - forum zostanie dość znacząco uproszczone. Zaraz przedstawię swój pomysł reszcie admi-... Viegowi.

8:56, jeszcze go nie przedstawił, a ja zaraz się zbieram na zajęcia (nie żebym nie mógł po prostu sprawdzić pw na wykładzie, ale hej.Ahoj Swfo1d Ahoj Ateam11 Ahoj Fteam10

Ahoj Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

20Ahoj Empty Re: Ahoj on Pią Lis 08, 2013 9:44 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
:/ Yoszku nie mów tak!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.