Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Przeprowadzka Empty Przeprowadzka Pią Lis 08, 2013 12:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Prawdopodobnie, od dzisiaj przez kilka kolejnych dni nie będę W OGÓLE obecny na forum. Powodem tego jest przeprowadzka - muszę przenieść komputer na nowe mieszkanie. Tam z kolei nie mam jeszcze możliwości połączenia z siecią. To będzie załatwiane dopiero na początku przyszłego tygodnia, a zanim ustalą jakiś konkretny termin, to z tydzień spokojnie zleci. Nie jestem dokładnie w stanie określić kiedy wrócę - prace na FADS wyślijcie ponownie do Versila - o ile oczywiście dostarczy je ktoś więcej, niż jedna osoba. Bo tyle prac otrzymałem na chwilę obecną.

Wysyłajcie do mnie na PW informacje o błędach w stylu - gdy wrócę, postaram się wszystkim na spokojnie zająć.
W razie poważniejszych problemów, kontakt telefoniczny, V... xD

To byłoby na tyle.
Na jakieś propozycje nowych obrazków także czekam na PW, ewentualnie piszcie pod niusem.

2Przeprowadzka Empty Re: Przeprowadzka Pią Lis 08, 2013 12:20 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Czymaj się. Będę wścibski i zapytam się tylko czy idziesz sam na swoje, czy z kimś? Bo wiesz, jak jakieś ładne współlokatorki będą to bym wiedział, gdzie za rok udać się na studia xd

3Przeprowadzka Empty Re: Przeprowadzka Pią Lis 08, 2013 12:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Będę wścibski i zapytam się tylko czy idziesz sam na swoje, czy z kimś?
Póki co, z rodzinką.
Za jakiś czas, być może sam sobie będę panem i zacznę współlokatorki sprowadzać xd

4Przeprowadzka Empty Re: Przeprowadzka Pią Lis 08, 2013 1:12 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Za jakiś czas, być może sam sobie będę panem i zacznę współlokatorki sprowadzać xd
Naiwny.

5Przeprowadzka Empty Re: Przeprowadzka Sro Lis 13, 2013 12:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra, obecny.
Zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.